Sylwetka, Uroda, Zdrowie

Forum => Legalne Anaboliki => Wątek zaczęty przez: ambroziak w Październik 31, 2009, 07:07:05 am

Tytuł: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Październik 31, 2009, 07:07:05 am
Ponieważ koledzy na SFD pytali mnie o Ostarine i leki z tzw. grupy SARM, dlatego spłodziłem taką trochę dłuższą odpowiedź:

Ostarine.

Ostarine to nowy lek anaboliczny, w ostatniej fazie badań klinicznych, który zapewne niedługo zostanie skierowany do obrotu. Aktualnie dostępy jest jedynie w „podziemnej” dystrybucji – jako preparat pod nazwą S-4.
Ostarine reprezentuje nową grupę niesterydowych leków anabolicznych, nazywanych selektywnymi modulatorami receptorów androgenowych (SARM). Idea ich działania jest taka sama, jak selektywnych modulatorów receptorów estrogenowych (SERM), do których należy np. osławiony tamoksifen. Ogólnie chodzi tutaj o aktywację receptorów hormonalnych w jednych tkankach, przy jednoczesnym ich blokowaniu – w innych.

Sterydowe leki anaboliczne, pochodne testosteronu, jak np. Metanabol, potencjalnie są niezwykle pożytecznymi środkami, szybko przynoszącymi poprawę w takich powikłaniach zdrowotnych – jak: choroby wyniszczeniowe, rozlegle zabiegi chirurgiczne, poparzenia, utrata masy kostnej (osteoporoza), anoreksja, anemia, niska masa ciała dzieci i młodzieży, utrata masy mięśniowej związana z wygasaniem aktywności hormonalnej czy uwiąd starczy. Jednak najpoważniejszą przeszkodą w ich szerokim wykorzystaniu terapeutycznym jest ich aktywność hormonalna, występująca zawsze – w mniejszym czy większym stopniu – pomimo lat badań i modyfikacji cząsteczek. Oprócz bowiem pożądanego, anabolicznego oddziaływania na tkankę mięśniową i kostną, leki te wywierają jednocześnie niepożądany wpływ na narządy płciowe i skórę. U dzieci i młodzieży prowadzi to do przedwczesnej dojrzałości płciowej, u kobiet – wirylizacji (pojawiania się cech męskich), zaś u mężczyzn – do przerostu gruczołu krokowego, łysienia i łojotokowego zapalenia skóry. Leki te nie mogą być też stosowane w przypadku ubytku masy ciała powodowanego nowotworem prostaty, zaś muszą bardzo ostrożnie – u mężczyzn w średnim i podeszłym wieku, z uwagi na możliwość wystąpienia przerostu gruczołu krokowego.

SARM badane są intensywnie od wielu lat – jako sposób na rozwiązanie powyższych problemów. Poszukuje się tutaj takich cząsteczek, które silnie aktywowałyby receptory androgenowe w mięśniach i kościach, a jednocześnie aktywowały bardzo słabo, nie aktywowały lub nawet blokowały – w pozostałych tkankach.
Jest to teoretycznie możliwe, na co wskazują zresztą doświadczenia z SERM, odnoszące się – oczywiście - do receptorów estrogenowych. Wrażliwość receptorów androgenowych (AR) jest bowiem nieco odmienna w mięśniach i kościach, aniżeli np. w skórze czy prostacie. W pierwszym przypadku – receptory androgenowe reagują głównie na testosteron, zaś w drugim – na dihydrotestosteron (DHT). Dawniej uważano, że przyczyną takiego stanu rzeczy może być odmienny typ budowy receptora androgenowego. I wprawdzie dowiedziono, że faktycznie w organizmie występują dwa jego podtypy (izoformy) – AR-A i AR-B, jak również obserwujemy tzw. polimorfizm tego receptora, czyli subtelne, zależne genetycznie, osobnicze różnice w jego budowie, to jednak nie one warunkują zróżnicowaną odpowiedź tkanek na androgeny. Różnica ta zależy od odmiennego składu białek towarzyszących receptorowi, nazywanych ogólnie koregulatorami – koaktywatorów i korepresorów. Pierwsze wzmacniają, zaś drugie hamują aktywność receptora, po jego związaniu się z odpowiednim ligandem - cząsteczką sygnałową.

Ze znacznej liczby wyników badań klinicznych, dzisiaj już wiemy, że Ostarine daleko jeszcze do modelowego wzorca SARM. Jak się bowiem okazało – lek faktycznie aktywuje silnie receptory androgenowe mięśni i kości, ale jednak pozostaje też aktywny w skórze i prostacie. Na całe szczęście – wykazuje on tutaj jedynie 1/3 aktywności testosteronu. A ponieważ jego aktywność anaboliczną oceniono na pełen efekt aktywności testosteronu, dlatego możemy spodziewać się, że w pewnym stopniu spełni on nadzieje pokładane w SARM. Na pewno będzie to relatywnie bezpieczny lek - pomocny w przypadkach obniżenia masy mięśniowej i kostnej u mężczyzn w starszym wieku.

W tej chwili badanych jest kilka tego typu cząsteczek, zaś opatentowanych – znacznie więcej. Prace nad jedną z nich są prawie tak samo, wysoko zaawansowane, jak nad Ostarine. Nie chcę się tutaj jednak dłużej nad nimi rozwodzić, bo planuję jakiś obszerniejszy artykuł na temat SARM.                   

Na zakończenie warto może jedynie dodać, że zarówno Ostarine, jak też cała grupa SARM, widniej już na liście antydopingowej WADA. 
 


Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Kazam w Październik 31, 2009, 12:08:20 pm
zolci bracia mowia ze jak dobrze pojdzie to w lutym bede mial s-4 na swoim biurku

z relacji testerow wynika ze dziala slabo anabolicznie /maly przyrost masy miesniowej/, niezle pali tluszcz, silnie pompuje miesni krwia /zwlaszcza przez pierwsze pare tygodni/, powoduje niezly przyrost sily

jesli chodzi o wplyw na os podwzgorze przysadka jadra to jadra sie nie kurcza i nie wystepuje zmniejszenie produkcjie wlasnych hormonow

z ciekawych skutkow ubocznych mozna wymienic wydluzenie czasu potrzebnego oczom na adaptacje do nowego natezenia swiatla
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Wiktor w Październik 31, 2009, 12:21:54 pm
O co chodzi z tymi oczami?
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Kazam w Październik 31, 2009, 12:45:23 pm
z takich ciekawostek jeszcze to cena w juesej to 170$ za 50ml @ 50mg/ml
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Zbyszko Tarczewski w Październik 31, 2009, 04:21:06 pm
zolci bracia mowia ze jak dobrze pojdzie to w lutym bede mial s-4 na swoim biurku

jak nie raz twierdzilem
Kazia trudno zaskoczyc ;)

wniosek dodatkowy
po spozyciu nie jezdzimy samochodem po zmroku ... ;)
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Październik 31, 2009, 06:34:18 pm
O tym wpływie na oczy - też gdzieś czytałem.

Faktycznie - zapomniałem dopisać, że brak wpływu na oś gonada-przysadka też ma być jednym z atutów SARM. Oś hamowana jest bowiem przez estrogeny i DHT, działające na przysadkę i podwzgórze. SARMy nie przekształcaja się do estrogenów, bo nie są steroidami, a jednocześnie słabo działają na receptory androgenowe, wrażliwe na DHT. Widać, że - w przypadku Ostarine - zyskuje to potwierdzenie.

Kaziu - masz pewność, że ten S-4 będzie prawilny?...

Swoją drogą - będziemy mieli w Kaziu pierwszego, polskiego testera.

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Zbyszko Tarczewski w Październik 31, 2009, 07:24:08 pm
Kazio wspominal ze bedzie na biurku nie w sklepach sportowych ;)
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Listopad 01, 2009, 06:06:43 am
To jasne! Ale mam wrażenie, że - co na Kazia biurku - to i w Jego organizmie.

 
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: seba09 w Listopad 01, 2009, 06:50:58 am
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Kazam w Listopad 01, 2009, 07:36:33 am
co do testowania to zobaczymy jak bedzie z cena bo narazie 2 miesieczna kuracja w dawce 100mg/dzien to koszt okolo 500-700$ wiec troche drogo %)

zwlaszcza ze 5 razy taniej mozna miec na ten sam okres zapas ludzkiej wersji kynoselenu w skladzie

Adenosine TriPhosphate - 20mg/ml
Uridine TriPhosphate - 10mg/ml
Heptaminol HCL - 50mg/ml
Sodium Selenite - 10mg/ml
Magnesium Aspartate - 15mg/ml
Potassium Aspartate - 15mg/ml
Cyanacobalamin - 500mcg/ml
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Zbyszko Tarczewski w Listopad 01, 2009, 07:55:25 am
To jasne! Ale mam wrażenie, że - co na Kazia biurku - to i w Jego organizmie.

a tego to jestem prawie pewien ;)
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Kwiecień 03, 2010, 05:29:35 am
Podbiję, bo temat sarmów powraca...
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: frisky w Kwiecień 03, 2010, 11:58:55 pm
jakby co to pisze sie na testy kliniczne :D
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: And1Player w Kwiecień 04, 2010, 10:12:43 am
ja w ogole smiem twierdzic, ze za 200 lat nie bedzie trzeba miec diety, treningu itp. tylko lyknie sie jakiegos SARMA v. 10000 i siedzac za miesiac bedziesz pudzian bez skutkow ubocznych.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: And1Player w Kwiecień 04, 2010, 10:13:12 am
czy jakiegos bloka miostatyny sie da wszczepiajac czipa i koniec.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Kubex w Kwiecień 04, 2010, 10:49:37 am
Tak nie będzie. Wszystko musi być w równowadze. Nawet jeśli coś takiego się znajdzie, firmy które królują na rynku nie wprowadzą w obrót z prostych przyczyn. Każdy kupi sobie coś takiego a gdzie setki innych odżywek? Teraz masz ogromną liczbę produktów. Jedne działają, inne mniej, jeszcze inne pewnie tylko dlatego, że sami to sobie wkręcamy a na tym się zarabia.

Można tu nawiązać do wynalazku pewnego Polaka. Zderzak, który powodował, że siła uderzenia samochodu była zamieniana w energię rozładowywaną. Po wielu testach okazało się, że nawet przy uderzeniu w ścianę przy prędkości kilkudziesięciu km/h nic się nie gniecie, ludzie cali. Jakiś koncern wykupił patent i sprytnie to wyciszyli. Co z tego, że pewnie miliony ludzi zachowałoby życie, jak oni nie zarobią choćby na częściach do samochodów?
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w Kwiecień 05, 2010, 06:26:49 pm
widziałem to w TV. Gość rozpędzał sie maluchem bez pasów i walił w przeszkodę. Ten sam wynalzca wynalazł innowacyjne zabezpieczenie (hamulec) do windy.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Tomek w Kwiecień 05, 2010, 06:31:35 pm
Czyli gość chciał sie przysłuzyc ludzkości, a przysłuzył sie paru cwaniaczkom, jedyny plus, że pewnie zarobił troche hajsu.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: frisky w Kwiecień 06, 2010, 07:30:39 am
no nie wiem czy zarobil, ogladalem o nim program, podobno mu grozili i na koniec zmusili go do odsprzedania patentu za psie pieniadze
w sumie to calkiem logiczne, bo przeciez na zwiekszeniu bezpieczenstwa i nie uszkadzaniu samochodu nikt by nie zarobil...
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Zbyszko Tarczewski w Kwiecień 06, 2010, 09:41:04 am
juz od dawna sie mowi ze wiecej osob ocaliloby zycie gdyby zamiast poduszek powietrznych zamonotwac 10 cm kolce w kierownicy ;)
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Kwiecień 06, 2010, 10:35:53 am
Widać , że Kazam ma niezłe układy skoro zna żółtych braci i ma dostęp do takich nowinek
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: KoRba w Kwiecień 06, 2010, 01:41:45 pm
znalazłem 3 relacje z cyklu na S4 , ogólnie dość zadowalające

http://forums.steroid.com/showthread.php?t=402574

http://forums.steroid.com/showthread.php?t=406464

http://forums.steroid.com/showthread.php?t=417907
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Kwiecień 06, 2010, 03:03:04 pm
Korba, dzięki za linki. Potem się wczytam.

A co do ukrywania wynalazków, to podobno to samo jest z lekami na raka, bo nie zarabia się na szybkim wyleczeniu, tylko na długim leczeniu.

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Boss w Maj 31, 2010, 05:44:18 pm
słychać coś nowego w świecie sarmów??
testował już kazik tego s 4?
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Maj 31, 2010, 05:50:14 pm
Chyba nie, bo pewnie by się pochwalił na sfd.

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Zbyszko Tarczewski w Czerwiec 01, 2010, 06:41:57 am
jakby dal rade to z pewnoscia ;)
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Boss w Czerwiec 01, 2010, 07:47:16 am
Sławek miał napisać jakiegoś większego arta na temat sarmów{z 1 strony - wniosek  :) }, bo temat ciekawy...
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Czerwiec 01, 2010, 05:32:21 pm
Tak, tylko że męczyliśmy się z Biniem nad kolejnym numerem PB.

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Zbyszko Tarczewski w Czerwiec 02, 2010, 06:30:37 am
Slawek juz skonczyl sie meczyc
ja jeszcze nie ;)
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Czerwiec 02, 2010, 11:28:26 am
tylko żebyście nie dostali zakwasów (mózgu )  ;D
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Zbyszko Tarczewski w Czerwiec 02, 2010, 11:47:12 am
chyba raczej zadyszki albo wysypki ;)
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Czerwiec 02, 2010, 05:22:09 pm
Czasami było blisko nerwicy!

