Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22

Autor Wątek: DHEA. Bezpieczny anabolik!?  (Przeczytany 113862 razy)

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: DHEA. Bezpieczny anabolik!?
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 04, 2017, 08:02:06 am »

gdzieś czytałem ostatnio, że największe stężenie we krwi jest przy dawce 25mg - nie mogę tego badania odnaleźć

Panie Sławku jak w praktyce wygląda toksyczność takiej dawki 25mg przy stałej suplementacji?
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2017, 08:08:33 am wysłana przez barney1234 »
Zapisane
trening po 50-tce

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: DHEA. Bezpieczny anabolik!?
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 06, 2017, 03:33:57 pm »

Podejrzewam, że żadna, bo w tej dawce DHEA jest dostępny bez recepty.
Zapisane

Jarek74

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: DHEA. Bezpieczny anabolik!?
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 13, 2017, 12:36:06 pm »

To daj znać - jak poszło na tym kolejnym cyklu.
OK :)
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: DHEA. Bezpieczny anabolik!?
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 14, 2017, 07:24:39 am »

Poczekamy...
Zapisane

Instygator2016

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: DHEA. Bezpieczny anabolik!?
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 25, 2017, 02:42:51 pm »

A jak ma się suplementowanie DHEA do cyklu na metanabolu? Tzn. czy jest sens brać DHEA, jak ktoś bierze metanabol, czy raczej należałoby przerywać DHEA na czas cyklu i brać je po zakończeniu, żeby podbić testosteron/zmniejszyć spadek masy?
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: DHEA. Bezpieczny anabolik!?
« Odpowiedź #200 dnia: Luty 27, 2017, 08:04:04 am »

DHEA stosuje się najczęściej po cyklu.
Zapisane

Jarek74

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: DHEA. Bezpieczny anabolik!?
« Odpowiedź #201 dnia: Maj 17, 2017, 09:27:09 am »

Kończę kolejny cykl, mam 42 lata i już mam wstępne spostrzeżenia. Tym razem na max. dawce dobowej w tym cyklu (100mg DHEA/dobę) byłem 3 tygodnie. Obecnie schodzę - jestem na 75mg/dobę. Siła niezaprzeczalnie urosła. Progres niezaprzeczalnie ok 10% wzrostu siły. Generalnie odczucia miałem pozytywne - czułem tzw. moc. Była ona wyczuwalna najbardziej przy dniach, w których dopięte były - dieta (w sensie dodatniego bilansu kalorii) i odpoczynek (nocny + dzienna drzemka do 1h przed treningiem - tylko w dni treningowe). Z minusów muszę nadmienić odczuwalny ból stawów oraz kontuzję przy ścięgnach lewego uda, której nabawiłem się przy treningu nóg ponad miesiąc temu (przy wyciskaniu ciężaru na maszynie skośnej). Obecnie sytuacja wraca do normy ale kontuzja ta ciągnie się dość długo. Wzrost siły po DHEA był oczywiście odczuwalny i we wspomnianym wyciskaniu nogami. To spowodowało, że do wózka ważącego ok 100kg dokładałem nawet 310kg. Do tego dołożyłem zbyt niskie opuszczanie ciężaru i poczułem to coś - naderwanie. Miałem przedsmak tego jak stosując dodatkowe wspomaganie trzeba szczególnie zachować dobrą technikę, aby sobie kuku nie zrobić. Poza tym reszta ścięgien w porządku :) Z lekcji na przyszłość - trzymanie techniki. Poza tym jestem zadowolony 100% z DHEA ELJOT, który nabywam w aptece. Do tego codziennie 3mg melatoniny na noc. Nie wspominam też o tym, że przez cały czas jestem na kreatynie (monohydrat) używanej tylko w dni treningowe w dawce 3-5g przed i po treningu (+ standardowo suplementacja dodatków takich jak białko, bcaa, witaminy i minerały, omega3, żeń-szeń, i parę innych wynalazków typu Beta-Alanina, Cytrulina, Ashwaganda+Guarana, Tribulus itp...).

