Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Strony: 1 ... 9 10 [11] 12

Autor Wątek: CZARNA LISTA NIE DZIAŁAJĄCYCH SUPLEMENTÓW  (Przeczytany 76539 razy)

Yurek3

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1530
    • Zobacz profil
    • Sport Academy z Cherlaka Robimy KOZAKA
Odp: CZARNA LISTA NIE DZIAŁAJĄCYCH SUPLEMENTÓW
« Odpowiedź #150 dnia: Grudzień 30, 2011, 06:05:48 pm »

Cytuj
Ale na temat leucyny też Jurek pewnie wam powie, że to oszustwo i wyłudzanie kasy

A nie ,powiem bo to doby suplement ;) :D

Sławku nie chodzi o to by wszystko negować ,przecież tak nie postępóje.

My jako ci ,któży wydajemy pieniądze chcemy je wydać na środki ,które działają naprawde ,a nie w badaniach.

przykład z ostatnich dni o3 przecież bardzij szkodzi niz pomaga ,ale o tym sza paluszek na bużke i milczymy bo jest rozkaz promować.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2011, 02:34:10 am wysłana przez Yurek3 »
Zapisane
Sport Academy z Cherlaka Robimy KOZAKA-http://sportacademy.com.pl/index.php

Tomek

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 803
  • acetyl@poczta.fm
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: CZARNA LISTA NIE DZIAŁAJĄCYCH SUPLEMENTÓW
« Odpowiedź #151 dnia: Grudzień 30, 2011, 06:54:47 pm »

A ja ryboze lubiłem, ale za co innego,  nie napisze dlaczego, bo będziecie się śmiać  :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2011, 06:57:51 pm wysłana przez Tomek »
Zapisane

Zbyszko Tarczewski

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 9052
    • Zobacz profil
Odp: CZARNA LISTA NIE DZIAŁAJĄCYCH SUPLEMENTÓW
« Odpowiedź #152 dnia: Grudzień 31, 2011, 05:42:44 am »

Ale na temat leucyny też Jurek pewnie wam powie, że to oszustwo i wyłudzanie kasy.

tak tak
wiem
wiem
badania sa na duzy plus ale co z tego ...
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28372
    • Zobacz profil
Odp: CZARNA LISTA NIE DZIAŁAJĄCYCH SUPLEMENTÓW
« Odpowiedź #153 dnia: Grudzień 31, 2011, 06:43:21 am »

Jureczku, omega 3 na pewno pomagają na mięśnie i palenie fetu. Nie tylko potwierdzają to badania, ale i liczne opinie użytkowników.
Zapisane

apaczo

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2466
    • Zobacz profil
Odp: CZARNA LISTA NIE DZIAŁAJĄCYCH SUPLEMENTÓW
« Odpowiedź #154 dnia: Grudzień 31, 2011, 07:43:15 am »

A ja ryboze lubiłem, ale za co innego,  nie napisze dlaczego, bo będziecie się śmiać  :)

możesz baraszkować ze swoją panią raz po raz?  ;)
Zapisane

Tomek

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 803
  • acetyl@poczta.fm
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: CZARNA LISTA NIE DZIAŁAJĄCYCH SUPLEMENTÓW
« Odpowiedź #155 dnia: Grudzień 31, 2011, 08:01:54 am »

Nie ja bym to nazwał elektromagnetyczne sterowanie  ;), każda decyzja podejmowana na boisku była słuszna  :)

ale poza już nie, bo adenozyna troche tępi umysł
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2011, 08:22:28 am wysłana przez Tomek »
Zapisane

Mariusz

  • Gość
Odp: CZARNA LISTA NIE DZIAŁAJĄCYCH SUPLEMENTÓW
« Odpowiedź #156 dnia: Grudzień 31, 2011, 10:47:11 am »

Jureczku, omega 3 na pewno pomagają na mięśnie i palenie fetu. Nie tylko potwierdzają to badania, ale i liczne opinie użytkowników.
W takim razie nie będzie problemu z podrzuceniem pełnego badania,gdzie dodano tylko i wyłącznie suplement O3 w dawce x (o rybach nie mówimy z wiadomych względów-białko), bez zmiany pozostałych parametrów. Chętnie poczytam...
Widziałem np badanie udowadniające "wyższość" O3,gdzie na starcie grupa, kt mniej schudała miała np wyższy poziom kortyzolu coś jak 300 vs 270. :)

Avanti
Zapisane

damian405

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: CZARNA LISTA NIE DZIAŁAJĄCYCH SUPLEMENTÓW
« Odpowiedź #157 dnia: Styczeń 02, 2012, 05:01:39 pm »

Yurek3 napisałeś że omega3 szkodzi prosze napisz coś więcej na ten temat ponieważ mam ją w stałej suplementacji ok roku codziennie 8 kaps gold o3 w celach prozdrowotnych i wszedzie są tylko badania ze pomoga itp bo jeśli tak nie jest to nie zamierzam sie truć. a tak szczerze to szału nie widze może dlatego że nigdy nie miałem problemów z nadciśnieniem.
Zapisane

Yurek3

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1530
    • Zobacz profil
    • Sport Academy z Cherlaka Robimy KOZAKA
Odp: CZARNA LISTA NIE DZIAŁAJĄCYCH SUPLEMENTÓW
« Odpowiedź #158 dnia: Styczeń 02, 2012, 05:53:20 pm »

Mariusz się pojawi to wyjaśni lepiej.
Ale i Kazam ,który ma porażającą wiedze także choć niesmiało dał do zrozumienia że lepiej nie dokładać o3 do suplemenatcj.

