Na tej stronie znajdziesz najciekawsze artykuły o najwartościowszych suplementach i najskuteczniejszych lekach, wpływających na tężyznę fizyczną, estetykę ciała i stan zdrowia osób aktywnych fizycznie

Notifications
Clear all

Walka EKTOMORFIKA o każdy gram mięcha 🙂

Łukasz
(@lukasz)
Active Member

Wątek przeniesiony ze starego forum:

https://slawomirambroziak.pl/forum/index.php?topic=5180.0

Cytat
Rozpoczęcie tematu Opublikowany : 18/07/2022 10:11 pm
Zbyszko Tarczewski
(@zbyszko-tarczewski)
Dietetyk Admin

Dalej trzymamy kciuki !

dietetyk Zbyszko Tarczewski
Poradnia Dietetyczna FIT DIETETYK℠
Telefon: +48667015258
ul Górna Wilda 68/1 Poznań
ul. Wrzesińska 18 Kostrzyn Wielkopolski
ul. św. Wojciecha 16 Wągrowiec
https://tarczewski.fitdietetyk.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2022 10:52 am
Łukasz
(@lukasz)
Active Member

Witam wszystkich! To kilka słów co u mnie. Okres masowy w pełni i muszę przyznać, że obecny zestaw został delikatnie zmodyfikowany. Jak to wygląda:

Rano: DHEA 25 mg, Resveratrol, korzeń pokrzywy, po 1 kaps- Andromass, Tokotrielone, Glavonoid

Lunch: Andromass, Tokotrienole, Glavonoid (po 1 kaps)

Podwieczorek: Andromass, Kwercytyna, Hupercyna A. (po 1 kaps).

Do tego: magnez, B komplex, Omega 3, probiotyk, diosmina, około treningowo: kreatyna, tauryna, AOL.

Jak widać rano dodałem Resveratrol (m.in według artykułu https://slawomirambroziak.pl/igf-1-anaboliczny-poslaniec/ jako wzmocnienie IGF-1 oraz dodatkowo czułem, że po zejściu z inhibitora aromatazy i przy dawkowaniu DHEA swędzi mnie klatka piersiowa i okolice sutków. Po powrocie do resveratrolu to uczucie minęło).

Drugi dodatkowy produkt to Hupercyna A, która ma za zadanie wspomóc kwercytynę i przedłużyć żywotność IGF-1 w organizmie.

Rezultat- dużo lepsze nabicie, trochę wody skoczyło z dnia na dzień (widać na porannej wadze, ale potem schodzi). Jestem zadowolony z rezultatów, bo widać po mięśniach brzucha, że jeszcze nie zalewa tłuszczem. Dieta u mnie teraz na oko- w dni treningowe około 2800 - 3000 kcal, w nietreningowe 2500. Przy bardzo dużych posiłkach (np. imprezy) w dni nietreningowe wlatuje też berberyna (staram się w odstępie 4 godzinnym od innych suplementów, żeby nie ograniczać ich wchłaniania).

OdpowiedzCytat
Rozpoczęcie tematu Opublikowany : 20/07/2022 2:03 pm
Łukasz
(@lukasz)
Active Member

No to kolejny update co u mnie, plus kilka dodatkowych informacji.

Trening + suplementacja bez zmian. Po dodaniu kwerycytyny i Hupercyny zauważyłem większą ilość wody podskórnej z rana. Potem schodzi po pierwszym posiłku, a nabicie mięśnia pozostaje.

Wczoraj dostałem termin wizyty na skleroterapię, tak więc do 21-go września ciągnę okres masowy, potem przymusowa przerwa od ćwiczeń i wprowadzę sobie wtedy mały deficyt i pewnie jakieś lekkie cardio. Nie wiem na dzień dzisiejszy jak długo nie będę mógł ćwiczyć po tym zabiegu. W tym okresie planuję zrobić sobie jeszcze dodatkowy zabieg "lipolizy iniekcyjnej" preparatem "Aqualyx" w okolicach sutków. Mam tak, że kiedy ciało jest luźne i mięśnie nie są nabite, to widać defekt w postaci lekkiego lipo. Próbowałem karboksyterapii w tej okolicy, ale za bardzo nie pomogło. Dlatego teraz zdecydowałem się na "Aqualyx". Z tego c oczytałem, to ten preparat jest bezpieczny do tych okolic, bo nie zawiera fosfatydylocholiny. Koszt jednego zabiegu to około 400zł. Zobaczę czy na jednym zabiegu poprzestanę. Może ten jeden i jeden karboksyterapii (ten kosztuje 100zł za jeden zabieg). Zobaczymy ja kto się ułoży, ale jestem dobrej myśli 🙂

A od poniedziałku tydzień urlopu- muszę wybrać z mojej apteczki najważniejsze suple. pewnie będa to (Andromass, Tokotrienole, DHEA, Resveratrol, Glavonoid i Berberyna). No i białko 🙂

Zdrówka!