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 20, 2010, 10:38:39 am
Mam na swym biórku SARM Ostarine  MK-2866  w drodze SARM S4 z tym ,że zastosuje pod koniec lutego żeby na maj trafić z pierwszym szczytem formy.
Co do tych problemów z widzeniem  to głównie występóją w nocy tzn. po zmroku i to ma związek z jedunie z S4 i chyba tylko w tedy gdy trening wypada wieczorem i pobieramy przed treningiem (oba specyfiki są doustne) natomiast jeśli trening wypada z rana ,a okres półtrwania jest przy S4 4h to wieczorem nie powinno byś problemów naturalnie także jest to związane z dawką jaką aplikujemy.
SARM Ostarine MK-2866 ma oktrs półtrwania Half life 23,8 godziny czyli jest brany raz dziennie nie jak S$ dwa razy i stosuje się 5 dni ,nasępnie 2dni wolne przez 6-8 tygodni.

cena natomiast to Ostarine 90$ natomiast S4 140$ przy mej wadze powinno po flaszcze wystarczyć także dawki chce stosować ćut mniejsze od zalecznych niż za duże jak to ma miejsce u atletów z siłowni.

Pozdrawiam
 
Dla zainteresowanych lineczek poniżej
Cytuj
  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://forums.isteroids.com/anabolic-steroids-questions-answers/83271-russianstar-peptide-experiences.html&ei=PNwMTb_xMofCsAO8_fW8Cg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CBwQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dhttp://forums.isteroids.com/anabolic-steroids-questions-answers/83271-russianstar-peptide-experiences.html%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26biw%3D1659%26bih%3D811%26prmd%3Divns

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Grudzień 20, 2010, 11:16:00 am
Yurek, skoro już napisałeś w tym temacie, to może ci tutaj odpowiem na Twoje pytanie z priva...
Mówiąc szczerze, nie mam doświadczenia z SARM-ami, bo w Polsce mało kto próbował i brakuje praktycznych opinii kolegów. Osobiście nie jestem jednak wielkim entuzjastą tych, które do tej pory zarejestrowano, bo nie spełniają one do końca pokładanych w nich nadziei. Z założenia - miały one wykazywać profil analogiczny do SERM-ów, czyli działać w tkance kostnej i mięśniowej - jak androgeny, zaś w skórze i prostacie - jak antyandrogeny. Natomiast, co prawda uzyskano w nich korzystny wskaźnik anaboliczno-androgenny, ale nie jest on wiele korzystniejszy, jak w dobrych steroidach anaboliczno-androgennych.

Yurek, jeżeli jednak jesteś zdecydowany na 'kurację', to zdaj relację po jej zakończeniu. Będziemy mieli wiarygodną opinię praktyka.

     
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 20, 2010, 02:30:49 pm
Panie Sławku zdam napewno jak przeżyje (hihi).
Doskonale sobie zdaje sprawe ,że jast Panu niezręcznie dyskutować na taki temat ,ale w miare możliwości prosze o włączenie się do tematu oraz innych kolegów zainteresowanych tego typu specyfikiem.
I już na początek jest kilka pytań czy zastosować 6-8 tygodni Ostarine 3-4 przerwa następnie 6-8 tygodni S4 ,
czy może pierwsze dwa tygodnie Ostarine następnie razem Osta+S4 całość 6-8 tygodni ,
czy jeszcze inaczej 6-8 tygodni razem Osta + S4 ,
czy 6-8 tygodni naprzemiennie i dzień osta następny S4.
Zachowując naturalnie zasade 5 dni przyjmowania na dwa dni wolne.
No i jeszcze jedno czy do zestawu ,który teraz zarzywam tj. Tauryna+Beta Alanie+L-Norvaline i dodam w ty tygodniu  L-Carnosine (Karmozyne) oraz czy można dodać (znajomy z doświadczeniem mnie namawia)  Yohimbe Bark ,Horny Goat Weed  ,Korean Red Ginseng ,Saw Palmetto ,Tribulus oraz jak stosować vitanine D ,C ,E ,Omega3.

Za włączenie się do dydkusji dziękuje

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Grudzień 21, 2010, 07:18:52 am
gdzie w naszym cudownym kraju mogę zakupić L-norvaline?
Może ktoś w jakiś cudowny sposób napotkał taki produkt solo?
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 21, 2010, 07:54:44 am
-apaczo- online ebay ,amazon oni wysyłają na cały Świat ,potrzebyjesz konto e banku ,karte debetową lub kredytową i konto na paypal i to wszysko i możesz nabywać produkty i inne artykóły online z całego świat.

Mó kolega ,który mieszka w Polsce kupił poprzez ebay rame carbonową za 500$ z Honkongu gdzie taka sama w eurokiłchozie kosztuje 2000$ jedynie poprosił sprszedającego aby na paczce i papierach wysyłkowych było napisane ,że to jest display tzn.
egzemparz pokazowy ,próbny.

Pozdrawiam

L-Norvaline solo ptodukuje only Now Foods and other campany but Now is good.

Regards
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Grudzień 21, 2010, 09:06:43 am
widzę , że mogę liczyć na brać ambroziakową . Dzięki yurek.
Muszę z tobą któregoś razu pogadać o suplementacji w sportach wydolnościowych bo w roku 2011 mam chrapkę na życiówkę w półmaratonie. Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Grudzień 21, 2010, 10:11:14 am
Przeglądałem firmowa stronę NOW FOODS

http://www.nowfoods.com.pl/strona-glowna.html

i nie mogę odnaleźć tego specyfiku!?
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 21, 2010, 12:20:32 pm
A może tu

http://www.bazarek.pl/produkt/1499807/now-foods-l-norvaline-200-mg-90-vcaps.html

lub tu

http://aquariusthomas.eshopping24.eu/opis/1499807/now-foods-l-norvaline-200-mg-90-vcaps.html
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Grudzień 21, 2010, 02:41:58 pm
Yurek, gdybym ja miał stosować te SARM-y, to wziąłbym najpierw jeden przez 8 tygodni. Potem zrobił 4 tygodnie przerwy i wziął przez 8 tygodni ten drugi. Wtedy przekonałbym się o wartości jednego i drugiego oraz ocenił zejścia po jednym i drugim.

Z wymienionych przez Ciebie, dodatkowych supli, najskuteczniejszy jest żeń-szeń. Tyle, że lepiej nie brać go z SARM-ami, tylko po ich odstawieniu.

A co do dawkowania witaminy D - to dużo o tym tu dyskutujemy. Wydaje się, że min. to 800 j.m., ale Biniu z Djfafą stosują po kilka tysięcy.   
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 21, 2010, 04:21:24 pm
I tak zrobie jest to logiczne i ma sens.

Jak by jeszcze podpowiedzieć co obok pobtać czy np. ten zestaw Tauryna+Beta Alanine +L-Norvaline+L-Carosine nie będzie kolidował.

No czy jest jakiś supel na podniesienie hmatokrytu.


Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Zbyszko Tarczewski w Grudzień 21, 2010, 04:25:45 pm
A co do dawkowania witaminy D - to dużo o tym tu dyskutujemy. Wydaje się, że min. to 800 j.m., ale Biniu z Djfafą stosują po kilka tysięcy.   

w dni gdy nie zazywam slonca zdecydowanie 2-3 000
gdy cos mnie chwyta za gardlo do 5-7 000 przez chwile ;)
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 21, 2010, 05:02:03 pm
W mym posiadaniu jest vitnamina D 5 000 i co z ty zrobić do tego gdzie mieszlam lato jest przez 10 miesięcy w roku 320 dnia słoneczych.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Grudzień 21, 2010, 05:03:36 pm
I tak zrobie jest to logiczne i ma sens.

Jak by jeszcze podpowiedzieć co obok pobtać czy np. ten zestaw Tauryna+Beta Alanine +L-Norvaline+L-Carosine nie będzie kolidował.
No czy jest jakiś supel na podniesienie hmatokrytu.

Pozdrawiam

można by dodać różeniec górski
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 21, 2010, 06:15:38 pm
Dziękuje -apaczo- już nabyłem wszystko jest na dobrej drodze mino lekkich wybojów ,no ale takie jest życie nie może być usłane różami all time.

Mój młodszy kolega akualnie profi nie podam danych ze wzged ó oczywistych ,stosuje przed sartem w wieloetapókach przed startem kawa + lyżeczka lub dwie wody utleninej i to wypija oraz niekiedy robi lewatywe z kawy+lyżka wody utlenionej i mówi ,że EPO nie potrzebuje ,ale ów wynalazek trzyma w tajemnicy nawet przed kolesiami z tim-u.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 21, 2010, 06:35:05 pm
-apaczo- -Muszę z tobą któregoś razu pogadać o suplementacji w sportach wydolnościowych bo w roku 2011 mam chrapkę na życiówkę w półmaratonie-

Obiecuje za trzy lata jak Wielki Manitu (BÓG) pozwoli wystartować (musi to być w górach Alpy lub w Utah or colorado-dobrze jeżdże w górach) to zostane Mistrzem Świata ,zawsze byłem grigario (pomocnik) teraz jadszedł mój czas ,lepiej póżno niż wcale ,jeszcze do nie dawna byłem alkoholikiem ważyłem 84kg przy 167cm wzrostu teraz waże 57kg i wszystko przede mną.
Pzy zmianie życia o 180 stopni odpowiedniej diecie i od niedawna suplementacji zrywam z koła kolesi o 20 lat młodszych co niektóży już się do mnie nie odzywają ,a tacy byli friendly.

Wystarczą Florydzkie zmarszczki i jade sam jak Marko Pantani ,a co dopiero w wysokich górach.
I wy koledzy (tak myśle) pomożecie mi w osiągnięci tego celu ,ja naprawde poważnie hihihi.

Pozdrawiam

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: MB w Grudzień 21, 2010, 07:57:14 pm
Juras, czytam i czytam Twoje wypowiedzi i dowierzyc nie moge :), musze Ci powiedziec, ze zazdroszcze Ci tych wszystkich dostepnych supli... masz jak w bajce :) nie dosc, ze dostepne to wsumie na kazda kieszen...
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 22, 2010, 12:10:10 am
Dokaładnie ,masz racje ,dosłownie stać mnie na wszystko i wcale dużo nie zarabiam.
Jestem bardzo wdzięczny Ameryce i Amerykanom choć emigracyjny chleb to nie jest easy.
Powróciłem do mej prawdziwej małzonki (rower) i mam cel ,męszczyzna musi mieć cel w zyciu oprócz tego ,że powinien wybudować Dom i spłodzić Dzieci.
Zawsze ale to zawsze wiedziałem jaką drogą kroczyć ale nią nie kroczyłem bo była zbyt trudna i ciężka to droga zasad bez tego człowiek porusza się w życiu jak pijany w lesie po ciemku.
Jeżdziłem etapy w górach po 8h i  na następny dzień 6h także po górach ,wysilek fizyczny nawet na granicy ludzkich możliwości jest małym piwkiem w porównaniu z kroczeniem drogą zasad  to jest wyzwanie dla każdego męszczyzny jest to ciężki krzyż ,ale do udżwigięcia.
Jak upada męszczyzna to tylko upada męszczyzna jak upada kobieta to upada cały naród.
Wielkość męszczyzny poznaje się niem po tym jak zaczyna ,a po tym jak kończy.
Na tej małej focie obok to ma skromna osoba 4 grudnia tego roku w Panama City nad Zatoką Meksykańską.

W styczniu ruszam w droge z Wami mam nadzieje i zobzczymy jakie będą postępy.

Dziękuje za wsparcie do tej pory i zapraszam w droge ,aby się piąć na szczyt to jest wyzwanie.
Ludzie w wieku 60lat wchodzą na mont Everest ,bez rąk i nóg przepływają kanał La Manche to dlaczego nie moge zastać Mistrzem Świata jak BÓG pozwoli.

Ale się rozgadałem

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Grudzień 22, 2010, 05:25:28 am
"American dream" i tak trzymać , to mi sie podoba!
tu widzimy różnice kulturowe pomiędzy Polska  a USA.  Yurek wiara potrafi przenosić góry, a jeszcze z pomocą genetycznych predyspozycji i odpowiedniej suplementacji można wspiąć sie na sam szczyt.
Tylko małymi kroczkami, bez nagłej rewolucji, bo to zdrowo i na dłuższą metę.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: MB w Grudzień 22, 2010, 10:27:23 am
Juras i te Twoje zaciecie, duzy Szacun dla Ciebie. Po prostu ogien.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Grudzień 22, 2010, 03:06:29 pm
Yurek, jeżeli chcesz wzmocnić efekty działania SARM-ów to możesz dołożyć karnitynę, bo ta zwiększa ilość receptorów androgenowych. Zresztą - to też dobry suplement wydolnościowy.

Jeden mój kolega, Stasiek Grochowski, startował w RAM-ie. Dla niewtajemniczonych - to taki kros w poprzek Ameryki.   
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 22, 2010, 06:19:46 pm
Wielkie dzięki za zainteresowanie i pomoc ale L-carnityne nigdy nie działała na mnie i zresztą jast w sieci wiele linków mówiących ,że L-Carnityne nie działa zresztą Tribulus także.
Ale jestem bardzo ale to bardzo wdzięczny i zobowiązany za pomoc i zainteresowanie.
Jak Bóg da z Waszą (Pańską) pomocą na szczyt.

Pozrdawiam
Gdybym nie klikał tu do Świąt Bożego Nadodzenia to życze Wszystkim Spokojnych i Pogodnych Świąt wiele prezentów i Bożej Opieki w przyszłym roku nad Panem Panie Sławku oraz nad całą społeczniścią forumową.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w Grudzień 22, 2010, 08:20:37 pm
Dzięki i wzajemnie. Spokojnych, wesołych oraz rodzinnych (na ile to możliwe) Świąt Bożego Narodzenia :)
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Grudzień 23, 2010, 05:38:14 am
i ja przyłączam sie do życzeń.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Grudzień 23, 2010, 05:41:10 am
i jeszcze jedno. Gdyby ktoś potrzebował l-norvaline Now Foods to jest ona dostępna w Polsce tylko na zamówienie i tylko w jednej firmie. cena 97pln szt.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Zbyszko Tarczewski w Grudzień 23, 2010, 05:45:25 am
Yurek, jeżeli chcesz wzmocnić efekty działania SARM-ów to możesz dołożyć karnitynę, bo ta zwiększa ilość receptorów androgenowych. Zresztą - to też dobry suplement wydolnościowy.


polecam wszystkim nalblizszy numer Perfect Body - cos wiecej i na TEN temat !
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Grudzień 23, 2010, 06:49:49 am
Yurek, kontrowersje dotyczą odchudzającego działania karnityny. Jednak jej wpływ na proliferację receptorów androgenowych to najnowsze odkrycie, stawiające ten suplement w zupełnie innym świetle.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 23, 2010, 04:31:05 pm
Panie Sławku może coś więcej żeby rozświetlić temat prosze pamiętać ,że ma Pan do czynienia z Lamerem w tym temacie.

