Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Strony: 1 ... 13 14 [15]

Autor Wątek: trądzik bliznowaty  (Przeczytany 43525 razy)

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: trądzik bliznowaty
« Odpowiedź #210 dnia: Wrzesień 10, 2017, 07:42:11 am »

Pewnie trzeba jeszcze pobrać.
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: trądzik bliznowaty
« Odpowiedź #211 dnia: Wrzesień 10, 2017, 08:15:24 am »

Po 2 tygodniach stosowania krzemu czuję różnice w dotyku włosów na głowie, na plus oczywiście. Jeśli idzie o skóre twarzy to jak lipa była tak jest nadal.

czy to możliwe, że po 2 tyg czujesz coś na włosach? nie znam się kompletnie na konstrukcji włosa ale to coś chyba podobnego do paznokci czyli wzmacnia się w etapie odrastania, przecież tam panuje zero ukrwienia itd - także chyba jak na razie to raczej autosugestia
co do twarzy - w badaniu używali żelu miejscowo (bezpośrednie miejscowe wchłanianie) przez 6tyg - także dla tabletek (dla pewności) wydłużyłbym czas dwukrotnie co do pewności działania
Zapisane
trening po 50-tce

Lucas

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: trądzik bliznowaty
« Odpowiedź #212 dnia: Wrzesień 10, 2017, 09:04:47 am »

Gdy przeczesuje sobie ręką to stwierdzam, że są inne w dotyku. Czy autosugestia... wiesz... akurat jeśli chodzi o włosy to, że się tak wyrażę brzydko: mam je w d***e i nigdy nie skupiałem się nad nimi, bo mam inne problemy zdrowotne. Po prostu 2-3 dni temu, przypadkiem przeczesując ręką włosy poczułem to i pomyślałem sobie: "o, czyli jednak ten krzem działa, szkoda, że nie na skóre" i wcale na ten efekt na włosach nie czekałem, więc placebo raczej wykluczam :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2017, 09:36:05 am wysłana przez Lucas »
Zapisane

Riseman

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 617
    • Zobacz profil
Odp: trądzik bliznowaty
« Odpowiedź #213 dnia: Wrzesień 10, 2017, 12:21:34 pm »

Jeśli palisz, lubisz słodkie rzeczy, pijesz alko lub ćwiczysz na siłce na masę, to nawet się nie łudź że wygrasz z tłustą skórą.
Długie aeroby nawet troszkę pomagają na przetłuszczanie bo zbijają teścia. Ja np mam skórę w najlepszej kondycji jak się odchudzam, czyli jestem na deficycie kalorycznym.
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: trądzik bliznowaty
« Odpowiedź #214 dnia: Wrzesień 10, 2017, 03:12:20 pm »

paliłem, piłem, ćwiczyłem - i miałem tylko przetłuszczające się włosy - co więcej - przestałem pić, palić i nic się kompletnie nie zmieniło - co więcej resztę części ciała muszę balsamować bo są za suche i jest dyskomfort/swędzi - może to z wiekiem się mumifikuje

...więc placebo raczej wykluczam :)
życzę oczywiście jak najlepszych wyników ale tak na zdrowy rozum skąd ten krzem się tam wziął? ale coś w tym jest bo ja zawsze po gorzale jak myję głowę to włosy są jakieś inne

może Pan Sławek ma jakieś wytłumaczenie?
Zapisane
trening po 50-tce

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: trądzik bliznowaty
« Odpowiedź #215 dnia: Wrzesień 11, 2017, 07:17:52 am »

Nie zgłębiałem tych zagadnień.
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: trądzik bliznowaty
« Odpowiedź #216 dnia: Wrzesień 11, 2017, 07:42:27 am »

chyba nie jest aż tak konieczna głęboka analiza bo pytanie brzmi:
czy 2 tygodniowa suplementacja od wewnątrz może zmienić strukturę już odrośniętego włosa czy jednak struktura zmienia się w trakcie odrastania? 
Zapisane
trening po 50-tce

