Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22

Autor Wątek: Co Pan Sławek by polecił?  (Przeczytany 73165 razy)

lamson

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Co Pan Sławek by polecił?
« Odpowiedź #285 dnia: Wrzesień 23, 2011, 04:42:23 am »

we wtorek na treningu serce mi strasznie waliło, przez to nie mogłem złapać oddechu i co chwila stawałem w miejscu, a to wyglądało z boku jakbym nie miał kondycji niestety a tak nie jest, w środe podobnie plus większe zmęczenie mięśni po wtorku i to już można nazwać spadkiem wydolności, nie mówiąć, że nie mogłem spać bo TSE:/ dzisiaj gramy sparing, zobacze jak bez niego będe sie czuł bo na początku września szło mi dobrze, ale lepsze jest niestety wrogiem dobrego i może tak też było w tym przypadku.
Zapisane

Zbyszko Tarczewski

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 9052
    • Zobacz profil
Odp: Co Pan Sławek by polecił?
« Odpowiedź #286 dnia: Wrzesień 23, 2011, 05:56:44 am »

zdecydowanie odstaw
moze nadwrazliwosc na ktorys ze skladnikow
BTW
jaka dawke przyjmowales ?
Zapisane

lamson

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Co Pan Sławek by polecił?
« Odpowiedź #287 dnia: Wrzesień 23, 2011, 06:28:53 pm »

w pierwszy dzień 1kap, a w kolejne już 1 po przebudzeniu a 2 przed obiadem. Odstawiłem wczoraj, dzisiaj już na sparignu było normalnie, kondycja ok, bez nadmiernego pocenia, serducho nie waliło.więc to jednak TSE powodował te moje dziwne reakcje. Odstawiam na 100%:)
Zapisane

plking

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 585
    • Zobacz profil
Odp: Co Pan Sławek by polecił?
« Odpowiedź #288 dnia: Wrzesień 24, 2011, 02:50:47 am »

Możliwe ze zacząłeś od za dużej dawki przed treningiem. Spróbuj 1 rano 1 przed ewentualnie jedną przed sprawdzając tolerancje (oczywiście jeśli masz czas na eksperymenty) Ja po TSE nie czuje wzmożonej potliwości w przedziałach tlenowych, dopiero w kiedy wchodzę na beztlenowe leje się ze mnie (nie wiem zupełnie czym to jest spowodowane) Plus łatwiej było mi utrzymać górne zakresy tętna tlenowego. Ale ja osobiście nigdy nie przyjmowałem TSE aby zwiększyć wytrzymałość albo mieć kopa (bo tak ono na mnie nie działa) ale dla wspomagania wycinki.
Dla pewności zmierz sobie ciśnienie może powoduje u Ciebie za duży jego wzrost?
Zapisane

apaczo

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2466
    • Zobacz profil
Odp: Co Pan Sławek by polecił?
« Odpowiedź #289 dnia: Wrzesień 24, 2011, 06:08:31 am »

też stawiam na nagły skok ciśnienia.
Odstaw!
Zapisane

Zbyszko Tarczewski

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 9052
    • Zobacz profil
Odp: Co Pan Sławek by polecił?
« Odpowiedź #290 dnia: Wrzesień 24, 2011, 06:13:11 am »

a jak u Ciebie np z bardzo mocna kawa ?
Zapisane

lamson

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Co Pan Sławek by polecił?
« Odpowiedź #291 dnia: Wrzesień 24, 2011, 04:59:16 pm »

nie cierpie kawy, nigdy nie wypiłem prawdziwej mocnej czarnej kawy, ewentualnie cafe latte raz na miesiac przypadkowo na stacji benzynowej. W szoku byłem po tym jak sie czułem, szczególnie, że już kiedys brałem TSE, także clenburexin, ale wtedy praktycznie nie biegałem, więc serducho nie musiało się tak męczyć jak na mocnym treningu koszykówki. Wtedy nie odczuwałem jakiś skutków ubocznych, ewentualnie pobudzenie. Tak czy siak, odstawiam :)
Zapisane

