Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - waxman

Strony: [1] 2
1
Laboratorium urody / Odp: Powiększanie penisa w dorosłym życiu ?
« dnia: Październik 14, 2021, 10:25:50 am »
Eksperymentowałem dwa lata. żele dht z Internetu są oszustwem, jedyny prawdziwy to andractim, ale i tak DHT nie spowoduje wzrostu penisa. Wszystkie  inne  kremy ziołowe itp. które stosowałem nie działają, powodują jedynie lepsze ukrwienie i wizualnie pogrubienie penisa. Pompki i ekspandery powodują wydłużenie penisa w stanie zwisu ale efekt mija po zaprzestaniu ich używania, pompka daje też lepsze ukrwienie. Niektóre ekspandery są niewygodne w używaniu i mogą powodować niedokrwienie dlatego przetestowałem kilka.  Jedyna rzecz która prawdopodobnie zadziałała to anty-LOX. W skrócie nie powoduje ingerencji  w hormony ale przebudowę kolagenu/ elastyny i hamowanie pirydynoliny dzięki czemu dochodzi do ponownej przebudowy i tym samym wydłużenia penisa.  Eksperymenty na myszach wykazały wydłużenie penisa w stanie wzwodu o 19,84% i nie spowodowało to zaburzenia erekcji. Kupiłem w polskim laboratorium identyczny środek chemiczny (cena około 300zł za ilość wystarczająca na cały rok przy stosowaniu stężenia 1%) który użyto w eksperymencie na myszach i zrobiłem z niego prosty żel woda+dmso. Po miesiącu wzrost jest znacznie mniejszy niż osiągnęli to naukowcy bo zaledwie 4%, ale używałem tego miejscowo i w niskiej dawce bo bałem się skutków ubocznych. Dodanie DMSO sprawia że żel wnika BAARDZO głęboko w skórę niestety jest tak dobry w penetracji skóry że cześć dostaje się do krwi.

2
W zdrowym Ciele / Odp: peptyd natriuretyczny typu C
« dnia: Maj 08, 2020, 02:59:26 pm »
chodzi o Achondroplazje

3
W zdrowym Ciele / peptyd natriuretyczny typu C
« dnia: Maj 05, 2020, 03:16:54 pm »
Mam pytanie :) czy kiedykolwiek zetknął się Pan z jakimś lekiem dostępnym na rynku lub produktem ziołowym potrafiącym podnieść poziom/ aktywować coś takiego jak "C-type natriuretic peptide" w skrócie (CNP) po polsku peptyd natriuretyczny typu C


4
Laboratorium urody / Zmarszczki mimiczne: zapobieganie/ likwidacja
« dnia: Styczeń 01, 2020, 02:25:46 pm »
Jakie substancje są w stanie zapobiegać lub zmniejszać widoczność zmarszczek mimicznych powstających na skutek ruchu mięśni (mam tu na myśli te na czole, w okolicy oczu i ust). Szukam substancji działających na mięśnie, których długoterminowe stosowanie ich nie osłabi. Znalazłem:

Botox - powoduje zahamowanie uwalniania acetylocholiny.
Argirelina - spowolnienia wytwarzania acetylocholiny, zapobiega kurczeniu się mięśni.
peptyd z jadu trwożnicy Waglera - hamuje nikotynowe receptory acetylocholiny
Jad pszczeli - mało informacji o dzianiu,  wywołuje stan zapalnym i próbuje go zwalczyć. Aby to zrobić m.in rozszerzają sie naczynia krwionośne, dany obszar jest dzięki temu bardziej dotleniony i dożywiony

Wszystkie cztery wydaja się działać na acetylocholinę
"Sygnały elektryczne przechodzą z nerwów do mięśni, co powoduje skurcz mięśni. Wiadomości te są wysyłane za pomocą substancji o nazwie acetylocholina. Toksyna botulinowa blokuje działanie acetylocholiny, powodujące skurcz mięśnia, po podaniu leku mięsień rozluźnia się." Długotrwałe blokowanie acetycholiny może powodować trwałe osłabienie lub uszkodzenie mięśni." Moje zastrzeżenia wynikają z tego, że mięsień z powodu nie używania (brak sygnału z racji blokowania acetylocholiny) zaczyna zanikać. Czy moje obawy są słuszne?