Jeśli będzie potrzebna to zamawiam choćby dziś.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Zbyszko Tarczewski w Grudzień 24, 2010, 05:48:33 am
faktycznie do USA to Perfect Body moze niedocierac ...
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Grudzień 24, 2010, 06:29:43 am
Yurek, najprościej... Testosteron, sterydy anaboliczne i SARM-y działają w ten sposób, że wiążą się w mięśniach z receptorem androgenowym. Ten receptor jest jednocześnie czynnikiem transkrypcyjnym, więc - pod wpływem takiego wiązania - pobudza geny do produkcji białek. Tak więc - im więcej receptorów androgenowych, tym silniejsze działanie tego typu środków. A karnityna, jak się okazało, pobudza właśnie rozmnażanie receptorów androgenowych.   
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 26, 2010, 06:31:38 pm
Ponieważ podiołem decyzje o przetestowaniu SARM Ostarine chciałbym poprosić o pomoc w dobraniu supli prz tej kuracji.
Poniżej to co obecnie posiadam:
BSN N.O-Xplode
BSN Epozine
Anabolic Window
Beta Alanine
L-Norvaline
L-Carnisine
MHP Glutamine-SR
MHP A-Bomb
MHP Cyclin
NOW Special Two
CLA
Taurine
Omega-3
Vitamine E400 I.U
Vitamine D-3 5,000 I.U
Magnesium 250mg
folic Acid 400mg
Vitamin B-12 2500mcg
Vitamin B-6 200mg
Syntax - Radox
Yohimbe Bark 500mg (extract 8mg per caps)
Horny Goat Weed 500mg
Korean Panax Ginseng 100mg
Chromium Picolinate 500mcg
Zinc 50mg
Melatolin 1mg
5-HTP 100mg
Lipotrophin-AM
LG - Slin
L-Carnityne 3000mg
Vanadryl Sulfate 2mg
Cafeine 200mg
Tribulus -250mg - ale to nie działa
GH-Entrate Growth Hormone Potentiator

Ale się tego nazbierało ,za pomoc w doborze supli z góry dziękuje i za dotychczasową pomoc także.
Do tego zestawu chce dołożyć proteiny np. MHP Probolic-Sr lub Muscle Meds Carnivor wołowe białko.

Pozdrawiam
Sorry so sorry za tak długi post ale ja naprawde poważnie z tym SARM Ostarine i nie chce sobie krzywdy zrobić.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Grudzień 27, 2010, 06:58:19 am
Yurek a te wszystkie W/W cacka to ty wszystkie razem zmiksujesz?
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Grudzień 27, 2010, 07:23:22 am
Yurek, gdybym to ja stosował SARM-y, starałbym się ocenić ich wartość, aby wiedzieć - czy warte są swojej ceny i czy warto je kupować, czy nie. Brałbym do nich tylko tzw. środki substytucji ogólnej, jak białka, węglowodany, aminokwasy oraz minerały i witaminy. Ewentualnie jeszcze karnitynę, która powinna wzmocnić siłę działania SARM-ów. Inne suple zostawiłbym sobie na czas po zakończeniu kuracji, aby utrzymać jej efekty. 
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 27, 2010, 09:49:57 am
Dziękuje za rade Panie Sławku ,przemyśle i dobiore zestaw taki i poddam pod ocene.
Co do ceny to za ok 106$ można zakupić lub 160$ wię c nie jest to jakaś bająska suma w porównaniu do GH dzie za ok 3-miesięczną dawke w zalżności od wagi co kreuje wielkość dawki trzeba wydać ok 600-1000$ plus SAA i insulina co daje już naprawde nie małą kwote ,to SARM Ostarine zacowuje przyzwoitą norne.
SARM Ostarine na amerykańskich forach kulturystycznych zbiera dobrą opinie bo opróćz budowy masy ,siły palenia tłuszczu niie daje sensacji z zadurzeniem widenia co występuje przy S4 po przekroczaniu dawki zależnej od wagi.
Czyli preferował by Pan jakieś białko także jestem tu w zgodzie z Pańską opinią z tym może mając więkrze doświadczenie jakie by Pan polecił (nie Olimpa bo tu nie mam możliwości zakupu tego producenta).
Dziękuje drobnymi kroczkami idziemy do przodu , a co z L-Carnosine i ,L-Norvaline rozumie ,że L-Carnityne poleca pan do zestau.
Co z Vitaminami  oraz minerałami np. Magnesium.

Dziękuje i Pozdrawiam.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 27, 2010, 10:09:02 am
Sorry zapomniałem ten zestaw powyżej jest to co posiadem na stanie w domu ale przecież gdybym to wszystko razem przyjmował to taże musiałby się rozglądać za trumną z Białego Dębu (teraz tu w modzie) i jakimś schludnym miejscu na cmentarzu ,a cel jest z goła inny.

apaczo poniał

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Grudzień 27, 2010, 10:19:48 am
poniał  ;)
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 27, 2010, 02:42:24 pm
Chce zamówić L-Carnityne ale na Amazon mam Acetyl L-Carnityne oraz L-Carnityne z tąd pytanie jak jest między nimi różnica i jaki lepiej zarzywać oraz jaka gramatura bedzie najstosowniejsza.

Pozdrawiam

apaczao sorry nie miałem intencj obrazić jeśli to tak odebrałeś to one more time sorry.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Grudzień 27, 2010, 05:01:44 pm
przy słowie "poniał" postawiłem uśmiechnietą buźkę więc się nie obraziłem bo nie widzę powodu.
spoks, mam poczucie humoru  :D
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Grudzień 28, 2010, 06:09:56 am
Yurek, jeżeli chodzi o białko - to obojętne jakie, byle z dobrej firmy, aby nie było zafałszowania jego porocentowej ilości, bo to się w Stanch zdarza dosyć często.

A co do karnityny, to najlepszy będize winian. Z angielska to się bodaj nazywa - L-carnitine tartate. 
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 28, 2010, 08:40:44 am
Czyli to z  MHP lub z BSN powinno byś dobre czy to wołowe (jedyne wołowe reszta to z serwatki).
MHP ma jakiś wynalazek SR 12 ,że wchłania się poprzez 12h co o tym Pan myśli.

Pozdrawiam (nie moge się doczekać jak zrobi się cieplej strzykaweczke insulinową już mam jako miarke do Osta...)

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 28, 2010, 01:06:09 pm
-djfafa- mógłyś sie drogi pryjacielu wypowiedzieć co ty byś widział w zestawie z Ostą.

Licze na Twe doświadczenie.

L-carnitine tartate ile mg na kg wagi ciała lub ile mg dziennie.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: djfafa w Grudzień 28, 2010, 05:49:14 pm
Ale jaki masz konkretny cel?
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 28, 2010, 06:25:29 pm
Zbudowanie siły i wytrzymałości tlenowej. (nogi-kolarstwo)

Dziki za zainteresowanie.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: djfafa w Grudzień 28, 2010, 06:35:17 pm
EPO  ;D A tak poważnie nie moja dziedzinia, wiec nie doradze Ci, ja bardziej zajmuje się sportami bardziej siłowymi, a tam na to stosuje się SAA, PH ewentualnie bostery teścia, na siłkach rzadko kiedy jest dużo tlenu.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 28, 2010, 06:53:55 pm
To może się żle zrozumieliśmy przecież będe przyjmował SARM Ostarine to tak jak SAA z tym ,że nowszy wynalazek ,chodzi o dobór i dawkowanie supli na siłe z wytrzymałością tlenową sobie poradze bobiłem to wiele razy.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: djfafa w Grudzień 28, 2010, 07:13:00 pm
Wiem co to Ostarine  ;D

Do SAA głownie trzeba trzymać miche, ja polecam wtedy przejść na minimum 2,5-3,0 grama białka na kilogram masy ciała, a czy do tego coś trzeba? Na rower uważam że nie, chyba że .... epo  ;)
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 28, 2010, 07:25:57 pm
EPO jest bez monitoringu niebezpieczne i dziś bardzo łatwo wykrywalne ,muszę znależć inny sposób na podniesienie hematokrytu.

Ale napewno podczas SARM Osta będę brał białko i chciałbym żeby to był pierwyj sort ,jak już się na Oste decyduje to i inne suple powinny być wysokiej jakości i brane rozsądnie i z doświadczeniem aby wynik był progresem założonym do celu (wzrost siły) Sarm S4 podwyższa wytrzymałość tlenową oraz buduje sporą siłe ale to będzie następny etap przygotowań.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: djfafa w Grudzień 28, 2010, 07:45:44 pm
Yurek znasz się na pewno na tym lepiej niż ja, jak pisałem nie moja działka.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Grudzień 29, 2010, 07:10:59 am
Yurek, ale pamiętaj, że sarm-y też są już na liście antydopingowej.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Grudzień 29, 2010, 07:41:58 am
Tak ale są niewykrywalne tak jak Hormon Wzrostu jest na liście od wielu ,wileu lat i co z tego czy jakiś sportowiec wpadł.
Natomiast SARM S4 labolatoriom w Koloni znalazło metode na wykrycie ale tylo wtedy gdy w okresie ok. 4h od pogrania SARM S4 Adaline pobrabo mocz , natomiast co do Ostarine choć okres półtrwania jest 23,5h jeszcze nie znaleziono metody i poprostu jej chyba nie podięto narazie w żadnym antydop. labolatorium (to w Koloni jest jednym z najleprzych na Świecie to tam przetestowano mocz Contadora i wykryto Clen oraz mikro cząski plasyku świadzczące ,że przetaczał krew ,zresztą jesli brał clen to jest idiotą natomiast  jeśli nie to ktoś mu świnie podłożył i to niezłą).

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Styczeń 03, 2011, 01:54:45 pm
To ciekawe... Nawet nie wiedziałem o tym, bo nie analizowałem tematyki SARM-ów od strony analityki antydopingowej.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Zbyszko Tarczewski w Styczeń 04, 2011, 05:42:33 am
sprawa kontroli antydopingowej wg autorow programu w TVP Sport jaki ogladalem jawi sie raczej jako czysta polityka (glownie pieniadza) a nie walka o idealy ;)
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Styczeń 04, 2011, 05:49:41 am
przecież sport wyczynowy to teraz kura znosząca złote jaja. Za ważnymi wydarzeniami sportowymi i wybitnymi sportowcami stoją mas media i reklamodawcy. To już jest cały przemysł sportowy, wielki twór w którym wszystkie trybiki zazębiają się tworząc skomplikowany mechanizm.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Zbyszko Tarczewski w Styczeń 04, 2011, 06:09:31 am
a dla plebsu igrzyska w postaci - zlapalismy kogos (raz na pol roku) na dopingu ... ;)

po raz kolejny ....
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 04, 2011, 06:27:06 am
Dlatego też wszystko powinno być puszczone jak było kiedyś chcesz brać bież ale ,że kojtniesz w kalendaż za pare lat to tylko twój problem.
W latach 70 cały peleton brał amfetamine i było ok nie było żadnych komisji antydopingowych i co dziś należało by poodbierać laury i tytuły np. Argeniti-owi wybitnemu kolarzaowi w tamtych latach ,który nigdy nie krył ,że pobierał amfetaminę.
Także dziś ponad wszelką wątpliwość można stwierdzić ,że Armstong brał EPO ale kiedy brał to laboratoria antydopingowe były za cienkie aby to wykryć natomiast dziś w przechowywanym jego moczu stwierdza się nietylko EPO ale przepisy a przedawnieniu nie pozwalają nawet wspominać o tym w publikatorach.
I jak widać cała ta walka z tzw. dopingiem to jedna wielka hipokryzja.

Ach nawet niechce mi się roztrzącać tego tematu bo nerw tylko człeka bierze np. Astma rywalki Justyny Kowalczyk czy choćby zezwalanie jednym na branie tzw. zakazanch środków na podstawie trefnych diagnoż lekarskich itp ,etc.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Styczeń 04, 2011, 06:34:24 am
a dla plebsu igrzyska w postaci - zlapalismy kogos (raz na pol roku) na dopingu ... ;)

po raz kolejny ....

podzielam Twoje zdanie
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Styczeń 04, 2011, 06:40:09 am
normy prawne wymyślają  ludzie i to oni jednego dnia określają co jest koksem a co nie. Weźmy na tapetę taka Francję i Polskę. W naszym kraju sportowiec może doładowywać się kreatyna i z tego powodu nie zostanie zdyskwalifikowany za doping, natomiast we Francji nazwą go koksiarzem, bo tam obowiązuje inne prawo. Za kilkanaście lat ktoś w padnie znowu na pomysł m"prostowania bananów i zakaże witaminy takiej czy owakiej  bo w jakimś stopniu wspomaga organizm.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 04, 2011, 06:41:45 am
Ach bym zapomniał dlatego jestem zdrowy i w pełni sił witalnych bo brałem i to przez wiele lat ,ale z głową.
Mam 54 lata wyglądam na 44 tylko dlatego ,że stosowałem tzw. niedozwolone środki dopingowe ,a opinie koleśi ,którzy sport znają tylko z gazet i TV mam w du....!!!
Mój serdeczny przyjaciel nieżyjący już niestety (Marco Pantani) mówił "nawet najsłabszy kolarz jest wybitnym sportowcem".

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Styczeń 04, 2011, 07:03:21 am
Też uważam osobiście, że koks powinien być w sporcie dozwolony. Powinno się tylko zabezpieczyć przed nim, jakimiś przepisami i mechanizmami kontroli, dzieci i młodzież.

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 04, 2011, 07:25:48 am
Sławek AGREE.

