Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Autor Wątek: Co na łysienie androgenowe genetyczne  (Przeczytany 673468 razy)

Piotrzyk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Co na łysienie androgenowe genetyczne
« Odpowiedź #2175 dnia: Maj 08, 2020, 03:48:19 pm »

Witam wszystkich,

Mam pytanie odnośnie tego środka Natural Ru którym była mowa we wcześniejszych postach.
Z tego co widziałem był polecany przez niektóre osoby i próbowałem go znaleźć na polskich stronach ale jest niedostępny.
Czy można go gdzieś jeszcze dostać czy został wycofany z rynku?
Ewentualnie czy są jakieś alternatywy o podobnym składzie?

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: Co na łysienie androgenowe genetyczne
« Odpowiedź #2176 dnia: Maj 08, 2020, 04:52:21 pm »

Produkt został niestety wycofany. Uważam, że był bardzo dobry i dawał nawet efekty, bo użytkownicy go chwalili. Firma nie osiągnęła jednak, jak mnie poinformowała, planowanego zysku w okresie pierwszych 2 lat, więc wycofała produkt. No cóż... ich decyzja. 
Zapisane

Piotrzyk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Co na łysienie androgenowe genetyczne
« Odpowiedź #2177 dnia: Maj 08, 2020, 08:23:08 pm »

Dziękuję bardzo za odpowiedź.
A czy pojawił się ostatnimi czasy suplement o podobnym składzie?
Na jednej ze stron widziałem, że jako alternatywę dla Natural Ru był podawany Profolan ale po zapoznaniu się z różnymi opiniami nie wierzę w jego działanie.
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: Co na łysienie androgenowe genetyczne
« Odpowiedź #2178 dnia: Maj 09, 2020, 07:32:28 am »

Trudno mi powiedzieć, bo nie śledzę na bieżąco rynku suplementów w działce łysienia. Ntural RU poznałem dobrze z tego powodu, że producent reklamował go m.in. na mojej stronie.
Zapisane

Riseman

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 617
    • Zobacz profil
Odp: Co na łysienie androgenowe genetyczne
« Odpowiedź #2179 dnia: Listopad 29, 2020, 04:56:36 pm »

Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: Co na łysienie androgenowe genetyczne
« Odpowiedź #2180 dnia: Listopad 29, 2020, 06:09:39 pm »

Ktoś próbował?
Zapisane

copik3

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Co na łysienie androgenowe genetyczne
« Odpowiedź #2181 dnia: Marzec 19, 2021, 03:03:13 pm »

Suplementy diety czy wcierki na łysienie raczej nie pomogą. Łysienie u mężczyzn zazzwyczaj jest uwarunkowane genetycznie i na to nie ma rady.... jedynie przeszczep włosów daje efekt. Najnowocześniejszą metodą jest Artas iX, w elite w Warszawie wykonują takie zabeigi, ale nie tylko. Szukajce klinik, które dysponują takim urządzenie, bo ono ponoć jest najbardziej precyzyjne, co działa w oparciu o algorytm sztucznej inteligencji.
Zapisane

bartla

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Co na łysienie androgenowe genetyczne
« Odpowiedź #2182 dnia: Maj 19, 2021, 06:28:54 pm »

Chciałem coś napisać, coś co może daje co niektórym trochę pokrzepienia. Kiedy w wieku 20 chyba lat zauważyłem że linia czoła zaczyna mi się Zmieniac a włosy przezedzac wpadłem w panikę. Zacząłem szukać w sieci i odnalazłem tam druzgocąca dla mnie wiadomość że łysienie jest genetyczne i że jak jak ojciec czy dziadek jest łysy to i mnie to dosięgnie. Wertowalem strony o lysieniu, szukałem złotego leku, robiłem w domu wcierki z Bóg wie czego, lykalem tabletki wszelkiej maści itd itp. Ile ja stresu przeszedłem, nerwów zjadłem i jak dużo kosztowało mnie to złych emocji to pewnie wielu z Was (łysiejacych) wie. Włosy były coraz rzadsze a ja próbowałem zaczesywac grzywę jak umiałem, każdy mocniejszy wiatr powodował u mnie palpitacje serca. No koszmar poprostu, wszystko uzaleznione od tego co na głowie. Było zle, coraz gogorzej a ja ciągle zapadalem się w sobie i nagle... Ponad rok temu stwierdziłem ze ogolę głowę na 1 mm. Boziu jedyny, moi drodzy, milosciwy losie!!!! To była jedną z najlepszych decyzji mojego życia. Od momentu jak się ogolilem (mam 30+, żonę i dzieci.) to choć wcześniej nie narzekałem na Zainteresowanie kobiet to teraz poprostu nie mogę przed nimi uciec. Czy to młode 20 czy 30, 40 wszystkie na mnie lecą. Panowie nie mówię że każdemu tak się skończy jak mi ale uważam że zawracanie całego swojego życia w stronę lysiejacej głowy to strata cennego czasu a idąc moim przykładem to łysy, zadbany, opalony i dobrze  ubrany facet może być bardziej atrakcyjny dla kobiet jak najbardziej wymuskany figo fago z szopą na głowie. Głowa (łysa) do góry i powodzenia. Sory za błędy językowe, stylistyczne. Pozdro.
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: Co na łysienie androgenowe genetyczne
« Odpowiedź #2183 dnia: Maj 19, 2021, 07:14:05 pm »

Łyse jest piękne, jak to kobiety mówią.
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: Co na łysienie androgenowe genetyczne
« Odpowiedź #2184 dnia: Maj 19, 2021, 07:18:55 pm »

A bardziej na poważnie, to na portalu SFD Zdrowie ukazał się mój artykuł o łysieniu androgenowym z omówieniem badań nad środkami, które przy tym problemie pomagają:

https://zdrowie.sfd.pl/art/Choroby/%C5%81ysienie_androgenowe__przyczyny_i_objawy-a5877.html

Zapisane

marcin.kolo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: Co na łysienie androgenowe genetyczne
« Odpowiedź #2185 dnia: Październik 06, 2021, 07:06:39 pm »

Czesc. Chciałem się dowiedzieć czy przy lysieniu androgenowym towarzyszy lupiez ?
Zapisane

marcin.kolo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: Co na łysienie androgenowe genetyczne
« Odpowiedź #2186 dnia: Październik 06, 2021, 07:08:06 pm »

Chciałem coś napisać, coś co może daje co niektórym trochę pokrzepienia. Kiedy w wieku 20 chyba lat zauważyłem że linia czoła zaczyna mi się Zmieniac a włosy przezedzac wpadłem w panikę. Zacząłem szukać w sieci i odnalazłem tam druzgocąca dla mnie wiadomość że łysienie jest genetyczne i że jak jak ojciec czy dziadek jest łysy to i mnie to dosięgnie. Wertowalem strony o lysieniu, szukałem złotego leku, robiłem w domu wcierki z Bóg wie czego, lykalem tabletki wszelkiej maści itd itp. Ile ja stresu przeszedłem, nerwów zjadłem i jak dużo kosztowało mnie to złych emocji to pewnie wielu z Was (łysiejacych) wie. Włosy były coraz rzadsze a ja próbowałem zaczesywac grzywę jak umiałem, każdy mocniejszy wiatr powodował u mnie palpitacje serca. No koszmar poprostu, wszystko uzaleznione od tego co na głowie. Było zle, coraz gogorzej a ja ciągle zapadalem się w sobie i nagle... Ponad rok temu stwierdziłem ze ogolę głowę na 1 mm. Boziu jedyny, moi drodzy, milosciwy losie!!!! To była jedną z najlepszych decyzji mojego życia. Od momentu jak się ogolilem (mam 30+, żonę i dzieci.) to choć wcześniej nie narzekałem na Zainteresowanie kobiet to teraz poprostu nie mogę przed nimi uciec. Czy to młode 20 czy 30, 40 wszystkie na mnie lecą. Panowie nie mówię że każdemu tak się skończy jak mi ale uważam że zawracanie całego swojego życia w stronę lysiejacej głowy to strata cennego czasu a idąc moim przykładem to łysy, zadbany, opalony i dobrze  ubrany facet może być bardziej atrakcyjny dla kobiet jak najbardziej wymuskany figo fago z szopą na głowie. Głowa (łysa) do góry i powodzenia. Sory za błędy językowe, stylistyczne. Pozdro.

To masz szczęście, bo większości lysa głową nie pasuje, a mi szczególnie nie będzie pasować
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: Co na łysienie androgenowe genetyczne
« Odpowiedź #2187 dnia: Październik 07, 2021, 08:08:30 am »

Jak wyżej mówiłem i jak uważa wiele kobiet: łyse jest piękne.
Zapisane

marcin.kolo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: Co na łysienie androgenowe genetyczne
« Odpowiedź #2188 dnia: Październik 09, 2021, 08:17:57 am »

Tak się składa, ze dziewczyny, którym się podobałem , uważają teraz, że jestem brzydki. I nie jest to kwestia gustu, bo ferrari czy lamborghini będzie podobał się wiekoszsci osobom. Z kolei grat będzie dla większości gratem. Potrafię rozpoznać co wygląda dobrze, a co nie I nie potrzehuje do tego opinii innych. Poza tym kobiety nie gustaja w lysych facetach i to też jest fakt, bo pozwoliłem sobie to sprawdzić. I ten temat chce zakończyć, bo mam inne pytania. Czy lysieniu androgenowemu towarzyszy lupiez ? Czy przy lysieniu genetycznym włosy mogą też wypadać z boku głowy oraz za uszami i pod potylica ?
Zapisane

KamilB

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Co na łysienie androgenowe genetyczne
« Odpowiedź #2189 dnia: Listopad 30, 2022, 11:24:06 am »

Hej, jestem tutaj nowy, witam wszystkich... Jak jeden z licznych, mam problem z łysieniem androgenowym. Mam finasteryd 1 mg, cztery opakowania. Właśnie mam od dzisiaj brać, jednak mam pewne obawy, czy te tabletki można rozpuścić w alkoholu, i stosować jako wcierkę? Jeżeli tak, to ile alkoholu, na ile tabletek? Przez skórę, będzie mniejsza biodostępność (wewnętrzna). Podpowie mi ktoś?
Próbowałem oczywiście izoflawony sojowe w postaci (Doppelherz Aktiv Meno Forte), lecz po nich czuję niepokój, zmęczenie, i zawory głowy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2022, 08:24:44 am wysłana przez KamilB »
Zapisane