Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 59

Autor Wątek: DHT  (Przeczytany 298971 razy)

buddy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: DHT
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 20, 2010, 12:04:41 pm »

Co Pan sądzi o podawaniu MINIMALNYCH dawek estrogenu przy na zaawansowane problemach z łojotokiem twarzy oraz pleców?? Jakby Pan mógł zalety, wady.
Podkreślę, że w badania wykazują minimalny stan tego hormonu.
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: DHT
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 20, 2010, 05:37:30 pm »

Buddy, ja brałem 400 mg sylimaryny i w tej dawce tolerowałem ją bardzo dobrze.

A co do bardzo niskiego estradiolu, to bodaj Frisky miał też podobny problem...

Zapisane

frisky

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: DHT
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 27, 2010, 06:05:25 pm »

dawno mnie nie bylo na forum, ale juz odpowiadam

ja zrobilem sobie badania testosteronu, estradiolu, progesteronu, androstendionu i dhea, niestety DHT nigdzie nie mozna w PL sprawdzic, zreszta jego ilosc w skorze glowy i we krwi jest zroznicowana wiec wynik bylby malo obiektywny zapewne, mi wyszlo 82 PLN za komplet badan

buddy co masz na mysli przez spadek mocy po prostatanie? pytam bo tez mialem problemy po mixie prostatan + wierzbownica z energia i libido i niestety nie minelo, do tego doszedl bol stawow i dlatego odstawilem, chociaz przyznam, ze efekty byly bardzo dobre
sadze iz bylo to spowodowane bardzo niskim poziomem estro, ktory u mnie juz wyjsciowo jest ponizej normy

co do stosowania estradiolu, to dobrze kombinujesz, widze, ze idziesz ta sama droga, w ktora ja poszedlem, ale UWAGA nawet nie probuj tego bez badan hormonow, bo tesc spadnie, gino urosnie, nogi sie zaleja i bedzie tragedia
w kilku badaniach (niestety nie bylo ich zbyt wiele) potwierdzono skutecznosc estrogenow w walce z lysieniem (nie zatrzymalo go calkowicie lecz znacznie spowolnilo), jednak jak do tej pory nie stosuje sie tej terapii nigdzie na swiecie, takze nie mozna sie na nikim wzorowac niestety ani zdobyc jakichkolwiek porad, to nie jest prosta sprawa i wielu pewnie sobie by tym napytało biedy, a pozniej żal do pomysłodawcy

w badaniach nad dutasterydem (inhibitorem reduktazy I i II typu) potwierdzono jego skutecznosc w walce z lysieniem, jednak przerwano je z niewiadomych przyczyn w 2005r, pozniej mieli wznowic w 2008, ale cos sie sprawa wyciszyla i chyba nic z tego nie bedzie, w niektorych krajach stosuje sie go na nowotwor prostaty, ale ludzie przez neta kupuja go tez na lysienie, niestety tez wywoluje bardzo liczne efekty uboczne np gino, spadek libido, obciaza watrobe
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: DHT
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 27, 2010, 06:21:32 pm »

Frisky, też mi się wydaje, że estrogeny na łysienie byłyby ryzykowne. Chociażby z tego powodu, że mają większy udział w przeroście prostaty, niż DHT.

 
Zapisane

nowy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: DHT
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 01, 2010, 01:52:28 pm »

niestety DHT nigdzie nie mozna w PL sprawdzic,

Czytam te forum od jakiegos czasu, i pozwole sie nie zgodzic z Friskim, DHT mozna sprawdzic w Polsce bez wiekszych problemow, w Poznaniu sa conajmniej dwa miejsca jedno to laboratorium Synevo maja swoje przedstawicielstwa w innych miastach takze, koszt jezeli dobrze pamietam to 250 zl, drugie miejsce to szpital im.Przybyszewskiego oddzial endokrynologiczny, ceny w tej chwili nie wiem gdyz mialem tam robione badania ze skierowania endokrynologa, w srode ide prywatnie zrobic badania ewentualnie moge dac znac jezeli ktos bybly zainteresowany.
Co do laboratorium Synevo to prosze sie nie zdziwic jezeli nie beda wiedzili co to jest DHT, musialem oddzwonic za 15 min az sprawdza, ale napewno maja w cenniku, osobiscie polecal bym badania na Przybyszewskiego gdzyz nie mam zbytniego zaufania do Synevo.