Tomek

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 803
  • acetyl@poczta.fm
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Co Pan Sławek by polecił?
« Odpowiedź #292 dnia: Wrzesień 24, 2011, 06:21:48 pm »

Taki wysiłek najlepiej na niskim tętnie, dołóż karnityne. TSE do odstawienia, często zdarza się, że pobudzacze wywołują swoiste wyczerpanie. Przy wysiłku wytrzymałościowym jak i siłowym bardzo ważna jest acetylocholina, więc dostarcz albo lecytyne, albo karnityne albo alc (polecam),  ewentualnie dmae. Tylko nie przedobrz w druga strone, zbyt duzo acetylocholiny też działą nieciekawie.
BALANS!
Zapisane

lamson

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Co Pan Sławek by polecił?
« Odpowiedź #293 dnia: Listopad 22, 2011, 12:54:48 pm »

Poproszę o rade specjalistow. Co może pomóc jeżeli mam np. trening o 17, a mecz o 18.30?? albo 2 treningi, 1 po drugim w ten sam dzień w innych drużynach. Nie umiem się oszczędzać, zawsze gram na 100% więc musze jakoś dać rade i przez 3h mieć siłę na bieganie, utrzymanie się nisko na nogach w obronie, i koncentracje przy rzutach. Co zjeść przed takim maratonem, czym się wspomóc, co w trakcie pić, co po na regeneracje?
Zapisane

apaczo

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2466
    • Zobacz profil
Odp: Co Pan Sławek by polecił?
« Odpowiedź #294 dnia: Listopad 22, 2011, 12:58:26 pm »

miska ryżu z rodzynkami i do przodu!
Jeśli tego samego dnia co trening w jednej drużynie masz mesz w innej to wybierz mecz.
Zapisane

lamson

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Co Pan Sławek by polecił?
« Odpowiedź #295 dnia: Listopad 22, 2011, 02:18:50 pm »

własnie nie moge wybierac:D trzeba grac tu i tu:P ryż już wciagnalem wczesniej bo akurat byl na obiad, zjadlem wlasnie banana i cornego, o 17 trening na nim bede pił izotonika, w trakcie dojazdu na mecz wciagne batonik nestle fitness i banana, a na meczu znowu izotonik:) biore teraz tauryne i karnityne wiec przed wezme to i to a po mecz tauryne;) moze byc?:P jakies rady na przyszlosc w takich sytuacjach?:P
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: Co Pan Sławek by polecił?
« Odpowiedź #296 dnia: Listopad 22, 2011, 02:45:48 pm »

Porada Apacza jest dobra, ale może być trudna do realizacji w praktyce. Proponuję izotonik i porcję carbo. Carbo można rozpuścić wcześniej i zabrać ze sobą w bidonie. 
Zapisane

lamson

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Co Pan Sławek by polecił?
« Odpowiedź #297 dnia: Grudzień 12, 2011, 03:07:20 pm »

co na kryzys fizyczny?? od kilku dni fatalnie sie czuje, jestem przemeczony, na zajeciach w szkole przysypiam, na treningach kosza spada mi koncentracja przez co skutecznosc zmalała. Wiem, że na to ma wpływ moj tryb zycia, ale od wrzesnia czulem sie fantastycznie, ostatnio coraz gorzej. Zauwazylem, ze stalo sie to gdy po 10h pracy poszedlem na trening, a po treningu od razu gralem mecz, wstalem o 4.30 a do 22 ciagle na nogach,z czego ostatnie 4h na boisku. to bylo tydzien temu i od tamtej pory jakoś nie moge dojsc do siebie:/ a o odpoczynku nie ma nawet co marzyc...
Zapisane

Mariusz

  • Gość
Odp: Co Pan Sławek by polecił?
« Odpowiedź #298 dnia: Grudzień 12, 2011, 03:47:47 pm »

odpoczynek
Zapisane

jan22

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Odp: Co Pan Sławek by polecił?
« Odpowiedź #299 dnia: Grudzień 12, 2011, 09:24:56 pm »

j.w + magnez na noc
Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22