OdpowiedzCytat
Rozpoczęcie tematu Opublikowany : 05/08/2022 11:16 am
Zbyszko Tarczewski
(@zbyszko-tarczewski)
Dietetyk Admin

duzo wypoczynku 
przyda sie przed sezonem masowym czesc 1 

w trakcie przerwy - jesli w ogole redukcja kalorii - to niewielka ale ze zwiekszonym udzialem bialka 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2022 9:11 am
Łukasz
(@lukasz)
Active Member

Siema! Ja już po urlopie- na szczęście bez zbędnego, dodatkowego balastu 🙂 Berberyna i Glavonoid dały radę.

Dzisiaj wracam pomału do ponownych treningów, jednak doszedłem do wniosku, że będę powoli obcinał kalorie. Wynika to z faktu, że na przyszły wtorek umówiłem się na zabieg "lipolizy iniekcyjnej", a początkiem września mam przełożony zabieg skleroterapii (07.09).

Tym samym wracam do podobnego zestawu Barneya z wycinki- Resveratrol, Andromass, Glavonoid oraz DHEA.

Okres masowy udany, po tych zabiegach będę ten zestaw kontynuował.

OdpowiedzCytat
Rozpoczęcie tematu Opublikowany : 16/08/2022 9:56 am
Zbyszko Tarczewski
(@zbyszko-tarczewski)
Dietetyk Admin

dzieki za update 

zestaw Barneya faktycznie sprawdzony wiec jestem spokojny o pozytywne wyniki 

powodzenia!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2022 10:04 am
Łukasz
(@lukasz)
Active Member

Siema! We wtorek byłem na zabiegu kosmetycznym- lipoliza iniekcyjna (preparatem Aqualyx + zabieg aparatem Maximus). Kosz to 400 + 300 zł. Prawdopodobnie będę powtarzał jeszcze raz za około miesiąc- zobaczę jak ten tłuszcz będzie schodził z klatki i z okolic sutków. Oczywiście przez ten czas nie ćwiczyłem- wczoraj i dzisiaj cardio w formie długiego marszu. W poniedziałek wracam do ćwiczeń siłowych. Większa opuchlizna już zeszła z klatki- działania preparatu wynosi do 3-ech tygodni, dlatego też staram się być na deficycie kalorycznym. Suplementacja bez zmian.

Pozdrawiam!

OdpowiedzCytat
Rozpoczęcie tematu Opublikowany : 26/08/2022 2:22 pm
Zbyszko Tarczewski
(@zbyszko-tarczewski)
Dietetyk Admin

dzieki za informacje 

prosze informuj nas jak sie sytuacja rozwija !

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2022 9:39 am
Łukasz
(@lukasz)
Active Member
Wysłany przez: @zbyszko-tarczewski

dzieki za informacje 

Nie ma problemu. Wiem, że treść wątku trochę odbiega od założeń, ale liczę, że moje zabiegi (lipoliza iniekcyjna, skleroterapia) pomogą komuś z podobnymi problemami. Czasami trzeba sobie pomóc "z zewnątrz" poprzez tego typu zabiegi.

Opuchlizna mi już zeszła (chyba w 3-im dniu). Następny zabieg lipolizy planuję zrobić bez tego Maximusa (ze względów finansowych). Polę przeznaczyć to na dodatkową serię 3-go podania preparatu.

Dzisiaj trening po prawie tygodniowej przerwie- było ciężko. Z tego co widzę to wrzesień i początek października to czas redukcji i potrzymania masy mięśniowej. Za dużo tych zabiegów, aby wejść na stały progres. Po drugie- taki zabieg jak lipoliza wymaga deficytu, aby pomóc organizmowi w wydalaniu tłuszczu z ostrzykiwanych miejsc. Pierwsze efekty mają być widoczne około 3-go tygodnia.

OdpowiedzCytat
Rozpoczęcie tematu Opublikowany : 29/08/2022 9:39 pm
Zbyszko Tarczewski
(@zbyszko-tarczewski)
Dietetyk Admin
Wysłany przez: @lukasz
Wysłany przez: @zbyszko-tarczewski

dzieki za informacje 

Po drugie- taki zabieg jak lipoliza wymaga deficytu, aby pomóc organizmowi w wydalaniu tłuszczu z ostrzykiwanych miejsc. Pierwsze efekty mają być widoczne około 3-go tygodnia.

wlasnie na to chcialem zwrocic uwage

naprawde ciekawe i dodatkowe informacje !

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2022 9:18 am
Udostępnij: