Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - k4ngu

Strony: [1]
1
Otwieram wątek dla osób zainteresowanych tematem przeszczepu włosów. Około tygodnia temu przeszczepiono mi 3300 graftów w Stambule. Ok 800 na przodzie i 2500 na środku. Zdecydowałem się na wyjazd ze względu na niższe koszty. W Polsce musiałbym zapłacić około 40 tys zł. Za przeszczep w Turcji zapłaciłem około 13 tys wraz z lotami, hotelem i transportem. Będę wrzucał aktualne zdjęcia co kilka tygodni. Tutaj świeże z dnia dzisiejszego:

2
Legalne Anaboliki / Białko serwatkowe a anabolizm
« dnia: Lipiec 31, 2017, 04:12:28 pm »
Witam. W pewnym poście Pan Sławek napisał "Chociaż niektóre białka, np. serwatki i krwi, działają anabolicznie same w sobie, więc mogą dodatkowo wspomagać rozwój umięśnienia.". Od pewnego czasu szukam różnych rozwiązań dotyczących diety i zauważyłem, że kompozycja ciała zmienia się nieco na + gdy piję np 2 razy dziennie szejka z białka serwatki zamiast np porcji mięsa. Czy coś w tym może być czy to tylko efekt placebo? Ewentualnie mile widziane byłyby jakieś ciekawe linki do przeczytania  ;)

Strony: [1]