Riseman

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 617
    • Zobacz profil
Odp: trądzik bliznowaty
« Odpowiedź #217 dnia: Wrzesień 11, 2017, 11:43:53 pm »

paliłem, piłem, ćwiczyłem - i miałem tylko przetłuszczające się włosy - co więcej - przestałem pić, palić i nic się kompletnie nie zmieniło - co więcej resztę części ciała muszę balsamować bo są za suche i jest dyskomfort/swędzi - może to z wiekiem się mumifikuje

Ja nie mówię że to są przyczyny tylko że potęgują już istniejące przetłuszczanie. Mówię z własnego doświadczenia i opinii innych chorych na które się natknąłem przez lata poszukiwań lekarstwa na to schorzenie.
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: trądzik bliznowaty
« Odpowiedź #218 dnia: Wrzesień 12, 2017, 03:55:54 am »

sprawa jest ciekawa bo przed 40-tka skóra na ciele zaczęła mi wysychać a tłuste włosy zostały, co prawda jestem czyścioszek i może zbyt często myję się cały ale z drugiej strony to przecież każdy pływak miałby takie problemy - nie ma istotnego znaczenia co piję czy jem
 
no ale nadal sprawa jest nierozwiązana - czy stary włos np. już o dł. 2 cm może zmienić swoją strukturę? czy regeneruję się tylko w trakcie odrastania?
Zapisane
trening po 50-tce

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: trądzik bliznowaty
« Odpowiedź #219 dnia: Wrzesień 12, 2017, 08:30:19 am »

Faktycznie raczej dwutygodniowa suplementacja krzemem niewiele pomoże na włosy.
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: trądzik bliznowaty
« Odpowiedź #220 dnia: Październik 19, 2017, 07:25:45 pm »

Kuracja RU-58841 po 2 miesiącach
Info do zdjęć:
- zdjęcie przed kuracji z 19.08.17; aktualne 19.10.17
- zagojone przebarwienia z winy córki bo cisnęła krostki, nie chciała się przyznać do wyciskania ale przeprowadziliśmy razem z żoną rozmowę wychowawczą i przestała cisnąć miesiąc temu więc skóra nie zdążyła się zregenerować, zresztą problem się ciągnął od dwóch lat więc przebarwienia potrzebują czasu
- co ważne – zdjęcie „po” z trwającej aktualnie miesiączki i nic nie wyskoczyło
Zapisane
trening po 50-tce

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: trądzik bliznowaty
« Odpowiedź #221 dnia: Październik 20, 2017, 08:07:55 am »

To ciekawe! Tak więc potwierdzają się spostrzeżenia innych użytkowników Natural RU, że preparat ten pomaga też na trądzik. Ale, jeżeli blokuje receptory androgenowe w skórze, to logiczne, bo trądzik ma najczęściej podłoże androgenowe. A jeżeli pomaga na trądzik, to powinien też na łysienie. To zresztą też potwierdzali już użytkownicy. 
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: trądzik bliznowaty
« Odpowiedź #222 dnia: Październik 27, 2017, 12:05:45 pm »

Podziękowania dla firmy FLORIDA Supplements - na dalszą kurację córki firma przesłała gratis 2 opakowania
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2017, 12:11:10 pm wysłana przez barney1234 »
Zapisane
trening po 50-tce

Fabian56

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: trądzik bliznowaty
« Odpowiedź #223 dnia: Luty 26, 2018, 04:08:06 pm »

mi udało sie pokonać trądzikw 95% na barkach/plecach za pomocą pilingu zwykłą solą kamienną gruboziarnistą od kilku miesięcy stosuje taki piling i wypryski wyskakują incydentalnie przedtem nic na dłuższą mete nie działało nie wiem czy można taki piling stosować na twarz bo tam skóra jest bardziej delikatna i może ją to za bardzo przesuszyć.
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: trądzik bliznowaty
« Odpowiedź #224 dnia: Luty 26, 2018, 06:37:07 pm »

Ciekawa informacja. Dzięki!
Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 [15]