Moje wyniki z Synevo na dzien 28.07.2010 (wiek 31lat)
Dheas 151,5 (160-449)
Progresteron 0.96 (0.7-4.3)
Estradiol 73.0 (28-156)
Prolaktyna 174.5 (98-456)
Testosteron 13.15 (9.9 - 27.9)
DHEA 36.67??!! (1.8-12.5) endokrynolog stwierdzil ze to musi byc pomylka, bede te badanie powtarzal w srode
TSH 1.26 (0.27-4.2)
Ft-4 24.63 (12-22)
ft-3 6.54 (3.1-6.8 )
Androstendion 2.97 (0.7-3.6)

wyniki z 20.08.2010 ze szpitala
DHT 467 (250-990)
Androstendion 1.24 (0.57-2.63)
Estradiol 8.92 (7.63-42.60)
Prolaktyna 202 (85-390)
DHEAS 186 (100-300)
Tsh 1.57 (0.27-4.20)
Ft4 23.96 (11.5-21)
Testosteron wolny 5.9??!! (9-42)

Rozbieznosc jest dosc duza co do niektorych wynikow, stad moje watpliwosci co do Synevo, dwoch rzeczy nie rozumiem skad taki niski testosteron wolny i skad te DHT, chociaz w dolnej normie, ale jezeli DHT jest pochodna testosteronu to przy tak niskim testosteronie spodziewal bym sie nizszego DHT.

Odnosnie moich problemow z wlosami to sytuacja jest dosc nietypowa, po pierwsze nikt u mnie na dwa pokolenia wstecz nie mial zadnych problemow zarowno ze strony ojca jak i matki, nie mam ani jednego lysego wujka kuzyna, ciotki babci, dziadka itp. Sytuacja jest tez nietypowa, gdyz nie mam problemow z zakolami ani z grzywka, przerzedzily mi sie troche wlosy na przodzie (prz dlugosci 20-25mm jest to niewidoczne), podejrzewam iz wynika to z moich problemow z LZS, oraz nietypowej diety jaka sobie zafundowalem w ostatnich kilku latach.
I tu mialbym pytanie do Pana Slawka jezeli mozna, jaki wplyw na stan wlosow mogla miec nastepujaca "dieta", rano 3 skibki z powidlami, oprocz tego w ciagu dnia litr mleka, 2-3 tabliczki czekolady, 1.5-2l coli, z owocow jeden banan raz na miesiac, warzyw w ogole (nawet ziemniakow), praktycznie zero miesa, wiem ze brzmi to troche dziwnie ale mialem, bardzo powazna depresje z ktora nie moglem sobie poradzic, oprocz tego ogromny stres praktycznie 24h.

Ostatnio zmienilem diete, zero cukru, zero mleka, duzo ryb, wolowina, kurczak, kasza zamiast ziemnakow, owoce, tylko ciemne pieczywo, postanowilem dodac takze 320mg sawu na dzien, 2-3 zielone herbaty, cala mase suplemantow, m.in Cynk Olimp'u, inneov homme, itp. Co do wlosow to za wczesnie jeszcze cokolwiek powiedziec, natomiast skora glowy juz mnie nie swedzi, (wczesniej bylo to nie dowytrzymania, mialem tez niewyobrazlny lupiez, pewnie od nadiamru cukru, dermatolog podal mi tabletki ketonazolu i do tego masc po ktorej sie znacznie polepszylo), najwieksze zmiany zobserwoawlem na twarzy, mialem caly czas swiecacy sie nos i nie wyobrazalna liczbe zaskurniakow, po odstawieniu mleka i cukru skora przestala sie swiecic, zaskurniaki kompletnie juz prawie zniknely, a konciki nosa ktore caly czas byl czerwone i czasmi luszczyla sie tam skora, zrobily sie juz prawie calkowicie biale. Niewiem co tak podzialalo saw, czy odstawinie mleka i cukru, ale jestem bardzo zaskoczony.
Plany na przyszlosc, chce sprawdzic poziom hormonow w srode, pozniej dodam do kuracji jeszcze Prostan raz dziennie mam takze zamiar dodac beta-sisterole z USA 350/375mg na dzien, czytalem duzo bardzo dobrych opini o tym "produkcie", niestety nie ma za duzo badan, ale to chyba nie dziwne bo komu by sie to oplacalo. Odnosnie sisterolu http://www.hairlossbuddy.com/23/beta-sitosterol/
Pozdrawiam serdecznie