Czy ktoś się kiedyś zastanawiał co to jest Tour de France ,Giro de Italia ,Velta Espana to nic innego jak codziennie pokonywanie MARATONU z tym ,że biegacz po biegu odpoczywa ,regeneruje się z miesiąc przed następnym biegiem ,natomiast kolarze startujący w powyższych wieloetapówkach pokonują taki maraton co dziennie.
I co na "sucho", czy ktoś zgłupiał przecież po tygodniu połowa z nich musiałaby się udać na cmentarz na własny pogrzeb.

Pozostawiam ten wywód do przemyślenia.

Pozdrawiam

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Styczeń 04, 2011, 09:58:53 am
nic dodać nic ująć
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Styczeń 04, 2011, 02:11:57 pm
Yurek, znam znakomicie specyfikę tego sportu... To właśnie chociażby z tego powodu "dożywia" się kolarzy po zakończeniu etapu kroplówkami, bo z żarcia organizm nie pobrałby tyle - ile potrzeba.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 05, 2011, 03:57:21 am
Mnie także tak dożywiano ,aż pewnego dnia podano mi chyba przeterminowany towar i o mało co nie zaliczyłem spotkania z Najwyższym ,musiano mi dożylnie podawać efedryne żebym nie odjechał.
A podawali mi białko przynajiej tak byłem informowany.
Zresztą Macebo (kolarz hiszpański ,który jako pierwszy zaczoł mówić o dopingu w profi peletonie) podali mu nie jego krew ,a kogoś innego o mało co nie skończył w kostnicy.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Styczeń 05, 2011, 08:43:31 am
tak to już jest gdy lekarz sportowy ekipy to oferma i nieudacznik
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Styczeń 05, 2011, 02:16:08 pm
No, niestety - wszystko to są jednak zabiegi medyczne, obarczone pewnym ryzykiem.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 19, 2011, 02:48:32 am
Słąwku jak nie było jeszcze NO bootserów to chłpaki szamali viagre jak orzeszki ziemne i jechali i to jak,

Będe miał niedługo pare pytań co do Ostarine ale musze sobie wszystko zebrać w całość.

Pozrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Styczeń 19, 2011, 06:23:52 am
Jeśli chodzi o Viagrę to miała być zabroniona już na olimpiadzie w Pekinie. Głośno o niebieskiej tabletce zrobiło się właśnie z powodu nagminnego jej zażywania przez kolaży a zwłaszcza na odcinkach górskich.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Zbyszko Tarczewski w Styczeń 19, 2011, 06:31:12 am
a ja myslelem ze korzystaja z niej glownie starsi w ekipach towarzyszacych ;D
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 19, 2011, 11:25:29 am
Binio musisz pogłębić swą wiedze :P
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Styczeń 19, 2011, 02:35:24 pm
Jak wciągną viagrę na listę, to nikt specjalnie płakać nie będzie. Mamy tyle innych no-boosterów...
 
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 19, 2011, 03:44:57 pm
Lubie Twe poczucie humoru.

A odnośnie wina i innych trunków mamy ten sam problem i nie potrafimy slończyć na lampce.

Ale jak Polak nie pije to albo chory albo nienornalny.

Pozdrawiam

Powoli wracam do zdrowia ,ale te grypy tej ameryce silne.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 20, 2011, 03:26:41 am
Yuras na treningu 4 grudnia zeszłego roku Florida Panama City Pubic Peer nad Zatoką Meksykańską

(http://img87.imageshack.us/img87/1363/imag0192g.th.jpg) (http://img87.imageshack.us/i/imag0192g.jpg/)

Pozdrawiam

Za pare dni wsiadam na kobyłke z powrotem troche się pochorowałem ,ale zacisnołem półdupki i już jestem prawie gotów wznowić treningi.

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Styczeń 20, 2011, 05:03:01 am
rzeczywiście, sylwetka jak na młodzieniaszka przystało
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Styczeń 20, 2011, 03:19:01 pm
Wracaj szybko do zdrowia!

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: MB w Styczeń 20, 2011, 03:23:20 pm
Juras niezla zylka na prawym bicu :) dobre...
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 20, 2011, 03:45:08 pm
MB widze ,że z fachowcem mam do czynienia i kimś zaprawionym w boju, praktykiem.

Osta przygotowana leży i czeka cierpliwie na swą kolej ,pierwszy tydzień marca rozpoczne i w cyklu 5on 2 off.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: MB w Styczeń 20, 2011, 03:50:17 pm
Juras co do fachowca to jeszcze a jeszcze mi brakuje, jedynie mozna powiedziec ze jestem malutkim fachowcem :) ale za to praktykiem chyba jak najbardziej :)
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 20, 2011, 04:04:36 pm
MB słyszałeS coś o taki specyfiku   Hemopure

No wiesz miałem na myśli tego co poponezem pomyka :P

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: MB w Styczeń 20, 2011, 04:17:36 pm
To Hemopure, calkiem niezla sprawa, wlasnie przeczytalem na necie, stare info: http://www.roik.pl/hemopure-sztuczna-krew/
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 20, 2011, 04:35:54 pm
-Wracaj szybko do zdrowia!-

Dziękuje Sławku już jest dużo lepiej ,ale trzy dni temu w nocy miałem takie sensanje ,że trzy razy upadlem (strciłem przytomnąść) takie te grypy w USA is strong.

Pozdrawiam

Naturalnie do pracy chodze jakos daje rde i juz to najgorsze za mną.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: MB w Styczeń 20, 2011, 04:39:44 pm
Juras, gdzie sie tak zalatwiles, przeciez tam goraco jest, i grype tam macie ???
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 20, 2011, 04:53:27 pm
Waśnie nie mam pojęcia wprawdzie pracuje w hotelu gzdie ludzie najróżniejsi się przewijają ale nic nie czółem ani kataru (może leciutki) bez kaszlu (także leciutki) temeratyra jeśli była to nizawysoka jedynie w nocy strzane poty ale to straszne przy tym nie brałem żadnych leków jedyni vitamine C Pure Wey 1000mg trzy razy dziennie.

było sześć podkoszulków przepoconych i czła pościel teraz są trzy i wszysrko wraca do normy.

Dzięki a zainteresowanie Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: MB w Styczeń 20, 2011, 05:04:15 pm
a czyli ktos przywiozl grype, to wszystko jasne..., u nas tez te przeziebienia sa very strong, mnie tej zimy chwycilo bo tez mnie przeziebili w pracy, ale jako ostatni poleglem, dzieki wszystkim odpowiednim suplom przeszedlem mniej bolesnie, chociaz forma strasznie wtedy spadla, na mnie mowia w robocie crazy, ze tyle tych supli wciagam, nie wiedza co czynia poprostu, i wsuwaja te biale buly z majonezem i innymi pasztetami... a potem cholesterol powyzej 200 :) i wiecznie podziebieni....
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 20, 2011, 05:18:06 pm
Do mie się już przyzwyczaili i sa częśliwi ,że nie łykam i ,że mają fachowca z nieduże pieniądze (2400$-2500$ na mieś) nie muszą zamawiać informatyak ja sie śieć położy bo Yurek zna sie na tym i robi to free ,a tk ok 1000$ musieli by wybulić ,a tak to w Hotelu jestem maintenance tzn. konserwacja ,utrzymanie to taka złota rączka jak się coś u klienta w pokoju popsuje to także naprawiam ,w biórze ma komputer ,pracuje tylko popołudniu od 13 do 23 i cały dzien mam dla siebie na trenind ,w pracy sie regeneruje na następny dzień.

Jest Super mają szacunek bo dla amerykańca zrzucić pare kilogramów to koszmar ,a jak widzą ile mi sie udało i jak dziś wyglądam to samoistnie nabierają szacunku co się odzwieciedliło masą prezentów od współprcowmików na Bożenarodzenie.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: MB w Styczeń 20, 2011, 05:21:25 pm
to sie chwali... jest git.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: MB w Styczeń 20, 2011, 05:38:58 pm
Juras pytanie z innej beczki, zupelnie, to tak z ciekawosci, tam to pewnie na samych Macintosh`ach pracujecie... zero PC`tow, pytam, bo sam pracuje na Mac`ach - wspaniale komputery....
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 20, 2011, 05:51:38 pm
Zdiwisz się wszystkie chyba prawie wszystkie instytusje tylko na PC ,natomias ja na mym PC ma hacMAC ,Linux i Winde 7 4x 64 i 32 bit i klikam z nac bo brak wirósów ,trojanów hacowania sieci itp.

Widze ,że mamy więcej wsólnych zainteresowań.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: MB w Styczeń 20, 2011, 06:00:06 pm
to fakt jestem w lekkim szoku, myslalem ze w stanach tylko preferowane Mac`i, wsumie na kazdym amerykanskim filmie to Mac :) ja sobie zakupilem nowiutkiego MacBook Pro - prywatnie, po prostu git maszyna, system Mac OS X to jest po prostu rewlacja. Oprocz kulturystyki to Mac`i, wszystko co zwiazane z Apple i grafika to moje drugie ja... ale dobra juz nie bede zasmiecal tego forum, bo nie jest od tego... na ten temat jest super forum polskie jakbys byl zainteresowany: myapple.pl
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 20, 2011, 06:23:51 pm
Na wszystkich filmach MAC tak się zgadza bo żydzi używaja tylko MAC a Holywood to żydowski land.

Pozdrawiam

MB nieszkodzi.

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Styczeń 21, 2011, 08:24:05 am
Na wszystkich filmach MAC tak się zgadza bo żydzi używaja tylko MAC a Holywood to żydowski land.

Pozdrawiam

MB nieszkodzi.Ha Ha .. wyrwałeś mi to z ust!
"oni" wiedzą co maja lansować, ręka rękę myje!
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 21, 2011, 08:42:14 am
Jet taki program w TV o giełgdzie NY gdzie pokazują kursy spółek na bierząco i prowdzą go sami żydzi i co przednimi leżą Loptop-y wszystkie MAC-i bo są bezpieczne no virus,trojan itp.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Boss w Styczeń 24, 2011, 05:56:10 pm
Yurek
 zamierzasz po teście na sarmie robić prze i po cyklu jakieś badania proflaktyczne ??
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 24, 2011, 06:16:55 pm
Wiesz nie myślałem otym ,ale to jest dobry pomysł.

Otarine zaczne marzec -kwiecień 5 on 2 off i będe zdawał relacje na bierząco z tym ,że musze wszystkie niezbędne suple zkompletować do tego cyklu.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Boss w Styczeń 25, 2011, 02:09:59 pm
najlepiej zrób cykl na samym ostarine, a po kuracji dorzucisz suple na "podtrzymanie" wyników
bo tak to troche nie miarodajne by było,a po drugie i tak będzie to petarda w porównaniu do supli
te badania to fajna byłaby rzecz tylko że kosztuje...sprawdziłbyś co o ile podnosi, jak idzie w bebechy...
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Styczeń 25, 2011, 02:30:45 pm
Boss ma rację... Wydaje mi się, że suple do sarm-ów to tylko z tzw. substytucji podstawowej - np. węglowodany, białko czy izotoniki.


Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 25, 2011, 02:54:07 pm
-sprawdziłbyś co o ile podnosi, jak idzie w bebechy...-
jakie badania na co może więcej szczegułów.
 
Będe brał proteiny Carnivor , Glutamine SR, MHP Cyclin plus witaminy ,następnie w połowie cyklu Saw Palmeto i Nettle Root.

Naturalnie GPLC ,Tauryne ,Beta Analine to co zawsze biore.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Styczeń 29, 2011, 11:33:26 pm
SARM s1

((2R) -3 - (4-cyanophenoxy)-N-[4-cyjano-3-(trifluorometylo) fenylo]-2-hydroksy-2-methylpropanamide

Ostarine. Mk-2866.

Okres półtwania 23,8 godziny


Ok po pierwsze ,niektórzy z was nie słyszeli o S1 jedynie o S4 jednym z pierwszych SARM dostępnch online ,najnowsza wersja androgennych SARM, jest S1 / 3 na działanie testosteronu na receptory androgenów w mięśniach.
Szczerze mówiąc, jest to najsłabszy z SARM odkryty do tej pory, Ostarine SARM jest dużo lepszy na promowanie beztłuszczowej masy ciała, jest silniejszy, ma dłuższy okres półtrwania i nie wykazuje działania androgennego, jest całkowicie anaboliczny.

Teraz dawki ,które znały się w badaniach, które wykazały zwiększenie beztłuszczowej masy ciała przy pobieraniu około 3 mg, 5 mg na osobę.
Zacząłem MK-2866 Ostarine przez 40 dni i to w dawce 10mg przez 3 tygodnie 15 mg na 1 tydzień i 20 mg na 1 tydzień, a to są wyniki.

Tygodnie 1-3 (10 mg), zwiększa masę +3 kg, okrągłe, pełne mięśnie, oraz zwiększona wytrzymałość.

Tydzień 4 (15 mg), + 2 kg w 1 tygodniu, więc 5 kg ogólnej na tym etapie, bez boków, a nie wzrost lub spadek libido jak miałem z s4, Ostarine nie wykazał wpływu na jądra w badaniach, i chciałbym powiedzieć, jej nie tylko hype.

Tydzień 5 + (20mg), 2 kg, myślę, że 15 mg była tak samo skuteczna, ładnie przybiera się suchą masę mięśniową ,oraz utratę tkanki tłuszczowej
 
Muszę przyznać miałem niewyraźne widzenie kilka razy w tygodniu i mrowienie w boku oraz kołatanie serca, (i nigdy się coś) ,więc należy zachować ostrożność, spróbuj mniejszą dawkę, aby sprawdzić wyniki.
 
10mg wydaje się być idealne do zysków bez stronach.

Lubiłem utratę tłuszczu i twardnienie S4, ale wolę masę S1,

Mam nadzieję, że wszyscy będą się cieszyli z moich doświadczeń.

Powodzenia z treningu.

Napisane przez Russianstar, informacja ta jest copyrited.


Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Boss w Luty 04, 2011, 07:45:47 am
Cytuj

Teraz ja muszę przyznać miałem niewyraźne widzenie kilka razy w tygodniu 5 i śmieszne mrowienie w bok i trochę kołatanie serca, (i nigdy się coś) po tym, jak został uruchomiony, więc należy zachować ostrożność, spróbuj mniejszą dawkę, aby sprawdzić wyniki.
to odnośnie Mk-2866.  ?
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Luty 04, 2011, 09:19:37 am
Nie to sie tyczyło poprzedniego doświsdczenia RusianStar z SARM S4 Adarine.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Luty 04, 2011, 02:12:07 pm
Teraz jest już dostępnych bodaj z pięć sarm-ów.