adenosine Znalazłem również miejscową adenozynę która wydaje się działać zupełnie inaczej niż wszystko co jest zalecane na zmarszczki mimiczne. Stosowana miejscowo nie wywołuje skutków ubocznych. Ma najniższą skuteczność ze wszystkich wymienionych. Jednak może ktoś o niej słyszał i wie na jakiej zasadzie likwiduje zmarszczki mimiczne?. Wiem, że niski poziom adenozyny powoduje skurcz a wysoki rozkurcz. Zainteresowała mnie ze względu na to, że chyba jako jedyna nie likwiduje zmarszczek mimicznych na skutek porażenia mięśnia lub blokowaniu acetylocholiny i nawet ma pewne pozytywne korzyści na pracę mięśni i fibroblastów.

5
Laboratorium urody / Odp: Powiększanie penisa w dorosłym życiu ?
« dnia: Listopad 15, 2019, 05:53:11 pm »
Niektórzy zalecają by codziennie doprowadzać do stanu przed erekcyjnego, tak by nie doszło do uwolnienia nasienia. Gdyby udało się odkryć sposób ponownego uwrażliwienia receptorów androgenowych do stanu jaki mieliśmy będąc nastolatkami to wystarczyłoby podanie żelu z DHT. A tak nawet podając żel DHT nie zadziała on na receptory, dlatego niektórzy nie mają zysków.
W przypadku wielu podawanych w 'internecie' wzmacniaczy DHT lub receptorów po dokładnym przeanalizowaniu badań naukowych okazywało się, że jeśli coś aktywuje receptory to blokuje konwersje testosteronu do DHT. Znalazłem jedynie trzy które pobudzają receptory nie blokując DHT lub odwrotnie. Chciałbym jeszcze znaleźć coś co podwyższa prostaglandyn E1 (PGE1), znalazłem jedynie Olej z wiesiołka, ale ma on negatywne działanie na DHT i receptory. Może ktoś zna, coś co podwyższy PGE1 nie blokując działania DHT?  Kupiłbym czysty PGE-1, ale nie znam zaufanego źródła. Nie mogę potwierdzić tego badaniami naukowymi, ale być może PGE-1 jest w stanie wywołać wzrost penisa niezależnie od wzrostu jaki następuje w okresie dojrzewania czyli za pomocą hormonów HCG/ DHT. PGE-1 podaje się w przypadku zaburzeń erekcji i długotrwałe przyjmowanie trwale zwiększa rozmiar penisa (potwierdzone badaniami, szukajcie w google nazwiska urologa Kenneth W. Adams), ale nie wiadomo czy spowodowane to jest tym że skutkiem PGE-1 jest silna erekcja trwająca nawet 6 godzin w wyniku czego penis się "rozciąga i rozciąga" czy tym że PGE-1  jest w stanie zapoczątkować zmiany chemiczne w penisie doprowadzając do wzrostu. Jeśli powodem nie są wielogodzinne erekcje "rozciągające" penisa to wystarczyłoby podać żel z BARDZO małą ilością PGE-1. Tak mała ilość nie wystarczy by PGE-1 spowodowało wielogodzinną erekcję, ale pozwoliłoby na to by zadziałał na komórki penisa.
Jak uda mi się dopracować plan jaki stosuję podam dokładne receptury żelów jakie stosuję i dokładne wyniki.
Na obecną chwilę duży zysk długości i obwodu w stanie zwisu, mały zysk w stanie erekcji, brak zwiększonego obwodu w stanie erekcji. Znacznie silniejsze poranne wzwody. Brak innych zmian, nie miałem takich nawet będąc nastolatkiem. Czytając opinie o DHT niektórzy przestawali go stasować właśnie ze względu zbyt dużych przyrostów obwodu przy jednoczesnych zbyt małych zyskach w długości. U mnie to wygląda podobnie.

