Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Autor Wątek: czemu ludzie popelniaja samobojstwa  (Przeczytany 212 razy)

mr.nobody

• Sr. Member
    • Email
czemu ludzie popelniaja samobojstwa
« dnia: Wrzesień 27, 2017, 09:53:46 pm »

czy uważacie ze natura lub jak kto woli Stworca , celowo zaprojektowal nas tak kruchymi i watlymi, z tak slabo regenerującym się cialem, jednych stworzyl trochę mocniejszymi a innych tak kruchymi , podobnie zresztą zwierzęta itp., wszystko jest kruche, ulegamy wypadkom, zostajemy kaklekami, gina nasi najbliżsi, nasze dzieci, a my na koniec odbieramy sobie np. zycie, , i gdzie tu nasza wolna wola, , nie mam nogi bo mi ja obcielo w wypadku np. i chce żeby mi odrosla, a ona nie chce, to czemu mój umysl się z tym nie chce pogodzić, i ten caly pseudo bełkot psychologiczny,ta durna psychiatria i legalne narkotyki-psychotropy, boimy się o nasze ciala i naszych bliskich ciala, czemu ktoś nas tak spieprzyl, a bol i cierpienie zawsze rodzi agresje, zlo które się nam przytrafia czyni nas złymi, i z czego się tu spowiadać , moim zdaniem nawet największy zbrodniarz jest niewinny , bo to sa impulsy nie do powstrzymania, ktoś tym swiatem sobie steruje i ma dobry ubaw z nas.

Jarek74

• Jr. Member
  • **
Odp: czemu ludzie popelniaja samobojstwa
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2017, 06:23:25 am »

, moim zdaniem nawet największy zbrodniarz jest niewinny , bo to sa impulsy nie do powstrzymania, ktoś tym swiatem sobie steruje i ma dobry ubaw z nas.

Bzdury gadasz i to straszne, dlatego proponuję udać się do psychologa. Wiele osób się wzbrania, ale to pomaga (może pomóc).

mr.nobody

• Sr. Member
    • Email
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2017, 10:43:53 pm »

czemu gadam bzdury  wg ciebie , uzasadnij prosze

Jarek74

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2017, 09:19:51 am »

czemu gadam bzdury  wg ciebie , uzasadnij prosze

Dlatego, że gdy piszesz "moim zdaniem nawet największy zbrodniarz jest niewinny" to można powiedzieć że Adolf Hitler jest niewinny.... bo miał "impulsy". A że "przy okazji" zabił 60 milionów ludzi.... taaa.....
Nie dyskutuje więcej z tobą na ten temat bo bzdury piszesz. Widać, że masz jakiś problem psychiczny i powinieneś się udać do psychologa i być może psychiatry. Wczoraj w USA jakiś szaleniec zabił 60 osób. Też jest niewinny? Ręce opadają od takiego myślenia i szukania uzasadnień zbrodni.
Żyj tak, aby nikt przesz ciebie nie cierpiał (w tym ty sam). A jak nie potrafisz, to idź się lecz.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2017, 09:25:26 am wysłana przez Jarek74 »

mr.nobody

• Sr. Member
    • Email
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2017, 10:22:52 pm »

a teraz zadaj sobie pytanie -on chciał czy musial to zrobić-bo to roznica=
a teraz zrozum ze nauka  wie i g..prawdy nam powie, bo sa rzeczy o których nie mamy pojęcia, jeśli chciał to taki się urodzil -można rzec nie jego wina
jeśli musial to został zmuszony nieznanym impulsem którego niemogl kontrolować,-tez nie jego wina, to samo można powiedzieć o Hitlerze  -ktoś mu wgral taki programdo łba , wolna wolna to iluzja -mamy ją wtedy gdy gdy nam pozwoli ją mieć,
wiec schowaj pyche i dopuść możliwość niewiele wiesz  bo kierujesz się jak 99,9999proc ludzi steeorytypami bo tak najłatwiej,
uwierz mi ze sa powiedzmy osoby istoty które mogly by tak wplynac na twój umysl ze zaczalbys jesc np. psie odchody

a jeśli twierdzisz ze każdy jest panem swojego losu to sproboj to powiedzieć  tym zastrzelonym ludziom
zapamiętaj , wszyscy jesteśmy ofiarami...
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2017, 01:22:34 pm wysłana przez Zbyszko Tarczewski »

Jarek74

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 07, 2017, 08:32:03 am »

mr.nobody - sprawa jest prosta. Chorych psychicznie zamyka się w psychiatrykach, aby niewinnych nie krzywdzili. Chwasty trzeba wyrywać - bo z chwasta pietruszki nie zrobisz... a brandzlowanie tematu w kontekście próby szukania wyjaśnień w głowach chorych ludzi takich jak np. hitler, to jak grzebanie w g..... e.

wiec schowaj pyche i dopuść możliwość niewiele wiesz  (...)
zapamiętaj , wszyscy jesteśmy ofiarami...

Ofiarą to może ty jesteś. Ja się za taką nie uważam. W życiu trzeba walczyć, a nie robić z siebie ofiarę. I nie przywołuj rozstrzelanych przez reżimy niewinnych ofiar jako przykład w uzasadnianiu twoich chorych teorii...
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2017, 08:42:31 am wysłana przez Jarek74 »

mr.nobody

• Sr. Member
    • Email
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 07, 2017, 10:21:40 pm »

a  w Boga wierzysz?

Zbyszko Tarczewski

• Administrator
  • Hero Member
    • Perfect Body
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 08, 2017, 08:18:19 am »

ja tak

mr.nobody

• Sr. Member
    • Email
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 10, 2017, 06:14:03 pm »

a w kosciol

Zbyszko Tarczewski

• Administrator
  • Hero Member
    • Perfect Body
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 13, 2017, 08:28:28 am »

widze ze zmierzamy w rozmowe wymagajaca duzo wolnego czasu ktorego nie mam

ale
ale mam znakomity cytat - akurat wpadl dzis pod oczy

Boże, Twój Kościół jest wspólnotą świętych i grzeszników. Ty przyjmujesz jednych i drugich. Przemieniaj nasze spojrzenie, abyśmy w otaczającym nas świecie potrafili dostrzegać nie tylko to, co złe, lecz przede wszystkim to, co dobre.

z
https://www.paulus.org.pl/czytania?data=2017-11-13

ambroziak

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 13, 2017, 09:40:26 am »

Złe emocje skupiają 80% uwagi, a dobre - tylko 20%. Ponieważ tymi statystykami operują media, dlatego zalewają nas tragediami.