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Boss w Luty 04, 2011, 07:12:42 pm
a jest już jakiś w "miare " bezpieczny ??
wałkowałeś już temat ?
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Luty 04, 2011, 11:05:13 pm
Czy trzeba w niskonczonosc powtarzac ,ze SARM Ostarine Mk-2866 to ostatnia wersja firmy GTX i jest pretestowana i bezpieczna w dawce 1mg na kg masty ciala ,ale jak zawsze są delikwęnci co lykają dawki wieksze co skutkuje różnymi dolegliwościami.

Pozdawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Boss w Luty 05, 2011, 04:12:49 pm
luz...
jak będziesz testował tego mk 2866 daj znać,ciekaw jestem wyników
zrób jakieś podstawowe badania profilaktyczne przed i po jak próby wątrobowe, LDL, Dht
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Luty 05, 2011, 09:02:26 pm
To moja Ostarka z tym ,że chciałbym się upewnić ile to jest 5mg bo w jednym mililitrze jest 50mg to jedna diesiąta mililitra to da 5mg i dalej przy insulinowej strzykawce 30UI ,10UI to będzie 5mg ,chyba że się myle.

(http://img109.imageshack.us/img109/1848/imag0239s.jpg) (http://img109.imageshack.us/i/imag0239s.jpg/)

Pozdrawiam

Ta insulinówka to tylko miarka do odmierzena precyzyjnie 5mg ona nie ma slóżyć do injekcji ,Ostarine test środkiem pobieranym oralnie(doustnie)
Chcę ja zaaplikować do tych kapsułek i łykać, choć jest także szkoła lania dawki pod jezyk.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Luty 06, 2011, 03:34:34 am
Ostarine/ MK-2866 Unleashing its anabolic power.

Patrz strona poprzednia

Wether its the ripped physiques of top athletes or the huge vascular muscles the Pro-Bodybuilders have developed, All of us are aspiring to something, even perhaps maintaining some degree of strength or muscularity during or following injury and on the way back to recovery, or we might just want to stay in shape.
The range of supplement aids we could use to help us reach our goals is ever expanding, ever changing, But one NEW supplement recently available online has already taken the bodybuilding and fitness world by storm, so what is it? And why is it so effective?

Ostarine, The benefits as compared to Anabolic steroids.

By now most of you will have heard of sARMS, or selective ANDROGEN RECEPTOR MODULATORS, these new and pioneering supplements bind to the androgen receptor in pretty much the same way anabolic steroids such as Testosterone would, but in a novel and selective way, They exert many of the same anabolic effects that steroids do, but without many of the sides associated with other androgens. The Androgen Receptor plays a vital and significant role in the development and function of sexual organs, skeletal muscle, and bone, as well as other human organs ,When Selective Androgen Receptor Modulators bind to the receptor, they demonstrate powerful anabolic activity in both muscle and bone,(1) This is because they bind to the receptor and change its action in a novel way that is significantly different than typical androgen receptors stimulators such as synthetic androgens and non-synthetic androgens (Steroids) , and so they are able to alter the gene-transcription process in a manner that is tissue specific, in this particular case we are interested in its effects on bone and muscle.
Ostarine exerts its effects in a very anabolic way, comparisons have been made with the Anabolic steroid Deca- Durabolin, This is because not only is increased muscle mass seen but it has a very positive effect on joints and bones aswell as nitrogen retention.
Now most steroidal androgens convert to DHT or Estrogen so you have the increased chance of DHT related side effects, enlarged prostate for one, and hair loss if your prone, as well as a whole list of other potential DHT related side effects. And Estrogen causes a whole host too, Water retention (Edema), Hypertension (High blood pressure) and the unwelcomed and often hard to treat enlargement of the male breast tissue (Gyno)(2). You also get your own testosterone production shutdown on cycle so a Post cycle therapy protocol is essential to restore correct testosterone levels, even then the ongoing effects of impotence can be seen for many months after full testosterone recovery has been achieved.
However those problems along with many others if the steroid of choice is a progestin, can to some degree be eradicated through science, and the development of these new sARMS.

Ostarine (OSTA-SARMS) Doesnt convert to DHT or display any of the side effects by Dihydrotestosterone. In blood tests a slight raise in estrogen levels can be seen, and that might be one of the key factors in its tremendous potential for treating tendon, ligament, and bone injuries or illnesses. It also displays a very anabolic effect on muscle tissue, causing considerbale and easy to maintain gains in muscle over 4-6 weeks, with little to no sides and no PCT needed afterwards.
Another interesting aspect as opposed to your typical steroid is that sARMS remain very hard to detect for Anti-doping agencys as sARMS bypass in effect the well known 4 ring
steroid structure, so they are not steroids, but yet sARMS exert many of the same performance enhancing effects that steroids do without the sides (3)

Ostarine, Unleashing its power.

The big question is how do you get the most bang for your buck from Osta-sarms/ MK-2866?
Firstly we need to get some facts straight on what it is exactly, its half life and best dose.
Ostarine has a half life of 23.8 hours, So a once a day dose is the most effective to get your biggest peak of blood plasma serum levels. Depending on your goals though there are a couple of doses i personaly would recommend.

Anabolic dosing.

Dosing at 24mg-36mg a day gave me my biggest gains in muscle and the best muscle pumps over a 4 week period, going higher than 36mg did not increase the gains in lbm or strength over the same period, for somone weighing 200lbs 24mg is enough to elicit very good anabolism, However for somone weighing above 210lbs, 36mg in experiments i carried out seemed to be a much better dose, and in general lbm gain, and muscle hardness can be seen to increase after about 6 days.

These very same doses can be used on a cut, with decreased calories to maintain muscle, I highle recommend the use of Osta-sarms in this regard as even in a calorie surplus diet fat loss can be lost at quite a high rate 1-2lb a week, on a cut with added stimulants the loss of viceral fat can be increased exponentialy and muscle tone and hardness will also increase at a rapid rate revealing a ripped and cut physique thats also in a lot better state health wise than if a steroid was used to increase muscle retention during the same period of time.

Bone and tendon repair dosing.

One of the outstanding facets of Ostarine is that it doesnt just build muscle, it increases tendon strength, improves the health of the ligaments, increases bone density and increases the rate at wich collagen is turned over. To achieve this a dose of 12mg ed is adequate, and promotes improvement in joint movement that can be seen after just 6-8 days, this dose is very effective for treating injuries like shin splints, and can be used post operation to help maintain muscle and speed up the recovery of the limb, (Bone/Tendon) that has been operated on.

Supplementation while using sARMS.

My favourite supplements wich seem to increase the effectivness of Ostarine are Creatine wich itself increases igf-1 levels,bone density, Lean body mass, and prevents the release of homocysteine thus preventing cardiovascular problems. Zinc and magnesium are a must as both are vital for increase in testosterone levels, androgen receptor sensitivity, and igf-1 levels to remain at a maximal level.

The future of bodybuilding is here right now, We have possibly the biggest break through in modern muscle building science at our very finger tips, its not only a powerful lean muscle building catalyst, but it has near unlimited potential in the prevention of injuries ( something all bodybuilders are prone too) And the recovery from injury that can sometimes take a long period. Ostarine has arrived, Its POTENT, ANABOLIC, AND EFFECTIVE... But are YOU ready for it?

References

1.Selective androgen receptor modulators in preclinical and clinical development.
Narayanan R, Mohler ML, Bohl CE, Miller DD, Dalton JT.
Preclinical Research and Development, GTx, Inc., Memphis, Tennessee, USA

2.J Steroid Biochem Mol Biol. 2006 Dec;102(1-5):261-6.Prostate cancer risk in testosterone-treated men.
Raynaud JP.
Université Pierre & Marie Curie, 51 bvd Suchet, Paris 75016, France. jean-pierre@raynaud.ws

3.Bioorg Med Chem Lett. 2008 Oct 15;18(20):5567-70. Epub 2008 Sep 5.Effect of B-ring substitution pattern on binding mode of propionamide selective androgen receptor modulators.
Bohl CE, Wu Z, Chen J, Mohler ML, Yang J, Hwang DJ, Mustafa S, Miller DD, Bell CE, Dalton JT.
Division of Pharmaceutics, College of Pharmacy, The Ohio State University, 500 West 12th Avenue, 242 L.M. Parks Hall, Columbus, OH 43210, USA

Written by Russianstar
__________________
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Boss w Luty 06, 2011, 07:44:03 am
z chęcią bym poczytał ale kiepsko english
wystarczy na cykl jedna butelka ?
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Luty 06, 2011, 09:10:28 am
Tak jedna wystarczy na cykl 8 tyg.

To moja Ostarka z tym ,że chciałbym się upewnić ile to jest 5mg bo w jednym mililitrze jest 50mg to jedna diesiąta mililitra to da 5mg i dalej przy insulinowej strzykawce 30UI ,10UI to będzie 5mg ,chyba że się myle.

(http://img109.imageshack.us/img109/1848/imag0239s.jpg) (http://img109.imageshack.us/i/imag0239s.jpg/)

Pozdrawiam

Ta insulinówka to tylko miarka do odmierzena precyzyjnie 5mg ona nie ma slóżyć do injekcji ,Ostarine test środkiem pobieranym oralnie(doustnie)
Chcę ja zaaplikować do tych kapsułek i łykać, choć jest także szkoła lania dawki pod jezyk.

(http://img9.imageshack.us/img9/953/21121sztrz3cz1ml.jpg) (http://img9.imageshack.us/i/21121sztrz3cz1ml.jpg/)
Działka elementarna - 1 I.U. = 0,025 ml

40I.U.x0,025=1.0ml dalej 40I.U.:50mg=0,8 dalej 0,8x7I.U=5,6mg tj ok 6mg przy mej wadze ciala ,czyli trzeba sasysać 7I.U do Insulinówki.BINGO

Przyjmując zgodnie z zaleceniem 1mg/kg masy ciała.

40I.U.x0,025=1.0ml czyli 40I.U:7I.U=5,7 czyli 1ml:7=5,7 działek/ml teraz 5,7x30ml (tyle ml ma buteleczka)=170 działek przy cyklu 5on 2 off mamy 170/5=34 czyli 34 tygodnie brania Osty teraz 34/4 (4tygodnie ma miesiąc) to daje 8 miesięcy i 2 tygodnie i jeśli przyjmiemy ,że cykl będzie trwał 8 tygodni czyli 2miesiące to mamy ,że przy mej wadze wystarczy 1 buteleczka Osty na 4 cykle.

Jak coś pomyliłem to prosze mnie poprawić
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Luty 19, 2011, 11:47:23 pm
We wtorek tj. 03.22.2011 rozpoczynam cykl na Ostarine i mam pytanie do zorientowanych w temacie o jakej porze dnia będzie jajlepiej przyjmować specyfik przed snem (okres półtrwania jest 24h) czy przed treningiem tj. w mym wypadku z rana ,czy jeszcze inaczej tj. po treningu.
Ztego co wiem to najmocniejsze działanie się uzyska biorąc przed snem ponieważ z rana (trening) organizm bedzie wysycony Ostarine.
Jeśli są jakieś inne opinie prosze o wypowiedzenie sie.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Luty 20, 2011, 07:29:14 am
W mojej opinii - nie ma to większego znaczenia. Organizm i tak musi wysycić się tym środkiem. To raz! A dwa - mięśnie rosną nie na treningu, tylko w okresie regeneracji powysiłkowej. To samo dotyczy rozwoju cech motorycznych, takich jak np. wytrzymałość.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Luty 20, 2011, 11:36:48 pm
Rozpoczynam dziś i będe brał po 8mg przed snem po dwóch tygodniach podziele dawke na dwie po 5mg w południe i przed snem.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Luty 21, 2011, 06:42:47 am
to czeka nas ciekawa relacja
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Luty 21, 2011, 07:43:57 am
Tak jest! Poczekamy na relację...

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Luty 22, 2011, 01:44:20 am
Cholerka zapomniaem o L-Carnitynie to zamwiem dzis expresem razem z D-Ribose.

L-Carnityna 1000mg mysle ,ze jeden caps dziennie dedzie OK.

D-Riboza jest 1500mg i tu przed i po treningu.

Slawku prorsze o podpowiedz.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Boss w Luty 22, 2011, 02:34:30 pm
jurek zrób badania sobie nawet podstawowe morfologie,wątróbke i na teścia też możesz zrobić bo podobno też podnosi go,przyda ci się
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Luty 22, 2011, 03:00:03 pm
Yurek, karnityna to dobra decyzja... Zwiększa liczbę receptorów androgenowych, zwiększy więc efektywność działania Ostarine. Dałbym jednak 2 g, bo takie dawkowanie zaleca się najczęściej.

A rybozę najlepiej brać z kreatyną. Nie pamiętam, czy planowałeś też w tym cyklu kreatynę...?

 
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Luty 22, 2011, 05:27:12 pm
Sławku ja waże 57kg tyle co Napoleon ::) i tak myślałem ,że 1000mg L-Carnityny starczy ale jak sugerujesz 2x po 1000mg będzie wedłóg wskazań.
Kreatyna mam w NOExplode i Anaboloc Halo czyli przed treningiem i po także i dołoże D-Ryboze.

Jak na razie to jest ok jak ją pobieram (Ostarine) to smak jest dziwny do zniesienia ,ale to tak jak by się natychmiast z jamy ustnej rozchodziła się do głowy troche jakby przez chwile serducho mocniej bije ,ale to mija i jest ok.
Zobaczymy jak będzie dalej.
Badania nie mam na nie ani czasu ani pieniędzy mówiąc krótko niechce mi się ich robić.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Luty 23, 2011, 05:40:24 am
Wyobraziłem sobie Napoleona na kolarce  :D
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Luty 23, 2011, 02:54:15 pm
Zapowiada się ciekawa relacja...


Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Tomek w Luty 23, 2011, 04:27:57 pm
"Obawiać się trzeba nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć" - to moje ulubione z Napoleona
No i Bonaparte kochał Polaków  :)

Yurek Ty tak testujesz wszystko naraz? Bo codziennie to widze masz nowe suple  :D
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Luty 24, 2011, 01:39:02 am
No nie co dziennie ale dwa razy w tygodniu ;)

Tak biore przed treningiem sporo tego plus oxydanty wydaje mi sie ,ze w sportach wytrzymalisciowych tak jak BCAA powinny byc brane przed w trakcie oraz po wysilku.
Ale co do Ostarine to jest nizla coraz bardziej sie rozkreca ,biore na noc i z ran jestem wyrzezbiony jak Arnold 20 lat temu ,pali fat az milo.
Za dwa trzy dni przejde na branie dwa razy dziennie w odstepach 12h.
 Bardzo dobrze sie sprawdza Inozyna oraz gingrer root w proszku pije go pred i po odkwasza (utylizuje kwas mlekowy) i to z dobrym skutkiem.
Normalnie widze za wytrzymalosc mi wzrasta oraz regeneracja jest krotsza.

to na tyle

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Luty 24, 2011, 05:40:31 am
skoro tak pali fat to pewnie ciągle Ci gorąco?!
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Luty 25, 2011, 02:11:23 am
Nie bo pali jak spie :P.
A tu  u mnie 22 degisy w plusie ,a corki donosza ,ze zalapaly 20 w minusie ostatniej nocy :o

Wracamy do Ostarine to w smaku jest taka ja bysmy dotkeji jezykiem bateri 4,5V doslownie i rozchodzi sie to po okolicach glowy tak jak nitroglicegyna.
Ale z rana troche jagy glowa boli ale troszke to nie jest uciazliwe kafka i mija.
I czuc ,ze dziala teraz jezdze pod wiatr na takich przelozeniach na jakich dwa tygodnie temu jezdzilem z wiatrem i malo tego nie mecze sie.
Od poniedzialku podziele dawke na dwa razy na noc i w poludnie.

RusianStar polecil mi brac jeszcze na noc razem B12 ,magnez ,cynk i dolozylem zelazo i vitamine C.


Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Luty 25, 2011, 06:12:41 am
a ja ostatnio cierpię na brak prądu. Na siłowni jest o.k ale jak biegam w terenie zakresy to jakoś słabo się czuję . Może to wina temperatury -14/-18*C ?
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Luty 25, 2011, 03:09:13 pm
Dokładnie - niskie temperatury obniżają sprawność aparatu ruchu. Trzeba się długo rozgrzewać, żeby wejść na wysokie obroty. 
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Kazam w Luty 26, 2011, 11:18:48 pm
zacznij od 10mg bo szkoda pradu na mniejsze dawki ostaryny

a jak jestes wydolnosciowcem to ostaryna nie jest dla ciebie
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Luty 26, 2011, 11:40:20 pm
Jade 12,5 w dóch dawkach co 12h i jest ok.

Tak jestem wydolnościowcem ,skąd ta wiedza ,że Osta nie jst dla mnie ,to SAA sa dla mnie.

Brałem juz w soim życiu takie rzeczy że sie Tobie w nie przydazyło i nie przydaży np. EPO dla koni (rumaków wyscigowych).

Brałeś Ostarine ,że masz tak wszechstronna wiedze na temat tego specyfiku.

Pozdrawiam

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Luty 27, 2011, 06:35:05 am
Yurek, Kazik akurat brał i ma doświadczenia. To specjalista SFD - szczególnie od różnych, tego typu 'wynalazków'.

Wydaje mi  się, że duże będzie tutaj zależało od - czy ostarine działa na układ krwiotwórczy podobnie do teścia, czy dużo słabiej...?

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Luty 27, 2011, 09:18:49 am
Może i tak ,ale ten misiu nie wie nawet jak podnieść ilość czerwomych krinek we krwi.
Ostatniej nocy zadałem cobie troche trudu i popatrzyłem na SFD co to za idywidum prwda jest pare interesujących artów wklejonych przez Kazia i to wszystko.
Jak się tu zjawi to podpowiadam Vitamina B12 + żelazo + Vitamina C + kwas Foliowy ok 800mg na noc i krew "rośnie"
Wiele razy pisałem ,że tam SFD to oni są jeszcze w XX wiwku ,a niestety mamy XXI wystarczy poczytać amerykańskie Fora kulturystyczne i to SFD i wnioski przyjdą same.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: djfafa w Luty 27, 2011, 09:26:11 am
Dlatego Kaziu i Fataq nie pasują do SFD, wszak wychodzą poza inne schematy niż pierś z kuraczaka i ryż 5 razy dziennie  ;D
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Kazam w Luty 27, 2011, 10:24:31 am
a skad ten pomysl, ze nie wiem jak zwiekszyc rbc? %)

witamina b12 w formie doustnej jest malo warta, lepiej zastosowac wersje injekcyjna /przez 2-3 tygodnie wbijac 2-3 razy w tygodniu 1000mcg a pozniej 2 razy w tygodniu po 500mcg/

a jak juz stosujesz zwiekszone dawki b12 i kwasu foliowego to dorzuc jakis zestaw witamin z grupy b /np. b-50 z now'a/ bo one maja to do siebie, ze 'nie lubia' jak sie podaje tylko czesc z nich w zwiekszonych dawkach

choc i tak najlepiej siegnac po klasyke

EPO (Erythropoietin) :10usd/vial , 3000iu/vial

%)
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: vdtytan w Luty 27, 2011, 11:54:27 am
Kazam, a czy mógłbyś napisać jak z efektami po ostarine na siłowni? Siła, masa, regeneracja? Da się to jakoś porównać do SAA? Jakieś skutki uboczne wystąpiły?
Z góry dzięki i pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Luty 27, 2011, 12:27:10 pm
Kaziu znalazłem post ,w kórym pytasz jak podnieść ilość czerwomych krwinek i się zdziwiłem bo słyszałem juz o tabie co nieco ,zresztą ten post to w zasadzie Ty rozpoczynasz.
Co do B12 to oczywista racja ,że injeksyjna jast po stokroć lepsza ale w tedy także dobrze jest zapodać żelazo i Vit.C injekcyjnie.
W sezonie brałem ok. 100 injekcji rocznie najróżniejszych specyfików to jakieś tam doświadczenie jest.
Porosze się Kaziu  nie obrażać jesteśmy chłopy i tesosteron High ,a tak to witamy na pokładzie.
To może się podziel Twymi wrażeniami z zasaysania Ostarine (czy może jechałeś SARM S4 Adarine).
U mnie to mięśnie ztwrdniały ,tłuszczyk pali ,że aż miło i regeneracja jest szybsza o przyroście siły nie wspominając.
Jak na razie to jestem zadowolony,

Kaziu sorry Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Luty 28, 2011, 06:03:57 am
Chłopaki za SKRY brali B-12 iniekcyjne i wszyscy byli zadowoleni. Moc była i nawet troszkę mięśnia łapali.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Luty 28, 2011, 01:37:03 pm
Pewnie, że łapali. Przez długie lata - witamina B12 była w zasadzie jedynym, dozwolonym anabolikiem. Ciężarowcy brali np. dibenkozyd - zastrzyki po 20 mg.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Kazam w Luty 28, 2011, 08:00:32 pm
jak juz pisalem yurkowi na email nie bralem ostaryny ani s-4

po poczatkowym entuzjazmie stwierdzilem, ze na chwile obecna jest za duzo niewiadomych

a poza tym za 1g ostaryny mam 10g oksandrolonu %)

nie mam tez pojecia na temat wplywu ostaryny na uklad krwionosny, nigdzie nie spotkalem sie z analiza/badaniem poruszajacym ten temat
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Luty 28, 2011, 09:41:39 pm
Kazam widziałem badania krwi w czasie brania Osta ,poszukam i wkleje tu.
 Cena teraz Osty S1 wacha się od 80$ do 150$ natomiast Adarine S4 do20$ do 150$

Pozdrawiam

Poniżej sa badania krwi na Osta

Hi there, this is a copy of a post on muscletalk, I have had no replies there up till now so I am hoping to get more feedback here, thanks for your help.

I wanted to share some blood work and get some thoughts on the results.

On the 7th of Feb I started taking Ostarine staring at 5 mg per day and going up to 10 mg. Before I started I had a full baseline blood test on the 4th of Feb (see below), this test flagged little to be concerned about. The cholesterol level was a little elevated and I started taking Benecol (daily drink) to help bring the numbers back to the “normal” range this.
I have experienced the following side effects from the drug:

First couple of days: Slight head ache, possibly a slight increase in libido.
Ongoing:
Lethargy (this is the biggest issue though it does not affect workouts)
Sleep disturbance, mainly due to what appears to be an increased body temperature.
Thirst
Increased appetite
Slight acid reflux (this was experienced last night). I have only had this happen one other time when taking anti malarial drugs (unfortunate side effect of the drugs).


Blood pressure has been totally normal throughout.

As you can see below, the second blood work dated 14th Feb shows, fewer issues (see with*) after taking the drug than before, apart from what appears to be a significant drop in total Testosterone levels. This is something I had not expected as the drug is meant to have little or no suppression.
I would be interested in getting opinions on this.
Could this change from 15.9 nmol/L to 9.6 nmol/L be a normal daily fluctuation in Testosterone level? It does seem to be quite a large 1/3 fluctuation.
If this is symptoms of suppression, this is quite fast (week) in happening for a drug that is meant to have little or no suppression.

Thanks.

RESULTS Base Line. 4th of Feb 2011


HAEMATOLOGY
HAEMOGLOBIN 15.0 g/dL 13.0 - 17.0
HCT 0.442 0.37 - 0.50
RED CELL COUNT 5.08 x10^12/L 4.40 - 5.80
MCV 87.0 fL 80 - 99
MCH 29.5 pg 26.0 - 33.5
MCHC 33.9 g/dL 30 - 35
RDW 13.9 11.5 - 15.0
PLATELET COUNT 209 x10^9/L 150 - 400
MPV 11.3 fL 7 - 13
WHITE CELL COUNT 5.67 x10^9/L 3.0 - 10.0
Neutrophils 2.46 x10^9/L 2.0 - 7.5
Lymphocytes 2.31 x10^9/L 1.2 - 3.65
Monocytes 0.51 x10^9/L 0.2 - 1.0
Eosinophils 0.37 x10^9/L 0.0 - 0.4
Basophils 0.02 x10^9/L 0.0 - 0.1
All cell populations appear normal.
ESR 6 mm/hr 1 - 10
BIOCHEMISTRY
SODIUM 144 mmol/L 135 - 145
POTASSIUM 4.0 mmol/L 3.5 - 5.1
CHLORIDE 104 mmol/L 98 - 107
BICARBONATE 27 mmol/l 22 - 29
UREA 6.2 mmol/L 1.7 - 8.3
CREATININE 80 umol/L 66 - 112
BILIRUBIN 15 umol/L 0 - 20
ALKALINE PHOSPHATASE *38 IU/L 40 - 129
ASPARTATE TRANSFERASE 18 IU/L 0 - 37
ALANINE TRANSFERASE 21 IU/L 10 - 50
LDH 270 IU/L 240 - 480
CK 93 IU/L 38 - 204
GAMMA GT 27 IU/L 10 - 71
Please note new reference range effective 22/09/09
TOTAL PROTEIN 71 g/L 63 - 83
ALBUMIN *51 g/L 34 - 50
GLOBULIN 20 g/L 19 - 35
CALCIUM 2.39 mmol/L 2.15 - 2.55
Corrected Calcium 2.24 mmol/L 2.15 - 2.55
PHOSPHATE 1.28 mmol/L 0.87 - 1.45
URIC ACID 344 umol/L 266 - 474
FASTING BLOOD GLUCOSE 4.7 mmol/L 3.9 - 5.8
FASTING TRIGLYCERIDES 0.9 mmol/L < 2.3
FASTING CHOLESTEROL *5.6 mmol/L Optimum <5.0
HDL CHOLESTEROL *1.7 mmol/L 0.9 - 1.5
HDL % of total 30 % 20 and over
LDL CHOLESTEROL *3.5 mmol/L Up to 3.0
IRON 19.0 umol/L 10.6 - 28.3
T.I.B.C 59 umol/L 41 - 77
TRANSFERRIN SATURATION 32 % 20 - 55
ENDOCRINOLOGY
TESTOSTERONE 15.9 nmol/L 7.6 - 31.4
Reference Ranges apply to adults
Method changed to testosterone II
effective 26.01.10RESULTS after 7 days, 10 mg Ostarine (MK-2866) per day. 14th Feb 2011.