6
Laboratorium urody / Odp: Powiększanie penisa w dorosłym życiu ?
« dnia: Listopad 12, 2019, 12:25:48 pm »
udało mu się u kilku osób zwiększyć rozmiar penisa do 70% w 18 miesięcy

przy tego typu daych warto rowniez wziac pod uwage poczatkowy punkt

Pierwszy lepszy przykład leczenia zastosowywany u mężczyzny bez zaburzeń dojrzewania z normalną długością penisa: z 14,7 cm do 22 cm (czyli około 55%).  Autorem badań jest doktor Kenneth W. Adams.
Wiem, że u niektórych pacjentów po uzyskaniu około 2 cm, zyski się zatrzymywały, ale wtedy przepisywał jakiś krem działający na wapń w organizmie i to umożliwiło mu wydłużanie penisa dp 70%. Stosował on kilka różnych kombinacji hormonów i każdą z nich tylko u jednego pacjenta więc nie wiadomo jak leczenie wpływa na większą grupę.

Cytat po angielsku z patentu zgłoszonego przez autora terapii
Cytuj
A male patient, age 41, was treated with intracavernosal injections of a vasodilator, prostaglandin Els on a regular basis (approximately four to five times per week) over an 18 month treatment period. A sufficient quantity was administered to maintain a prolonged engorgement of an erectile response between 40-75%> over a period of several hours, generally 3 to 6 hours. The quantity of medication was adjusted from time to time in accordance with the patient's response, which was monitored at least weekly.

The size of the patient's fully erect penis increased from 5.8 inches to 8.6 inches in length (about an 48% increase) and 3.7 inches to 5.8 inches in girth (about an 56% increase) over the 18-month freatment period. Following the discontinuation of this treatment, the erect penis length remained stable for two years at over 8 Vz inches. Treatment was re- institued combining intracavernosal injections 3-4 times per week of a mixture of testosterone (0.5 mg) and vasodilators with low dose oral Potaba (500-1000 mg) 3-4 times per day. After a short freatment period of 2 Vz months, the patient's erect penis was over 9 inches in length, which means he has gained an additional 0.4-0.5 inches in length (about an 6% increase). The total increase in length was therefore about 3.2 inches (about an 55% increase) in length.

7
Laboratorium urody / Odp: Powiększanie penisa w dorosłym życiu ?
« dnia: Listopad 11, 2019, 05:17:08 pm »
Ciekawy test, ale na własnym bym nie sprawdzał  ;D. Zresztą większość ludzi z kompleksem ma normalny rozmiar tylko się na porno wzoruja
A to prawda, ja początkowo chciałem kupić ekspander tylko po to by wyprostować lekką krzywiznę, ale uznałem że jak już mam nosić to przez 12 miesięcy to mogę wypróbować miejscowe preparaty, których nałożenie trwa 60 sekund. Nie mam tu na myśli tych ziołowych kremów bo one jedynie mogą rozszerzyć naczynia krwionośne, zresztą większość z nich negatywnie wpływa na DHT który jest hormonem odpowiedzialnym za wzrost męskich narządów płciowych.
Trochę poczytałem i jest sporo innych hormonów lub ziół np Hcg czy inne związki które powodują zmiany w kolagenie (rozpad)/ mięśniach i mogą wpłynąć na rozmiar penisa, ale trzeba brać je doustnie lub formie zastrzyków bezpośrednio w penisa. Jeden  z urologów nawet opracował gotowy plan leczenia gdzie udało mu się u kilku osób zwiększyć rozmiar penisa do 70% w 18 miesięcy, ale jak już pisałem są to silne hormony podawane bezpośrednio w penisa wywołujące erekcję trwającą do 6 godzin (i tak codziennie przez kilkanaście miesięcy). Skutkami ubocznymi zastrzyków penisa są częsta jakieś zgrubienia/siniaki lub inne zmiany dermatologiczne, które później trzeba leczyć.

