Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Autor Wątek: Testosteron  (Przeczytany 114 razy)

CHICO

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Testosteron
« dnia: Styczeń 12, 2018, 05:48:41 pm »

Mam do Was chłopaki pytanie, a w szczególności do Pana Sławomira.
Mam 18 lat i zażywam Decapeptyl (triptorelina) o przedłużonym działaniu w celu wydłużenia okresu wzrastania.
Mój testosteron jest na kastracyjnym poziomie, podobnie jak estrogeny.
Niestety źle toleruje ten lek i lekarz powiedział, że jak chce mogę go odstawić.

Chciałem go odstawić ale mój testosteron (wolny również) wystrzelił 30% ponad górną normę, więc przyjąłem następną dawkę.
Co może powodować taką reakcję? Wizytę u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie.
PS.
Prócz leku przyjmuje tylko Chela-Mag B6, Gold-Vit.

 
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 16844
    • Zobacz profil
Odp: Testosteron
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2018, 07:07:49 am »

Skoro bierzesz lek służący kastracji farmakologicznej, to nie możesz się dziwić, że poziom testosteronu spadł do poziomu kastracyjnego. Po odstawieniu nastąpiła reakcja z odbicia i testosteron poszybował w górę. Po jakimś czasie, po odstawieniu, wszystko powinno się unormować. 
Zapisane