HAEMATOLOGY
HAEMOGLOBIN 15.5 g/dL 13.0 - 17.0
HCT 0.448 0.37 - 0.50
RED CELL COUNT 5.07 x10^12/L 4.40 - 5.80
MCV 88.4 fL 80 - 99
MCH 30.6 pg 26.0 - 33.5
MCHC 34.6 g/dL 30 - 35
RDW 14.2 11.5 - 15.0
PLATELET COUNT 212 x10^9/L 150 - 400
MPV 11.0 fL 7 - 13
WHITE CELL COUNT 5.73 x10^9/L 3.0 - 10.0
Neutrophils 3.06 x10^9/L 2.0 - 7.5
Lymphocytes 1.81 x10^9/L 1.2 - 3.65
Monocytes 0.56 x10^9/L 0.2 - 1.0
Eosinophils 0.28 x10^9/L 0.0 - 0.4
Basophils 0.02 x10^9/L 0.0 - 0.1
All cell populations appear normal.
ESR 7 mm/hr 1 - 10
This is an amended report and replaces the
previous report issued under the same laboratory
number. Date:14/02/11
BIOCHEMISTRY
SODIUM 143 mmol/L 135 - 145
POTASSIUM 4.8 mmol/L 3.5 - 5.1
CHLORIDE 104 mmol/L 98 - 107
BICARBONATE 28 mmol/l 22 - 29
UREA 5.9 mmol/L 1.7 - 8.3
CREATININE 72 umol/L 66 - 112
estimated GFR >90

BILIRUBIN 9 umol/L 0 - 20
ALKALINE PHOSPHATASE *32 IU/L 40 - 129
ASPARTATE TRANSFERASE 22 IU/L 0 - 37
ALANINE TRANSFERASE 47 IU/L 10 - 50
LDH 300 IU/L 240 - 480
CK 170 IU/L 38 - 204
GAMMA GT 34 IU/L 10 - 71
Please note new reference range effective 22/09/09
TOTAL PROTEIN 75 g/L 63 - 83
ALBUMIN 50 g/L 34 - 50
GLOBULIN 25 g/L 19 - 35
CALCIUM 2.29 mmol/L 2.15 - 2.55
Corrected Calcium 2.15 mmol/L 2.15 - 2.55
PHOSPHATE 1.20 mmol/L 0.87 - 1.45
URIC ACID 341 umol/L 266 - 474
FASTING BLOOD GLUCOSE 4.2 mmol/L 3.9 - 5.8
FASTING TRIGLYCERIDES 0.7 mmol/L < 2.3
FASTING CHOLESTEROL 4.6 mmol/L Optimum <5.0
HDL CHOLESTEROL 1.4 mmol/L 0.9 - 1.5
HDL % of total 30 % 20 and over
LDL CHOLESTEROL 2.9 mmol/L Up to 3.0
IRON 17.0 umol/L 10.6 - 28.3
T.I.B.C 66 umol/L 41 - 77
TRANSFERRIN SATURATION 26 % 20 - 55
ENDOCRINOLOGY
TESTOSTERONE 9.6 nmol/L 7.6 - 31.4
Reference Ranges apply to adults
Method changed to testosterone II
effective 26.01.10

Extra info:
Age 35
Weight 60 kg
     
tu jeszcze jeden link

http://www.prohormoneforum.com/q-patrick-arnold/35329-ostarine-mk-2866-sarm-cycle-blood-work.html
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Marzec 01, 2011, 12:30:35 am
-Kazam -a poza tym za 1g ostaryny mam 10g oksandrolonu-

poniżej zamieszczam linka Anavar

http://www.order-anavar.com/anavar.asp

http://www.extreme-fitness.net/ -anavar-oxanabol-steroid.php

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Marzec 01, 2011, 02:04:56 pm
Widzę, że hemoglobina i krwinki czerwone - prawie bez zmian. Nie wiem więc - czy ostaryna w sportach wytrzymałościowych to dobry pomysł...?

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Marzec 01, 2011, 02:11:01 pm
Sławku chodzi o siłe od poziomu krwinek czy hematokrytu są inne substytuty.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Marzec 02, 2011, 01:01:26 pm
Rozumiem - ostaryna jako jeden z elementów wspomagania.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Marzec 02, 2011, 01:53:49 pm
Sławeczku zimą się buduje tzw. baze= siłę (ostarine) i wytrzymałość co potem procentuje w sezonie następnie w miare zbliżamia się strartów dochodzą interwały i treningi na coraz wyższym tęntnie podwyższając próg tlenowy.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Kwiecień 07, 2011, 01:03:37 am
Jestem bliski ukończenia cyklu ,zrobie fotki i opisze szczegółowo jak brać itp.

Ale uważam ,że środek jest rewelacyjny i bardzo bezpieczny ,ale nie należy przesadać z dawką i najodpowiedjiejszą jest 12-15mg dziennie i najlepiej podzielone na dwie dawki np. po 6-7mg.

Niearomatyzuje masa w góre siła także oraz człowiek młodnieje ,Ostarine działa na wielu poziomach jest po prostu super.

pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Kwiecień 07, 2011, 12:07:22 pm
Sławeczku zimą się buduje tzw. baze= siłę (ostarine) i wytrzymałość co potem procentuje w sezonie następnie w miare zbliżamia się strartów dochodzą interwały i treningi na coraz wyższym tęntnie podwyższając próg tlenowy.

Pozdrawiam

tak to się właśnie robi
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Kwiecień 07, 2011, 02:46:56 pm
Yurek, super! Czekamy na szerszą relację...

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Kwiecień 07, 2011, 02:59:03 pm
Napweno w tym tygodniu jeszcze.

Ale jestem pod dużym ,duzym wrażeniem tego specyfiku ,bez zadużych dawek jest całkowicie bezpieczym środkiem .wygodnym (oralnym) i działającym ma wietu poziomach nie tylko sensystricto anabolicznym.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Kwiecień 07, 2011, 03:01:37 pm
Może w końcu coś silnego i bezpiecznego zarazem...

 
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Boss w Kwiecień 08, 2011, 03:39:31 pm
Sławku weź ponownie "przeczep" tematy sarmów i zrób arta bo temat ciekawy
i minęło trochę czasu od ostaryny  :)
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Kwiecień 09, 2011, 07:33:20 am
może w końcu będzie to rewolucyjny środek na miarę XXI wieku
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Kwiecień 09, 2011, 10:54:30 am
Widziałem gdzieś, że do badań klinicznych zakwalifikowano bodaj z pięć nowych sarmów.

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Kwiecień 13, 2011, 01:29:45 am
Jak możesz daj jakieś linki

Kończe już cykl i jeszcze pare dni i wszystko opisze prosze o troche cierpliwośći.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Kwiecień 13, 2011, 01:28:03 pm
W wolnej chwili napiszę cos jeszcze o sarmach.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Kwiecień 18, 2011, 12:31:03 am
Tak wygląda buteleczka Ostarine
(http://img857.imageshack.us/img857/8224/imag0289v.jpg) (http://img857.imageshack.us/i/imag0289v.jpg/)

Poniżej jest pokazane dawkowanie kreska na połowie pipetki oznacza 25mg nasepla poniżej czyli 1/4 to 12,5mg i tyle stosowałem przez 8 tygodni w dawkach podzielnych ok 6-7mg co 12h.

(http://img843.imageshack.us/img843/5937/imag0290n.jpg) (http://img843.imageshack.us/i/imag0290n.jpg/)

Do tego podczas cyklu stosowałem białko Carnivor oraz inne suplementy ale myśle ,że nie ma co ich wymieniać bo nie oto w wątku o Ostarine chodzi.
Supelek uważam za całkowicie bezpieczny gdy nie przekracza sie powyższej dawki 12,5mg dziennie ,czas półtrwania jest 24h więc przyjmowanie raz w ciągu dnia wystarczy choć dla lepszego wysycenia można tą dawke podzielic po 6-7mg i przyjmować co 12h.
Środek działa na wielu poziomach ,przyrost masy i siły ujendrienie skóry wygładzanie zmarszek mśsle ,że także na poziom samopoczucia umusłowego poprostu czuć ,że sie młodnieje dlatego ó supelek może i powinie byc sosowany przez osoby w wieku dojżałym.
Mogą go także stosowac kobiety nie aromatyzuje ale jak zawsze profilaktycznie można ,a może i powinno się zastosować np. korzeń pokrzywy w dawce ponad 1000mg dziennie dla neutaralizacji estrogenu.
Przyrost siły w mym wypadku można oddać w ten sposób ,że na początu cyklu wyciakałem 60-70kg (nogi) ,noatomiast po skończeniu 100-110kg.
Nie stosowałem ćwiczeń króre mają za zadanie wzrost masy bo to nie było mym celem ,ale wzost beztłuszczowej masy nastąpił także.
Mówiąc któtko jestem zadowolon i pod dużym wrażeniem tego środka i naopewno do niego wróce.

To narazie tyle Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Kwiecień 18, 2011, 12:37:54 am
Pare fotek tak na szybko zrobionych w pracy.

(http://img402.imageshack.us/img402/7789/imag0279h.jpg) (http://img402.imageshack.us/i/imag0279h.jpg/)

(http://img135.imageshack.us/img135/6150/imag0281l.jpg) (http://img135.imageshack.us/i/imag0281l.jpg/)

(http://img826.imageshack.us/img826/738/imag0282x.jpg) (http://img826.imageshack.us/i/imag0282x.jpg/)Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Boss w Kwiecień 18, 2011, 01:34:07 pm
jakby był dostępny  w Polsce to też bym z chęcią przetestował...
mogłeś zrobić sesje przed cyklem i po
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Kwiecień 18, 2011, 02:27:36 pm
Moge pzrysłać to do punktu pierwszego.

Punkt drugi ,dla kogo dla mnie czy dla ciebie.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Kwiecień 18, 2011, 02:35:12 pm
Yurek, dzięki za zdjęcia i relację z cyklu.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Kwiecień 18, 2011, 02:44:32 pm
Wiesz nie wiem co jeszcze dodać jak będą pytania to chętnie odpowiem ,aby userzy mieli jak największy pogląd co do Ostarine.

chciałbym spróbować Oxandrolon ale tu z Kazam-em musze pogadać.

Do Osty wróce za miesiąc może dwa.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Kwiecień 19, 2011, 03:03:23 pm
Chłopaki dlatego nie pytają, bo wątek ten czytają głównie pakerzy, nastawieni na rozwój siły i masy.

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Kwiecień 19, 2011, 03:07:03 pm
Sławku ale jesteśmy pierwsi co do Ostarine.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: apaczo w Kwiecień 20, 2011, 06:48:36 am
masz pewne źródło na  Oxandrolon ?
Jeśli tak to będziesz bardzo zadowolony. Kilka lat temu dwóch klubowych piłkarzy zapytało mnie co bym im polecił? Odparłem że winstrol albo Oxandrolon . Wybrali oxe i z tego co później mówili to byli nieźle naspidowani.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Kwiecień 20, 2011, 02:09:21 pm
Nasza kadra kolarska jechała dawniej zawsze na winstrolu.

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Kwiecień 20, 2011, 02:26:07 pm
I dopuki jeżdzili na kiełbasie było OK (bylismy potęgę amatorskiego kolarstwa :P ::)),a le gdy ich zaczęto odżywiać naukowo vide Halupczok to już o naszych nie słychać chyba ,że się załapią do I dywizji ,a tam ich naucza co jeść i zarzyawć.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: requiemforadream w Kwiecień 20, 2011, 03:01:48 pm
I dopuki jeżdzile na kiełbasie było OK (bylismy potęgę amatorskiego kolarstwa :P ::)),a le gdy ich zacżto odżywiać naukowo vide Halupczok to już o naszych nie słychac chyba ,że się załapią do I dywizji ,a tam ich naucza co jeść i zarzyawć.

Yurek, ale talent jeden przynajmniej mamy i na pewno go dobrze żywią  ;D

http://www.eurosport.pl/kolarstwo/trois-jours-de-la-panne/2011/kwiatkowski-trzeci_sto2730199/story.shtml
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Kwiecień 20, 2011, 03:27:57 pm
Jest to amerykańska ekipa prekursorka USPostal ,AMD Discovery  i w niej od lat vide Armstrong jest stosowany tzw.program mwdyczny Dieta.suple legalne i nielegalne i to jest efect jak Barabowski jeżdził w USPostal to w 1998 jechał w czubie Tour de France jak zmienił ekipe to i przestał jeżdzić w czubie.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Czerwiec 01, 2011, 01:27:56 am
Za dwa tygodnie rozpoczne nowy cykl na Ostarine zastanawiam sie jeszcze nad GW1516 lub  AICAR ale jest jeszcze troche czasu to zobacze co i jak pojade.

Pozdrwiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Czerwiec 01, 2011, 02:42:42 pm
Pewnie, że można spróbować jakiegoś nowego SARM-a.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Czerwiec 01, 2011, 05:41:38 pm
Sławku GW1516 lub  AICAR to nie SARM-y

informacja tu  http://slawomirambroziak.pl/forum/index.php?topic=2104.15

ale natrafiłen na informacje ,że ostatnim SARM-em jest Ostarine S1 i skład (nie ten ,który jest dostępny w sieci) jest ściśle strzeżona tajemicą od 2009 roku.


Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Leszek w Czerwiec 01, 2011, 07:41:36 pm
Yurek jak tak czytam, to to ostarine to chyba panaceum na wszystkie sportowe problemy... Mam prośbę, jeśli możesz, to zdawaj relacje w miarę często z treningów / efektów, ja dodaję ten temat do obserwowanych, bo ciekawie się robi.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Czerwiec 01, 2011, 08:42:54 pm
Orzeszku z tym ,ze ja nie chodze na silownie ,a jedynie pedaluje ,ale obiecoje ,ze bede zdawal relacje bo ten srodek w mym wieku to powinien byc w stalej suplemetacji  :P ::)

Pozdrawiam

Zerkinj tu http://www.precisionpeptides.com/index.php  (http://www.precisionpeptides.com/index.php)

niedrogo i na caly swiat wysylaja.

trzeba by Kazam takze zabral glos bo ma cos do powiedzenia w tym temacie
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Leszek w Czerwiec 01, 2011, 08:57:42 pm
Wiem, że nie chodzisz na siłkę, zanim się zarejestrowałem, kilka miesięcy czytałem to forum, także kojarzę, jaką aktywność realizują użytkownicy (nie wszystkich, ale większość, co się przyznała, co ćwiczy).
Jednak efekty na jazdę rowerem mnie tez mocno interesują, bo lubię sobie pojeździć, a ostatnio trening na siłowni też bardziej nastawiam pod kątem m.in. kręcenia, jak nazbieram na rolki, to będę więcej mógł typowo rowerowego treningu aero robić (wiem wiem, napiszesz, żebym jeździł po drodze, ale ja jakoś wolę swoją "norę" do ćwiczeń).

Powiedz mi jeszcze, na tej stronce, co zapodałeś, to jest 30 mg x 50 ml - wytłumacz mi proszę (mój angielski aż tak dobry nie jest), czy jest to 30 mg w każdym mililitrze, czyli 30 mg x 50 ml = 1500 mg, czy tylko w tych 50 ml łącznie jest 30 mg?
Jak dawkowanie?
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Czerwiec 01, 2011, 09:15:06 pm
-Powiedz mi jeszcze, na tej stronce, co zapodałeś, to jest 30 mg x 50 ml - wytłumacz mi proszę (mój angielski aż tak dobry nie jest), czy jest to 30 mg w każdym mililitrze, czyli 30 mg x 50 ml = 1500 mg, czy tylko w tych 50 ml łącznie jest 30 mg?
Jak dawkowanie?-

Dawkowamie i to wazne nie powinno przekroczyc 12-20mg na dzien najbardziej zalecane jest 12,5-15mg na dzien
 i to jest tak 30mg jest w jest w jednym ml co daje 30x50=1500mg i dalej 1500mg:15=100 dzialek czyli 100 dni i przy SARM Ostarine jedziemy w cyklu ciaglym bez 5 ON 2 OFF ,czyli dalej flaszka starcza na cykl 3 miesiace.