Bylbym wdzieczny jezeli ktos by mogl zinterpretowac moje hormony, FT-4 jest przekroczone, ostanio zrobilem test na niedoczynosc i otrzymale 26 punktow, czyli powiniem sie leczyc, musze isc do innego enodkrynologa gdzy obecny nie widzi problemow, slyszalem ze niski testosteron moze byc jenym z objawow problemow z tarczyca, mam tez czeste depresje, i bardzo duze wahania nastroju. W dodatku mam w rodzinie 4 przypadki tarczycy, chociaz wszystkie po stonie zenskiej ze sie tak wyraze.

Jeszcze jedno pytanie odnosnie wierzbowicy, widzialem ja w tabletach, jestem ciekaw Panstwa komentarzu np. cos takiego http://edumed.com.pl/Apteka-internetowa-k93/Choroby-drog-moczowych-k97/Ziola-w-tabletkach-Wierzbownica-30-szt-p7946.html

P.s bardzo przepraszam za brak polskich znakow, mam angielski windows, jezeli to komus bardzo przeszkadza to moge nastepnym razem napisac z innego komputera.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2010, 01:59:22 pm wysłana przez nowy »
Zapisane

frisky

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: DHT
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 02, 2010, 05:42:02 am »

bez wiekszych problemow mowisz, jednak Poznan to jedno z najwiekszych miast w Polsce wiec ciezko na jego podstawie okreslac poziom dostepnosci tego badania na terenie reszty kraju, ale przyznam, ze nie wiedzialem, niestety Poznan zbyt daleko, bo z ciekawosci bym sprawdzil, w swietokrzyskim gdzie sie dowiadywalem jest lipa

co do Twojego lysienia, to watpie czy jest ono typu meskiego, ogolne przerzedzenie wlosow nieodpowiadajace miejscom meskiego lysienia bardzo dobrze pasuje do Twoich depresji i codziennego stresu, chociaz malo wartosciowa dieta tez mogla tu zrobic swoje

co do DHEA to rzeczywiscie wyglada to na blad laboratoryjny, gdyz zwykle poziom DHEA-S i samego DHEA koreluja ze soba wiec przy tak wysokim DHEA, ten pierwszy tez powinien byc mocno podwyzszony, ale to w sumie tylko teoria

co do poziomu testosteronu i wolnego testosteronu to rozbieznosci moga byc duze ze wzgledu np na SHBG

o beta-sitosterolu i jego polaczeniu z palma sabalowa juz byla rozmowa - moze zamiast kupowac osobne produkty i to z USA, bardziej sie oplaca kupic Prostacare z Peak, ktory zawiera zarowno beta-sitosterol, jak i palme, pokrzywe i pare innych
Zapisane

nowy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: DHT
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 02, 2010, 08:44:20 am »

Frisky dziekuje Tobie za odpowiedz, odnosnie badan DHT, wydaje mi sie ze moglbys sprobowac np. w Krakowie, Warszawie lub ewentualnie w Lodzi (nie wiem gdzie masz blizej), napewno bedzie blizej niz do Poznania. Podejrzewam, ze znalal bys blizej jakis oddzial Synevo, ale jak juz wczesniej wspominalem ja bym ich nie polecal, wydac 250zl za badanie a potem otrzymac taki nonsens jak te moje DHEA, moj dermatolog stwierdzil nawet, ze za takie wyniki powinni zamknac laboratorium, przynajmniej jak to okreslil w "cywilizowanym kraju". Z koleji endokrynolog powiedzal, ze w Poznaniu sa 2/3 miejsca, w ktorych warto robic badania i Synevo do nich nie nalezy.
Moge podac Tobie namiary gdzie badali moje wyniki, moze robia takze badania dla innych placowek w kraju, i moglbys oddac krew u siebie np., jezeli dobrze pamietam to Synevo czesc badan zleca Niemca, chyba to bylo m.in DHT ale glowy nie daje.