Ostatnio zakupiłem też coś na kształt FLEXI-Drink, w celu wspomagania regeneracji stawów. Chyba przy tego typu preparatach zostanę już na dłużej, co zapewne zwiększy koszty suplementacji. Ale cóż - starość, nie radość :)
Zapisane

Zbyszko Tarczewski

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 9052
    • Zobacz profil
Odp: DHEA. Bezpieczny anabolik!?
« Odpowiedź #202 dnia: Maj 18, 2017, 08:26:32 am »

szkoda ze szybciej nie spytales  ...

zbiera znakomite opinie - vide test barney123

http://olimp-supplements.com/13/0/flex-power,777/
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: DHEA. Bezpieczny anabolik!?
« Odpowiedź #203 dnia: Maj 18, 2017, 08:29:42 am »

Przy treningach siłowych, suplementy na stawy trzeba stosować tak samo rutynowo, jak na mięśnie.
Zapisane

Jarek74

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: DHEA. Bezpieczny anabolik!?
« Odpowiedź #204 dnia: Maj 18, 2017, 09:15:05 am »

Dzięki koledzy za sugestie. A co do tej konkretnej propozycji - przyjrzę się jej z bliska przy najbliższej okazji zakupię. Na razie muszę skończyć zakupiony już suplement: http://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Flex_All_Complete-opis33950.html , w którego skład wchodzą zwykle stosowane w takich wypadkach te same substancje: Kolagen, Glukozamina, MSM, itp...

Ta propozycja OLIMPU wydaje się bogatsza w składniki, bo widzę tam dodatkowe typy kolagenu, siarczan chondroityny, czy Ekstrakt Boswellia serrata i kwas hialuronowy - czego nie ma w moim suplemencie. Dawki wspólnych elementów na porcję też są wyższe.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2017, 09:22:48 am wysłana przez Jarek74 »
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: DHEA. Bezpieczny anabolik!?
« Odpowiedź #205 dnia: Maj 18, 2017, 09:48:17 am »

Ostatnio zakupiłem też coś na kształt FLEXI-Drink, w celu wspomagania regeneracji stawów.

ciężko jest znaleźć coś dobrego na stawy, nawet jak zauważymy nawet bardzo drobne poprawy to już wielki sukces - Flexit Drink zjadłem 3 puszki, zero reakcji - oby u Ciebie sprawdził się lepiej
Zapisane
trening po 50-tce

Jarek74

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: DHEA. Bezpieczny anabolik!?
« Odpowiedź #206 dnia: Maj 19, 2017, 05:41:18 am »

Podobno dobrze na stawy działa jedzenie salcesonu czy galaretek z nóżek wieprzowych, gotowane chrząstki czy golonka... Bez jaj - poważnie. Jakiś sportowiec mówił o tym na YT, że stosuje i jest zadowolony bardziej, niż by stosował te wszystkie suple.
Zapisane

Wasyliusz

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 302
    • Zobacz profil
Odp: DHEA. Bezpieczny anabolik!?
« Odpowiedź #207 dnia: Maj 19, 2017, 07:27:58 am »

Akurat salceson to sredni pomysl. A sprawa galaretek i żelatyn owszem jest znana bo to kolagen. Ale ile tych galaretek trzeba zjesc, przeciez tyle w nich cukru. Chyba ze kupowac dla diabetykow bez cukru ale i slodzic je slodzikiem. Cenowo nie wychodzi dobrze wiec zdecydowanie w tej kwestii jakis dobry supel.
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: DHEA. Bezpieczny anabolik!?
« Odpowiedź #208 dnia: Maj 19, 2017, 07:30:25 am »

Podobno dobrze na stawy działa jedzenie salcesonu czy galaretek z nóżek wieprzowych, gotowane chrząstki czy golonka... Bez jaj - poważnie. Jakiś sportowiec mówił o tym na YT, że stosuje i jest zadowolony bardziej, niż by stosował te wszystkie suple.

wszystko pięknie i ładnie tylko ... - też się chciałem kiedyś wspomagać takimi rzeczami i jak salceson można kupić to na galaretki z nóżek czy golonki to się doczekać nie mogę od żony do dziś, wiadomo są akcje sporadyczne ale to za mało - życie w pośpiechu powoduje, że już na gotowanie powyższych czasu nie ma a z puchy wrzucam 2 miarki, wypijam i finito

Wasyliusz chyba chodziło o galaretki z nóżek 
Zapisane
trening po 50-tce

Wasyliusz

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 302
    • Zobacz profil
Odp: DHEA. Bezpieczny anabolik!?
« Odpowiedź #209 dnia: Maj 19, 2017, 07:38:03 am »

A no tak z nóżek z rozpędu moja mózgownica nie przetworzyła. Takie galaretki z nóżek napewno bylyby dobre. Jezeli ktos ma czas na szykowanie tego wszystkiego to oczywiscie polecam
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22