Pozdrawiam

A producenci supli mają tyle badań ile zechcą i w nich udowodnią wszystko aby sprzedać produkt i nie więrz że im zależy na zdrowiu kupującego im jedynie chodzi abyś kupił ,a że działanie wielu supli trudno namacalnie sprawdzić to czytająć naróżniejsze periodyki sponsorowane przez produtenców supli można fortune stracić a zdowia nie zyskać.

Zapisane
Sport Academy z Cherlaka Robimy KOZAKA-http://sportacademy.com.pl/index.php

Kazam

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 411
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: CZARNA LISTA NIE DZIAŁAJĄCYCH SUPLEMENTÓW
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 02, 2012, 09:00:44 pm »

zawsze trzeba patrzec na bilans zyskow i strat

jesli jestes otyly, masz probelmy z poziomem cukru, profilem lipidowym, ogolnym stanem zapalnym i nie masz mozliwosci dokonania zmian w marnej diecie to suplementacja o-3 jest jakims wyjsciem

inaczej o wiele lepiej skupic sie na poprawianiu jakosci spozywanych produktow i unikaniu tych z bardzo wysoka zawartoscia o-6

do tego dolaczamy codziennie mala porcje oleju z watroby dorsza z wysoka zawartoscia witaminy a, kilka razy w tygodniu sledzie/sardynki [tylko w sosie pomidorowym wchodza w gre], jajka kur z wolnego wybiegu, od czasu do czasu lososia [ale dosc rzadko chyba, ze mamy dostep do dziko zyjacego] i nasz ogolny bilans o-3:o-6 na spokojnie bedzie zawieral sie w przedziale 1:2-1:3

oczywiscie inna kwestia sa niektore stany chorobowe ale to nie temat o tym
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28372
    • Zobacz profil
Odp: CZARNA LISTA NIE DZIAŁAJĄCYCH SUPLEMENTÓW
« Odpowiedź #160 dnia: Styczeń 03, 2012, 05:57:08 am »

Jak wyżej pisałem: suplementy diety stworzono po to, aby ułatwiać komponowanie diety. Można więc tak, jak proponuje Kazik, a można też brać jedną czy dwie kapsułki omega 3 i nie myśleć specjalnie o komponowaniu diety pod kątem zawartości tych kwasów. Wcześniej pisałem również, że - korzystając z kapsułkowanych omega 3 - eliminujemy z diety większość trwałych zanieczyszczeń przemysłowych, których głównym źródłem w naszym menu są ryby i wszelkie 'dary morza'.

Panowie, każdy suplement można zastąpić odpowiednio zbilansowaną dietą. Suplementy mają za zadanie ułatwiać nam życie, jeżeli jednak ktoś ma czas i ochotę bawić się w układnie diet, to nie musi brać suplementów. No, chyba że jest sportowcem, bo tutaj zapotrzebowanie na niektóre składniki pokarmowe jest tak wysokie, że nie da się go pokryć dietą w optymalnym stopniu.

   
Zapisane

Mariusz

  • Gość
Odp: CZARNA LISTA NIE DZIAŁAJĄCYCH SUPLEMENTÓW
« Odpowiedź #161 dnia: Styczeń 03, 2012, 06:25:37 am »

Sa jakieś jak to nazwal Jurek periodyki pokazujace,ze dodatek 3g-10g o3 bez zmiany pozostalych parametrow odchudźa? Jak w taki sposob to nie dziala,wiec po co przeplacac.
Zapisane

apaczo

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2466
    • Zobacz profil
Odp: CZARNA LISTA NIE DZIAŁAJĄCYCH SUPLEMENTÓW
« Odpowiedź #162 dnia: Styczeń 03, 2012, 06:39:38 am »

Sa jakieś jak to nazwal Jurek periodyki pokazujace,ze dodatek 3g-10g o3 bez zmiany pozostalych parametrow odchudźa? Jak w taki sposob to nie dziala,wiec po co przeplacac.

 Mariusz To twoje słowa? Bo końcówka " po co przepłacać " teraz a wcześniej było napisane "po co to robić"
Ja chciałem odpisać po angielsku -dla pieniędzy ale mi nie wyświetlało.
Zapisane

Mariusz

  • Gość
Odp: CZARNA LISTA NIE DZIAŁAJĄCYCH SUPLEMENTÓW
« Odpowiedź #163 dnia: Styczeń 03, 2012, 06:42:49 am »

Tak mam nowa opere na komorce i ostatnio cos sie sypie. :-)
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28372
    • Zobacz profil
Odp: CZARNA LISTA NIE DZIAŁAJĄCYCH SUPLEMENTÓW
« Odpowiedź #164 dnia: Styczeń 03, 2012, 07:59:33 am »

Mariusz, nie bardzo mam w tej chwili czas na metanalizy badań omega 3, więc podsyłam linka do fajnego podsumowania, jakie niedawno robił na sfd Solaros:

http://www.sfd.pl/EPA_%26_DHA_omega_3__a_utrata_tkanki_t%C5%82uszczowej-t708728.html

Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12