Uniwersytet Medyczny
im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Katedra kliniki Endokrynologi
Przemiany materii i Chorob wewnetrznych
Pracownia Endokrynologi Molekularnej
ul.Przybyszewskiego 49
tel 61 869 13 51, fax 61 869 16 82

Dziekuje za informacje o Prostcare, widze ze posiada 200mg beta-sistosterol, z tego co slyszalem najlepsze efekty uzyskuje sie powyzej 300mg, ale jeszcze to sprawdze, cena beta sistoreli w USA nie jest duza okolo 14$ jezeli dobrze pamietam za dawke 375mg, ktos sprzedaje to takze na allegro (wpisz BETA SITOSTEROL 375mg ) w cenie 99zl za 120 kapsulek, to wystarczy na jakies 4 mesiace, tazke cena nie jest wygorowana, ja wole zamowic w USA, gdyz juz pare razy sie nacialem na allegro.

Mam takie pytanie do Ciebie, czy warto jest ze tak powiem dmuchac na zimno, i spozywac saw, sistore, nawet jezeli teoretycznie moje problemy sa spowdowane stresem oraz LZS (tak stwierdzil moj dermatolog), czy moge sobie zaszkodzic tymi specyfikami, slyszlem ze przy blokowaniu DHT przez dluzszy czas zwieksza sie liczba receptorow, przynajmniej tak jest w przypadku lekow typu Proscar, Properica, dlatego one po jakims czasie przestaja dzialac, o czym juz pisal tutaj takze Pan Slawek.
Czy masz moze jakas opinie odnosnie lekow zmiejszjacych liczbe receptorow, slyszalem ze niektorzy biora, jezeli dobrze pamietam Flutamid, lub Retinol-A.

Pozdrawiam

Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: DHT
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 02, 2010, 06:34:48 pm »

Liczbę receptorów androgenowych redukuje likopen. Jedz dużo pomidorów.

DHT we krwi pochodzi z wątroby i nie jest dobrym markerem, bo nie odzwierciedla konwersji testosteronu do DHT w tkankach docelowych.

Jeżeli masz niski testosteron przy wysokim DHT, to oznacza, że aktywność reduktazy jest wysoka i dużo testosteronu przekształca się w DHT.

A związek łysienia z twoją poprzednią dietą jest prosty... Węglowodany podnoszą poziom insuliny, która zwiększa aktywność reduktazy - a tym samym - konwersję testosteronu do DHT.

 
Zapisane

frisky

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: DHT
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 03, 2010, 05:21:39 am »

Slawku masz jakies badania odnosnie likopenu? bo w sumie jest stosowany w suplach juz od jakiegos czasu, ale nigdy sie nim specjalnie nie interesowalem
Zapisane

simpoz

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: DHT
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 03, 2010, 09:37:17 am »

Nowy  dzięki za info że w Poznaniu można dht zbadać , ale wybiorę szpital na Przybyszewskiego . Właśnie  myślałem o  produkcie peka , w sumie do tego zielona herbata  sylimaron , wierzbownica , pokrzywa :) 
Zapisane

cer

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: DHT
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 03, 2010, 10:09:33 am »

Ja bym z tymi suplementami na prostate tak nie szalał one napewno nie maja pozytywnego wpływu na testosteron który masz za niski.  IMO daruj sobie suplementy na jakis czas na początek zacznij normalnie jeść + multiwitamina/multimineral (jak już koniecznie chcesz saw to moze witaminy now adam z 160mg saw palmetto). Do tego dołączył bym szampon dermena i jezeli jestes pewnien ze to lysienie typu meskiego to na zmiane z nizoralem lub innym zawierającym ketokonazol. Jeżeli chodzi o stymulacje porostu włosów to minoxidil 5% ma udowodnione dzialanie (loxon, kirkland minoxidil, rogaine). Do jego wad należy zaliczyć to iż stymuluje rowniez te wlosy ktorych nie trzeba czyli na twarzy w kolo oczu, na uszach etc.
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: DHT
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 03, 2010, 06:21:58 pm »

Frisky, mam jakieś publikacje - likopen a prostata, ale w realu.