8
Laboratorium urody / Odp: Powiększanie penisa w dorosłym życiu ?
« dnia: Listopad 11, 2019, 04:35:38 pm »
Do 3 listopada wymiary się nie zmieniły, ale przez ostatni tydzień zysk w stanie erekcji wzrósł o 0,4 cm + BARDZO duże wizualne zwiększanie obwodu w stanie spoczynku (nie mierzyłem obwodu w stanie spoczynku wiec nie wiem o ile wzrosło). Ostatni tydzień różnił się od innych tym, że przez 7 dni zachowałem abstynencje seksualną.
Mam również w planach stworzyć żel z 3 naturalnymi ziołami (teraz używam tylko karnityny ale nie rozpuszczam jej w aloesie ale w czymś co ma znacznie lepszą penetracje skóry), pozytywnie działającymi na receptory androgenowe które jako jedyne z wielu nie wpływają negatywnie na DHT. Według badań naukowych jedno z nich podawane razem DHT zwiększa działanie tego hormonu o ponad 200%! w porównaniu z samym żelem DHT  i co najlepsze forma DHT + dodatek ziołowy działa również w momencie przesycenia gdzie sam DHT nie działa.

9
Laboratorium urody / Odp: Powiększanie penisa w dorosłym życiu ?
« dnia: Październik 07, 2019, 02:14:35 pm »
Ekspander stosowany od lipca, pierwszy miesiąc niesystematyczny z powodu problemów z jego prawidłowym używaniem. Obecnie noszony 2 do 5 godzin dziennie. Wzrost długości w spoczynku (mierzony rano) o 1,2 cm. Brak zauważalnych zmian w długości we wzwodzie.
Żel DTH stosowany od 23 września, przez kilka dni penis mocno wyczulony na dotyk,  np zakładanie ekspandera powodowało automatyczny wzwód, ale minęło po kilku dniach. Przed żelem dht przez 12 dni stosowałem żel własnej roboty z L-karnityną.

10
Laboratorium urody / Powiększanie penisa w dorosłym życiu ?
« dnia: Wrzesień 13, 2019, 04:43:42 pm »
Temat kilka razy już pojawił się na tym forum... głównie związany z żelami DHT. Otóż mam zapas żelu 12% DHT na około 5 miesięcy i wpadłem na pomysł by przetestować czy DHT w połączeniu np z ekspanderem może trwale wydłużyć członka. Wymyśliłem  aby najpierw spróbować aktywować receptory w penisie. Mój sposób: przez miesiąc brać suple l-karnityny i wcierać żel na bazie l-karnityny w penisa. Kupiłem dwa rodzaje l-karnityny: Winian karnityny (LCLT) - który pobudza receptory androgenowe i Acetylo L-karnityna (ALC, ALCAR) którego skuteczność w chorobie Peyroniego udowodniono naukowo (mam lekko zakrzywianego penisa to chodziarz go naprostuje). Dzienna dawka 1000mg Acetylo L-karnityny + 1200mg Winianu karnityny. Żel własnej roboty około 7% Acetylo L-karnityny + 7% Winianu karnityny rozpuszczone w żelu aloesowym.
Myślicie, że taki sposób pobudzenia receptorów ma szanse się udać?
Gdzieś na zagranicznym forum czytałem by przez miesiąc brać finasteryd -obniżyć dht i tym samym uwrażliwić receptory androgenowe, miesiąc dht i taki cykl powtarzać kilka razy. Nie było to poparte żadnymi badaniami naukowymi. Gdzie indziej czytałem, że ktoś stosował żel DHT przez 7 miesięcy bez efektów, ale potem robił tak że tydzień dht, 1 tydzień bez dht i bez seksu/masturbacji - cykl powtarzał kilka miesięcy i zaczęły się pojawiać efekty.
Oczywiście jak rozpocznę eksperyment to mogę prowadzić na bieżąco dziennik opisujący rezultaty.
Nie mam innego zastosowania dla tego żelu, a zawsze lepiej 2 cm więcej niż mniej. Więc jak?, są szanse ?

