Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7

Autor Wątek: test naturalne mleczko pszczele - prosto z gardzieli  (Przeczytany 18073 razy)

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: test naturalne mleczko pszczele - prosto z gardzieli
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 14, 2018, 11:34:05 am »

poszło 100g mleczka w miesiąc - czyli wychodzi ponad 3g dziennie a to raczej bardzo duża dawka

nie zauważyłem żadnych efektów anabolicznych, metabolicznych, prozdrowotnych, redukcji stanu przemęczenia, jakiegoś szalejącego libido, wzrost nasienia itd także moi drodzy mleczko pszczele a raczej powinno zostać nazwane "kit" pszczeli to dosłowna lipa - jest faktem, że nie zakraplam oczu i zapewne coś tam prozdrowotnie na oczy działa ale za tą kasę to już lepiej kropelki kupić

jest jeszcze mały margines błędu bo na usprawiedliwienie trzeba dodać, że grudzień to wóda, wóda, wóda, dwa razy się przeziębiłem, drugim razem to mogła być grypa z tym nowym wirusem ale wyszedłem z tego bez antybiotyków i to w 5 dni także .... jaka zasługa mleczka nie wiadomo, zapewne znikoma - przez pierwsze dwa dni leciała wit C "liposomalna" domowej roboty a potem dodałem aspirynę Bayerowską i po 5 dniach byłem zdrowy, także też nie wiem czy to po wit C czy aspirynie - ale najważniejsze, że zdrowy a w domu chodziłem potrójnie ubrany w kalesonach choć mam w chałupie ukrop, cały czas się pociłem chociaż nie miałem gorączki a stan podgorączkowy a jak się rozebrałem to skóra mnie tak bolała jakby mnie ktoś rozrywał - co za licho, zwożą te zagraniczne wirusy w święta do kraju i mamy efekt

no ale mam następne 100g mleczka także do dzieła, zamierzam się spiąć do jakichś super treningów - na dzień dzisiejszy jestem roztrenowany i nic mi się nie chce ale zobaczymy .... za miesiąc co pokaże drugie podejście   
Zapisane
trening po 50-tce

Arthass

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: test naturalne mleczko pszczele - prosto z gardzieli
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 14, 2018, 03:14:00 pm »

Kit pszczeli może mieć nawet skuteczne zastosowanie w postaci ekstraktów etanolowych. Ma działanie dość mocno przeciwbakteryjne. Można też smarować miejscowo na rany. W infekcjach wirusowych raczej mało to pomoże / w zasadzie w ogóle, bo wirusy to organizmy/"pasożyty" rozwijające się wewnątrzkomórkowo. Witamina C - jak dotąd brak jakichkolwiek dowodów, by bezpośrednio wpływała na skrócenie czasu infekcji wirusowej/przeziębienia.

Objawy przeziębienia zmniejszyć może... czosnek. Minimum 1 ząbek do posiłku, trzy razy dziennie. Nie wolno też z czosnkiem przesadzać, ponieważ jest toksyczny w dużych dawkach. Ale to tylko jeśli chodzi o objawy.

Buliwyf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: test naturalne mleczko pszczele - prosto z gardzieli
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 14, 2018, 04:04:44 pm »

Jak podają internety, z mleczkiem pszczelim (Royal Jelly), to jest tak: tym co w nim działa jest związek (chyba kwas tłuszczowy) o nazwie 10-HDA. Wbrew reklamom, należy szukać nie świeżego mleczka, prosto z ula, przechowywanego w lodówkach itp., a produktu standaryzowanego na zawartość 10-HDA. Im będzie ona większa, tym działanie będzie lepsze i niestety cena będzie wysoka, nawet bardzo wysoka. Taką mam koncepcję.
Zapisane

Arthass

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: test naturalne mleczko pszczele - prosto z gardzieli
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 14, 2018, 05:23:30 pm »

W zasadzie każdy suplement należy wybierać pod względem standaryzacji na zawartość związku/substancji aktywnej. To jest podstawa sensownej suplementacji. Kupując "jakiś" ekstrakt, nie sposób w zasadzie potwierdzić/zaprzeczyć efektywności suplementacji, bo w badaniach wykorzystuje się jedynie standaryzowane ekstrakty - bez tego nie mamy żadnego punktu odniesienia.

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: test naturalne mleczko pszczele - prosto z gardzieli
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 14, 2018, 05:25:55 pm »

Kit pszczeli może mieć nawet skuteczne zastosowanie ...

pisząc słowo "kit" miałem na myśli nie kit pszczeli a "kit" z przysłowia czyli w znaczeniu "do niczego"

Jak podają internety, z mleczkiem pszczelim (Royal Jelly), to jest tak: tym co w nim działa jest związek (chyba kwas tłuszczowy) o nazwie 10-HDA. Wbrew reklamom, należy szukać nie świeżego mleczka, prosto z ula, przechowywanego w lodówkach itp., a produktu standaryzowanego na zawartość 10-HDA. Im będzie ona większa, tym działanie będzie lepsze i niestety cena będzie wysoka, nawet bardzo wysoka. Taką mam koncepcję.

mleczko traci swoje wartości przy liofilizacji także wszystkie przetworzone mleczka są o wiele gorsze od świeżych a to co podają internety to bajki
Zapisane
trening po 50-tce

Arthass

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: test naturalne mleczko pszczele - prosto z gardzieli
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 14, 2018, 05:32:08 pm »

Kit pszczeli może mieć nawet skuteczne zastosowanie ...

pisząc słowo "kit" miałem na myśli nie kit pszczeli a "kit" z przysłowia czyli w znaczeniu "do niczego"


Wiem, nawiązałem tylko do słowa kit :) Sam mam pszczelarza w rodzinie, i kit pszczeli jest jednym z najcenniejszych dla mnie produktów :) Szczególnie, że sam mam problemy z florą jelitową, a kit działa dość fajnie przeciwbakteryjnie. Dodatkowo, można nim konserwować żywność - do pewnego stopnia.

Buliwyf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: test naturalne mleczko pszczele - prosto z gardzieli
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 14, 2018, 06:18:08 pm »



mleczko traci swoje wartości przy liofilizacji także wszystkie przetworzone mleczka są o wiele gorsze od świeżych a to co podają internety to bajki
[/quote]
Pewnie traci jakieś bioaktywne właściwości. Ale jeśli to bio to tylko dodatek, a tak naprawdę  w mleczku działa tylko ten 10-HDA? Wtedy obróbka nie ma znaczenia (oczywiście jeśli nie niszczy też tego 10-HDA), liczy się standaryzacja. Wierzę w standaryzację, nie tylko w mleczku. Np. taki różeniec, prochu można zjeść wiadro i efekty będą mizerne, a wystarczy 500mg ekstraktu 4,8% żeby ładnie nas porobiło. Tak może być i z tym mleczkiem.
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: test naturalne mleczko pszczele - prosto z gardzieli
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 15, 2018, 06:23:08 am »

Buliwyf jak myślisz, które mleko lepsze dla noworodka? prosto od cyca matki czy przetworzone w prochu ze sklepu? uwierz mi, próbowałem już wszelkie postaci, w tym liofilizowane standaryzowane i lipa - biorę 3g dziennie to dawka kosmos
spójrz na ten produkt, to chyba najlepsze przetworzone a 1 kaps zawiera tylko 135mg mleczka
http://herbovita.pl/p/1563/302/nowozelandzkie-mleczko-pszczele-royal-jelly-180-kapsulek-z-mleczkiem-pszczelim-produkty-pszczele.html

co do ekstraktów roślinnych to się z Tobą zgodzę
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2018, 06:32:01 am wysłana przez barney1234 »
Zapisane
trening po 50-tce

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28372
    • Zobacz profil
Odp: test naturalne mleczko pszczele - prosto z gardzieli
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 15, 2018, 08:13:07 am »

Estry kwasów tłuszczowych mleczka działają androgennie. Pisałem o tym w jednym z artykułów.
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: test naturalne mleczko pszczele - prosto z gardzieli
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 15, 2018, 09:30:57 am »

Estry kwasów tłuszczowych mleczka działają androgennie. Pisałem o tym w jednym z artykułów.

no tak ale najwidoczniej bardzo słabe te działanie - podobno przy 100mg teścia tygodniowo nie odnotowuje się żadnych zmian więc prawdopodobnie przez analogie wszystkie suple podnoszące testo raczej się nie odczuwa
są odnotowane przypadki, że samym clomidem podnoszą teścia dwukrotnie - dlatego od marca pójdę w drugą stronę tj naturalne blokowanie aromatazy plus naturalne spalacze - wskoczy termo stim i zielona herbata Olimpu, w tle wyciąg alkoholowy pyłku sosnowego

ale póki co testujemy dalej następne 100g mleczka
Zapisane
trening po 50-tce

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28372
    • Zobacz profil
Odp: test naturalne mleczko pszczele - prosto z gardzieli
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 16, 2018, 07:57:42 am »

Niektóre estry kwasów tłuszczowych bezpośrednio aktywuje receptory androgenowe. Tak więc nie chodzi tutaj o podbijanie poziomu testosteronu.
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: test naturalne mleczko pszczele - prosto z gardzieli
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 16, 2018, 08:49:20 am »

Niektóre estry kwasów tłuszczowych bezpośrednio aktywuje receptory androgenowe. Tak więc nie chodzi tutaj o podbijanie poziomu testosteronu.

ma Pan rację ale efekt ogólny co do mleczka na razie mizerny - jednak mój ostatni wywód (skoro podbicie jakiekolwiek teścia naturalnie skazane jest na porażkę) prowadzi w kierunku naturalnego blokowania aromatazy i użycia naturalnych spalaczy, tu przetestuję Olimpu Thermostim + Zielona Herbata 
Zapisane
trening po 50-tce

Zbyszko Tarczewski

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 9052
    • Zobacz profil
Odp: test naturalne mleczko pszczele - prosto z gardzieli
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 16, 2018, 08:53:37 am »

to kombo jest u mnie w stosowaniu codziennym
użycia naturalnych spalaczy, tu przetestuję Olimpu Thermostim + Zielona Herbata 
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: test naturalne mleczko pszczele - prosto z gardzieli
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 16, 2018, 01:09:44 pm »

to kombo jest u mnie w stosowaniu codziennym
użycia naturalnych spalaczy, tu przetestuję Olimpu Thermostim + Zielona Herbata 

i jak? bo u mnie jak zwykle planuję dawkę podwójną, czy nie trzeba?
Zapisane
trening po 50-tce

Zbyszko Tarczewski

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 9052
    • Zobacz profil
Odp: test naturalne mleczko pszczele - prosto z gardzieli
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 16, 2018, 01:13:55 pm »

stosuje codziennie kombo glownie prozdrowotne oraz na dobre dzialanie od rana

ale sylwetka najlepsza w zyciu - choc na to sklada sie szereg czynnikow :)

ale fakt faktem - mam to w stalej suplementajci od lat tez cos mowi :)
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7