Ten preparat Peka mi się nie podoba, o czym już gdzieś tu pisałem. 
Zapisane

nowy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: DHT
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 03, 2010, 08:50:17 pm »

Simpoz, bylem dzisiaj oddac krew i szok cena za DHT 60 (slownie szescdziesiat) zlotych, a w Synevo 250zl chyba naiwnych szukaja. Jak bedziesz szedl to najpierw idz do wejscia E, prosto i na lewo do kasy, tam zaplac i pozniej do budynku R za apteka. Tylko sie nie zdziw jak powiesz ze chcesz DHT, a oni Ci powiedza ze nie robia testosteronu, ja mialem niezle jaja z nimi dzisiaj, Nie dosc ze nie kumaci to jeszcze bezczelni, za badania wydalem ponad 300zl (musialem jeszce cala tarczyce sprawdzis lacznie z przeciw cialami, zeby ta sprawe calkowicie wyjasnic), a mialem od rodzinnego jeszcze zrobic dwa badania na watrobe, bo cos sie moje wyniki nie podobaly jej ostatnio, niestety okazalo sie ze nie maja podpisnych umow miedzy soba i musze za nie zaplacic, stwierdzilem w takim razie ze zrobie je gdzies indziej tak zebym nie musial za nie placic, a ta w okienku do mnie "tyle Pan wydaje na badania a 47zl Panu szkoda", szok.
Odnosnie  DHT i Ando.. oni ich nie robia na miejscu tylko gdzies wysylaja, w kazdym razie kazala mi dzwonic na ten numer ktory podalem wyzej zeby sie dowiedziec kiedy beda wyniki, mowili ze zwykle badaja te hormony co 3 tyg, wiec jak sie trafi to wyniki sa od razu jak nie to trzeba bedzie poczekac. Ale ogolnie cena jest bardzo przystepna.

SHBG tez nie robia, to mozna zrobic na Polnej, lub moga pobrac tam i przeslac krew na Polna czy jakos tak.

Panie Slawku dziekuje za wskazowki odnosnie likopenu, przegldajac internet znalazlem tez dyskusje bodajze na SDF forum miedzy Panem i juz nie pamietam tej drugiej osoby, w kazdym razie ktos sugerowl tez podobne dzialanie argininy (jezeli dobrze pamietam), ja od jakis dwoch tygoni spozywam 2 razy dziennie Medargin (co prawda z mysla o polepszeniu krazenia), a w ramach nowej diety dodam jeszcze makaron (oczywiscie zytni, zrezygnowalem z pszenicy kompletnie) z przecierem pomidorowym i koncentratem, gdyz sa w nim wieksze ilosci likopenu niz w pomidorach.

Odnosnie cukrow, teraz juz rozumiem dlaczego wiekszosc osob, ktore maja problemy z wlosami rezygnuje kompletnie z cukru, ja osobiscie dziwie sie ze nie wpedzilem sie w cukrzyce przy mojeje poprzedniej diecie, latem insulina byla na poziomie 5.62 (3-17).

Odnosnie poziomow hormonow (zwlaszcza DHT i Testosteronu) jest jeszcze jedna ciekawa kwestia, nie widizalem co prawda zadnych oficjalnych badan na ten temat ale sprawa wydaje sie dosc oczywista, moge jedynie przytoczyc jeden z komentarzy z innego forum (niestety trzeba sie zalogowac aby moc to przeczytac, wiec pozwolielm sobie na umieszczenie krotkiego fragmentu), chodzi o problemy zwiazane z nadmiarem seksu lub masturbacji w ilosciach 2-3 na dobe,

Cytat: adam7
Różnice widzę olbrzymią, występowały depresje tzw. doły dosyć często. Ciągłe zmęczenie, senność, objawy podobne przy problemie z tarczycą.
Dodatkowo strasznie przetłuszczały się włosy robiły się coraz jaśniejsze, coraz cieńsze. Aktualnie mam włosy czarne jak noc i coraz grubsze, a nie stosuje prawie żadnych specyfików poza naturalnymi jak na przykład zioła. Nie przetłuszczają się, skóra głowy jest zdrowa. ...Włosów mogę nie myć dosyć długo i nie mam problemów z przetłuszczaniem, natomiast na drugi dzień po ejakulacji od razu da się odczuć, że się głowa przetłuszcza i towarzyszy temu mało przyjemne uczucie na skórze głowy. Acha i miałem problemy z łupieżem teraz już zapomniałem jak wygląda bo od dawien dawna u mnie nie wystepuje.
zrodlo http://lysienie.info/forum/viewtopic.php?t=2476&postdays=0&postorder=asc&start=60

Podobnych opini widzialem, dziesiatki zarowno na forach polskich jak i angielsko jezycznych, ja osobiscie mialem podobny problem, teraz postanowilem sie ograniczyc 1-2 razy na tydzien i poprawa jest natychmiastowa, odnosnie psychiki, depresji, i stanu skory na glowie, wlosy juz sie nie przetluszczaja, zobaczymy co bedzie dalej.