Gdybys sie w przyszlosci zdecydowal to na poczatku trzeba sprawdzic tolerancje i przez pierwsze dni zaczac od np. 6mg jak OK to wiecej zaby dojsc do ok 15mg nie wiecej to wazne i nie spieszyc sie nieniecierpliwic efeky przyjda same.

Pozdrawiam

PS. Gybyscie wiedzieli z kad i jakiej narodowosci ludzie czytaja to Forum to byscie wymiekli chyba caly swiat ile mam email-i od ludzi niezarejestrowanych bo po poskiemu nie potrafia pisac ,ale czytaja lub uzywaja google transalora.

Slawek jest dobrze ,a bedzie jeszcze lepiej :P ::)
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Leszek w Czerwiec 02, 2011, 06:09:17 am
Wiesz, na frazę SARM Ostarine to forum jest dość wysoko w googlach, także ludziska na pewno trafiają z całego świata.
Powiem szczerze, że cena / długość cyklu jest mega przsystępna : 50$/100 dni = 0,5$/dzień
co przy dzisiejszym kursie zielonego 2,76 daje wręcz groszowe sprawy, nieraz polskie suple wychodzą drożej za dzień...
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Czerwiec 02, 2011, 03:05:27 pm
Są już nowe SARM-y w fazie badań klinicznych. Obiecałem napisać o nich jakiegoś arta, ale nie mam czasu przeanalizować tego tematu.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Czerwiec 02, 2011, 07:12:17 pm
Widzisz Orzeszku bo to wiedza ,a nie praktyka zwycęża w dzisiejszych czasach.

Wiadomo ,że przecietny dil nie ma zielonego pojecie co jest na  Top-ie rozprowadz to co my wyższy w hierarchi dil dostarczy ,ale mamy takie czasy ,że przy dobrym obeznaniu mając konto bankoe ,karte kredytową (bankowa debetową) oraz konto pay-pal możemy nabyc prawie wszystko nie wychodząc z domu ,np. takie Alegro to jakiś dinozaur na przelewy ,których juz sie nawet na wyspach hulagula nie stosuje i to jest także polska rzeczywistość.

Pozdrawiam

tam na tej stronie jest jeszcze wiele bardzo ciekawych środków godnych uwagi.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: vdtytan w Czerwiec 02, 2011, 07:47:41 pm
Coraz bardziej kusi mnie Ostarine.. Planuję w przeciągu miesiąca zacząc swój drugi cykl na SAA. Ale coraz bardziej zastanawiam się czy nie zastosowac Ostarine.. SAA temat mam ogarnięty wiem co i jak z libido itd odblok etc.. Juras powiedz jak z libido skutkami ubocznymi i odstawieniem na Ostarine i może Pan sławek się wypowie co do potencjału tego środka w treningu typowo kulturystycznym obecnie nastawionym na suchy mięsień. 100 dolców 1/3 ceny cyklu jaki planuję wiec jakby efekty miały być chocby w polowie takie to wchodze w to ale jednocześnie nie chce wejsc w temat zupełnie w ciemno i stracic kase...
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Czerwiec 02, 2011, 10:06:59 pm
W Ostarine nie ma zadnych skutkow ubocznych jesli nie przekroczy sie dawki 12-15mg ,jest to lek przeznaczony dla starszych osob z dystrofia miesniowa oraz choryh na HIV ,nie ma takze zadnych problemow po odstawieni czyli zakonczeniu cyklu.
Ostarine po prostu daje rozkaz do wsrostu masy miesniowej i nie tylko jast to bardzo kompeksowy srodek.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: vdtytan w Czerwiec 02, 2011, 10:30:00 pm
jakas promocja tam jest? Widze 50 dolców za flache. Wiem Yurek ze jestes kolarzem ale odnotowales jakis wzrost masy/siły? U mnie wiadomo wszystko jest ukierunkowane na wzrost suchego mięcha.. Nurtuje mnie cały czas czy wspólczynnik efekt/cena będzie tutaj zadowalający.. Może Kazam mógłby się wypowiedzieć w kwestii Ostarine przy budowaniu masy.. W sumie drogo nie wychodzi wiec dlaczego by nie spróbowac..
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Czerwiec 02, 2011, 11:06:47 pm
Tak Kazam powinien tu zajac glos (musze do niego na email zapukac bo mam pare pytan).
Co do Ostarine jesli starszym osoba miesnie rosna bez cwiczen to co dopiero u osob mlodych i cwiczacych.
Na amerykanskich Forack kulturystycznych zbiera bardzo pochlebne opinie ,ale oni tam jada prawie tylko na peptydach no i dieta duzo sie tam poswieca teraz diecie ze wskazaniem na niskie wegle bo w tedy mozna stymulowac wyrzut potreningowy insuliny co skutkuje znacznym przyrostem masy no i sily takze.
Ale jaszcze raz podkresle nie wolno przekraczac dawki 12-15 mg gora 20mg na dzien.
I jeszcze jedno wazne Ostarine to SARM S1 ,zeby nie pomylic z S4 bo mozna miec klopoty ze wzrokiem i inne uboczne dolegliwosci.

Pozdrawiam

No i takze przy budowaniu masy nalezy zachowac proporcje bialka bo za duzo da w konsekwncji utrate ,a nie pzryrost ,wszystko naukowo ,a nie wedlog zasady wiecej-lepiej bo wielu wali tony bialka i sie dziwi ,ze nie przybywa masy ,a jedynie nastepuje przemeczenie.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Czerwiec 03, 2011, 02:48:14 pm
Pamiętam, że Kaziu był raczej sceptycznie nastawiony do Ostarine. Puki co - to generalnie jest mało opinii użytkowników. Osobiście - to większe nadzieje pokładam w blokerach miostatyny.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Czerwiec 04, 2011, 01:27:25 am
Chyba nie jedynie tzn. nabyl co innego bo mial w tamtym czasie lepszy deal na inny srodek.
 I oile wiem nie testowal Ostarine.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: vdtytan w Czerwiec 04, 2011, 10:48:38 am
Może więc przy odbloku/po odbloku wrzuce by mi tam z niczym nie kolidowalo :P
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Czerwiec 05, 2011, 02:41:04 am
Jezeli w cyklu nie wystepuja trzy rzeczy to on jest nie pelny ,a mianowicie hormon wzrostu lub symulacja IGF1 i IGF2 ,symulacja testosteronu i insulina i naniebezpieczniejsza jest insulina i dla tego stymuluje sie ja dieta niskoweglowadanowa.

Bo przy cyklu chocbysmy mieli testosteron podwyzszony 1000x to bez insuliny nawet napletek nie utosnie o milimetr ,a co dopiero miesnie.

Pozdrawiam

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: vdtytan w Czerwiec 05, 2011, 03:35:50 pm
Podstawy nie są mi obce więc nie ma obawy ;]
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Czerwiec 06, 2011, 02:27:00 pm
Nie pamiętam - czy Ostarine działa na podwzgórze i przysadkę, czy nie. Teoretycznie powinien działać słabo. Ale trzeba by to sprawdzić. Jeżeli nie blokuje osi podwzgórze-przysadka-gonada - to można stosować na odbloku.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Czerwiec 07, 2011, 01:01:50 pm
Z tego co wiem to nie blokuje.

Zamówiłem jest w drodze.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Czerwiec 08, 2011, 02:57:22 pm
Też mi się tak wydaje, ale lepiej się upewnić.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: vdtytan w Czerwiec 08, 2011, 07:30:48 pm
Dokładnie lepiej się upewnić.. Niezłe kuku można sobie zrobić stosując na odbloku jeśli choć troche blokuje.. Wolalbym tego na sobie nie sprawdzac ;P ale obawiam się, że innego wyjścia nie będzie.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Czerwiec 09, 2011, 03:17:27 pm
Na odbloki na pewno dobry jest kwas D-asparaginowy, np. T-100.

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Czerwiec 11, 2011, 12:49:03 am
Gdyby ktos chcial kupic z tad:

http://www.precisionpeptides.com/index.php

to prosze sie wstrzymac ,wlasnie dostalem i na pierwszy rzut oka niewiele ma to wsolnego z Ostarine przetestuje przez ok. tydzien i dam znac. OK

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Czerwiec 20, 2011, 06:48:15 pm
Działa i to dobrze można sie zaopatrywać wysyłaja na cały swiat.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Czerwiec 21, 2011, 06:25:47 am
Daj znać, jak poczujesz działanie.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Czerwiec 21, 2011, 07:00:41 am
Znalazłem w literaturze, że Andarine (S-4) blokuje oś podwzgórze-przysadka-gonada, więc nie nadaje się raczej na odbloki. Nie mogę znaleźć nic na ten temat o Ostarine, ale - z uwagi na podobieństwo struktury - zachodzi obawa, że tutaj może być podobnie.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Czerwiec 21, 2011, 02:22:08 pm
-Znalazłem w literaturze, że Andarine (S-4) blokuje oś podwzgórze-przysadka-gonada-
Dlatego na Forach US jest niezalecana i pisze sie aby nie stosować bo wpływa na plamke żółtą w oku i można sobie popsuć wzrok.
natomiast Ostarine jest całkowicie bezpieczna i jest polecana.

Pozdrawuam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Boss w Lipiec 01, 2011, 08:40:11 pm
a jak tam na forach Yurek , znalazłeś coś czy wpływa S1 na profil lipidowy, wątrobe , prostate ?
czy markery bez zmian po cyklu /?
Sławku skrobnij tego arta, bo ciekawy temat
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Lipiec 01, 2011, 09:39:37 pm
-czy wpływa S1 na profil lipidowy, wątrobe , prostate -

Co rozymiesz poprzez profil lipidowy ,bo jesli ciecie fat-u to tak tnie niezle ,natomiast nie spotkalem zadnych wzmianek aby szkodzilo na watrobe czy prostate z tym ,ze nalezy ,ale to absolutnie nie przekraczac dawki 15mg na dzien.

pozdrawiam
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Boss w Lipiec 02, 2011, 12:08:39 pm
chodzi czy wpływa na cholesterol LDL i HDL, trójglicerydy - ze względy na to że ostaryna jest podawana oralnie
napotkałeś się może czy robił ktoś badania po cyklu ?
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: tMQ w Listopad 23, 2011, 07:35:38 am
czym się różni:
Acetamidoxolutamide Sample 30ML 100mg/ML (SARMS S-4)                
od
MK-2866 Sample 30ML 25mg/ML (OSTA-SARMS)

Widziałem taki schemat, gdzie dają do PCT:
Osta:15/15/15/15/15/15/15
S4:0/0/0/0/50/50/50/50/50/50
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Kazam w Listopad 23, 2011, 07:57:42 am
jedno to s-4 /bardziej androgenne, bardziej supresyjne, zle wplywa na wzrok/ a drugie to ostaryna /mniej androgenne, mniej supresyjne, slabszy negatywny wplyw na wzrok/
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Boss w Listopad 23, 2011, 11:31:28 am
Osta ma tez jakiś negatywny wpływ na wzrok?
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: tMQ w Listopad 23, 2011, 11:34:24 am
i teraz nie wiem, bo S4 nie polecają do PCT... ;/


P.S. Kaz tam Ci na @ napisałem odnośnie LDN...
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Kazam w Listopad 23, 2011, 12:34:44 pm
ja tez bym s-4 nie bral do odbloku - przy skutecznej dawce jego dzialanie androgenne jest dosc istotne i moze utrudniac odblok

ewentualnie w pierwszych kilku tygodniach jako forma wolniejszego schodzenia z saa

maila nie dostalem zadnego jak narazie
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Listopad 23, 2011, 01:23:26 pm
Ostarine S1 nie ma wplywu na wzrok jedynie Aderine S4 i można mieć klopoty z widzeniem w nocy lub może być także uszkodzona plamka żółta Good Luck ???
Posaliśmy o tym poprzednio w poście.
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Listopad 23, 2011, 04:01:36 pm
W PB opisywałem wszystkie, zsyntetyzowane dotąd SARM-y, pod względem akcentów na rożne aspekty metaboliczne.

Pewnie Biniu wrzuci niedługo tego arta na stronę PB.

Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Zbyszko Tarczewski w Listopad 24, 2011, 06:48:41 am
ktory numer - pamietasz ?
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Gandalf w Listopad 24, 2011, 07:32:13 am
nr 11 chyba
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Zbyszko Tarczewski w Listopad 24, 2011, 03:15:19 pm
ooo to jeszcze daleko ...

polecam zakup

(http://www.olimp-supplements.com/images/products/medium/1314082560.jpg)

http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=az&id=327
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Boss w Listopad 24, 2011, 05:20:32 pm
tak sobie czytam relacje z ostarine i widzę że polecane jest stosowanie preparatów na oczy na plamke żółtą jak w przypadku s4

Kazam
jak byś robił cyklona z ostaryny na dawce 15 mg dawał byś jakieś osłonki ogólnie ?
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Yurek3 w Listopad 24, 2011, 06:15:22 pm
Russian Star stosował w cyklu Osta S4 i S1

http://www.swansonvitamins.com/SWU019/ItemDetail

Pozrdawiam

Na odblok to GnRH Triptorelin
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: tMQ w Listopad 25, 2011, 09:38:39 am
Kaz napisz do mnie, bo coś nie mg z Tb kontaktu zlapac
tomekatomek na hush
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: Boss w Luty 05, 2012, 11:39:36 am
tutaj mini art na temat ostaryny,warto przejrzeć
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=10931
Tytuł: Odp: OSTARINE
Wiadomość wysłana przez: ambroziak w Luty 06, 2012, 03:11:08 pm
Fajny! Sporo informacji praktycznych.