11
Legalne Anaboliki / Zwiększyć czułość receptorów androgenowych
« dnia: Wrzesień 08, 2019, 12:06:20 pm »
Czy są jakieś suplementy dzięki którym nasze receptory androgenowe będą bardziej wyczulone na testosteron lub ich ilość się zwiększy?. Wiem, że zmniejszona ilość testosteronu powoduje, że receptory są bardziej wyczulone. Jednak jak testosteron rośnie w górę ich czułość i tym samym zdolność do wychwytywania testosteronu się zmniejsza. Podobno l-karnityna zwiększa o kilkanaście procent czułość receptorów androgenowych nie zmniejszając ilość testosteronu.
Czy znacie więcej sposobów?

12
https://www.aptekagemini.pl/g-c-wegiel-c60-x-90kaps.html
Jakiś czas temu widniało na stronie apteki info że produkt nie może być stosowany długoterminowo. Dzisiaj tego nie ma. Ale na innych zagranicznych stronach dalej czasami dodają informację "Nie jest zalecane stosowanie preparatu długoterminowo." np
https://naturaldispensary.co.uk/products/C60_Charcoal_90_s-10000795-141.html
https://sklepdietetyczny.pl/wegiel-c60-gg

13
Z tego co zrozumiałem C60 dzięki właściwością fizycznym, a nie biologicznym ma możliwość wpływania na mitochondria. Po podaniu c60, jego rozmiar i budowa umożliwia zatkanie porów UPC2 w komórkach macierzystych. Normalnie pory (otwory) te są otwarte, zamykają się tylko  w momencie podziału komórki macierzystej. W momencie gdy c60 doczepia się do komórki i zatyka pory, taka komórka natychmiast zaczyna się dzielić. Minusem jest to że naturalnie prawie wszystkie podziały będą typu komórka macierzysta -> komórka funkcyjna. Nasz organizm ma skończoną liczbę komórek macierzystych i jeśli wszystkie wykorzystamy w młodym wieku, to jakość naszego życia przez ten czas biedzie lepsza, ale gdy komórek zabraknie nastąpi gwałtowne pogorszenie stanu zdrowia. Tłumaczy to dlaczego dawki w długich odstępach czasu mogą wpływać na długość życia. C60 jest tylko aktywatorem pewnych zmian które działają jeszcze długo po wydaleniu c60 z organizmu. Istnieje pewna teoria, że podając c60 z pewnymi tłuszczami można spowodować aby komórki się "klonowały" czyli następował podział komórka macierzysta -> 2x komórki macierzyste (będące wierną kopią pierwszej). Jeśli potwierdzi się to w eksperymentach na ludziach będziemy mogli mieć "nieskończoną" liczbę komórek macierzystych.
Nie jestem przekonany co do prawdziwości teorii odrastania włosów (brak jakichkolwiek badań naukowych), ale niektórzy wcierają c60 w głowę i twierdzą że to pomaga na łysienie. Łącząc to z minoxidil daje jeszcze lepsze efekty.
Odnośnie c60 większość to teorie naukowe, mimo że minęło kilka lat od słynnych eksperymentów na szczurach zwiększając ich żywotność, to do tej pory nie wiadomo jak C60 wpływa na starzenie organizmów. Rozpuszczany w olejach jest bardzo bezpieczny. W polskiej aptece znalazłem tylko jeden suplement z C60, według ulotki nie można go stasować długo.