Cytuj
Do tego dołączył bym szampon dermena i jezeli jestes pewnien ze to lysienie typu meskiego to na zmiane z nizoralem lub innym zawierającym ketokonazol. Jeżeli chodzi o stymulacje porostu włosów to minoxidil 5%
Co do meskiego nie jestem tego pewien, raczej zgodze sie z moim ostatnim dermatologiem, ze to jest AGA powodowana przez LZS, kiedy spozywalem bardzo duze ilosci cukru i mialem ten ogromny stres, wowczas podobne problemy wystepowaly na innych czesciach ciala, w typowych dla LZS miejscach, objawy podobne byly do tych na glowie niewyobrazalne swedzeinie i bardzo silny lupiez, wowczas stracilem w tym miejscu wszystkie wlosy (najpierw pocienialy stracily kolor i w koncu znikly), walczylem z tym roznymi masciami sterydowymi poprawa byla zwykle na krotko, dopiero w momecie ograniczenia cukrow sie tego pozbylem, zupelnie o tym zapomnialem, ostatnio sprawdzielm z ciekawosci i wlosy sa znowu grube, i ciemne, takze mam nadzieje ze z glowa bedize podobnie, zawsze sie balem zeby sobie tego na glowe nie przeniesc, tylko na glowie jest duzo lagodniejsza odmiana, przerzedzenia sa minimalne, swedzenie oraz lupiez byly duzo mniejsze.

Co do lekarzy generalnie, to mam male zaufanie do nich, ja w ciagu ostatnich 4 lat bylem, diagnozowany na 100% z bielactwem (niby dziedziczne po moim wujku!!, niewiem co ma wujek do tego), pozniej byla na 100% luszczyca, a w styczniu tego roku jeden lekarz osmielil sie na 90% stwierdzic u mnie nowotwor tkanki miekkiej kregoslupa i dal mi 2-3 miesiace zycia, bardzo wtedy mi psychika siadla, przymyciu lecialo 70-80 wlosow, bylem zdemolowany psychicznie, na RM trzeba bylo czekac 3 miesiace panstwowo, a prywatnie balem sie isc, zeby nie potwierdzili tej diagnozy. I co dzisiaj mamy Listopad ja wciaz zyje, nie mam tazke ani bielactwa ani luszczycy, a zawsze chodze niby do najlepszych ($$) lekarzy. Takze wyrazenie "lecz sie sam" nabiera zupelnie nowego znaczenia.

Co do loxonu to uzywalem go przez 4 miesiace, zapisal mi go ten sam "lekarz", ktory "zdiagnozowal" u mnie bielactwo, nie mialem ani linienia ani odrostow, tylko przetluszczjace sie wlsoy, pozatym to midoxil a ja chce miec serce zdrowe.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2010, 11:09:01 pm wysłana przez nowy »
Zapisane

simpoz

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: DHT
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 04, 2010, 04:42:56 am »

Panie Sławku dlaczego Peaka Pan nie poleca ?
Zapisane

frisky

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: DHT
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 04, 2010, 06:02:34 am »

wydaje mi sie, ze wydal 250 zl na wszystkie badania, a nie same DHT

Slawek mowil, ze nie podoba mu sie ten suplement ze wzgledu na wyciag z pieprzu

w laboratoriach zwykle nie maja pojecia co badaja, nie znaja nazw ani skrotow nazw hormonow

co do tego cytatu adam7, który podałeś, to poddawałbym w wątpliwość czy to bardziej zasługa ograniczenia sexu, czy właśnie tych ziółek, które on stosuje
co do samego ograniczenia sexu to ciezko o to, gdy kobieta jest wiecznie chetna ;)

to rzeczywiscie nowy przejscia miales hardcorowe, a wszystko wina lekarzy, ja tez sie na nich przejechalem juz niejednokrotnie, dawniej myslalem, ze to same tęgie glowy, ktorzy ze swą wiedzą są znacznie ponad ogół, a teraz się przekonałem, że to zwykle leniwe tępaki, którym jakoś udało się przebrnąć przez studia i teraz jadą bez przerwy na wiedzy sprzed 20 lat bez żadnego douczania

minoxidil ma potwierdzona skutecznosc, ale niestety gdy zacznie sie go stosowac, to nie bedzie mozna przerywac, bo wlosy zaczna leciec w przyspieszonym tempie
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 59