14
Tu jest jakiś wywiad z jednym z naukowców https://www.youtube.com/watch?v=XLZS1WQl_1E jeszcze nie oglądałem. Prawdopodobnie jedynym możliwym skutkiem ubocznym może być uszkadzanie DNA. Jest to na razie tylko teoria wymagająca badań in vivo. Brak badań wpływu c60 na długość telomerów, wszystko chyba się sprowadza do możliwość wnikania w najtrudniej dostępne i tym samym "najbrudniejsze" zakamarki organizmu i usuwania rodników. Oraz wpływu C60 na ładunki dodanie/ ujemne mitochondriów w taki sposób że wręcz zatrzymują procesy prowadzące do powstawania wolnych rodników. Coś pisano również o możliwość "cofania" "dorosłych" komórek do etapu komórek macierzystych i powodowania że te" cofnięte" komórki macierzyste dzielą się na kolejne komórki macierzyste, zwiększając ogólną pule komórek macierzystych. To również tylko teoria, większość naukowców kwestionuje aby było to możliwe.

15
Całkowicie przez przypadek, przeglądając zagraniczne fora natrafiłem na wypowiedź pewnej osoby która rok temu zaczęła przyjmować Fuleren C60 i aż mi się wierzyć nie chciało w to co czytałem. Tak wychwalał ten środek: lepsza kondycja, lepszy sen a nawet niewielkie odrastanie włosów i wiele więcej. Myślałem że to jakiś marketingowy suplement bo nazwa nic mi nie "mówiła", ale po wpisaniu w google "Fuleren C60" mocno się zdziwiłem. Z tego co zrozumiałem jest to alotropowa odmiana węgla. Natrafiłem na badania w których chciano sprawdzić toksyczność  C60 na organizmy żywe. Naukowcy w ten sposób nie tylko udowodnili że C60 jest całkowicie bezpieczny, ale zauważyli że szczury karmione C60  żyły aż 66 miesięcy, co stanowiło 90% dłużej niż w grupie kontrolnej, która żyła 14-38 miesięcy.
Co ciekawe leczenie C60 trwało do osiągnięcia przez szczury 17 miesiąca życia, a mimo to żyły średnio 90% dłużej.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3816026/
Źródło https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22498298
Na innej stronie wyczytałem że szczury przyjmowały C60 przez 7 dni codziennie, a potem  tylko jedną dawkę co 2 tygodnie przez 17 miesięcy. Naukowcy nie potrafili wyjaśnić jak dawki przyjmowane w tak dużych odstępach czasu mogą  tak mocno wydłużyć życie. Prawdopodobnie C60 zawdzięcza to temu że pozostaje w dwuwarstwach lipidowych komórkach i mitochondriach, wykonując swoją pracę neutralizującą ROS przez tygodnie lub miesiące - cokolwiek to znaczy... Co ważne c60 podawano razem z oliwą, być może c60 pomaga transportować substancje w trudno dostępne miejsca i to dzięki połączeniu c60 z oliwą można wydłużyć życie
C-60:
-wykazuje 172 razy większą moc antyoksydacyjną niż witamina C,
-jest katalitycznym zmiataczem rodników -  zdolnym do ponownego cyklu i powtarzania swojej aktywności w kółko!
-może przywracać mitochondria do młodszego wieku
- dzięki swojej budowie zmniejsza stan zapalny w organizmie na poziomie molekularnym i komórkowym. Chociaż jego mechanizm nie jest jeszcze w pełni zrozumiały, wydaje się, że C60 chwyta wolne rodniki za pomocą dodatnich / ujemnych ładunków elektrycznych, w istocie „usuwając” stres oksydacyjny.  Rozmiar cząsteczki C60 jest taki, że idealnie pasuje  do uzwojenia DNA  i przyczepia się do niego, chroniąc go przed grupami metylowymi, które degradują i neutralizują DNA
- Inne badania wykazują, że właściwości C60 obejmują aktywność przeciwwirusową , działanie ochronne nerwów , zapobieganie zapaleniu kości i stawów, zapobieganie oporności na insulinę , właściwości przeciwbakteryjne, przekracza barierę krew/mózg


Czy ktoś ma jakiekolwiek bardziej szczegółowe informacje na temat wpływu C60 na ludzi ?

Strony: [1] 2