Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Autor Wątek: BUTEA SUPERBA -Kwao Krua Dang  (Przeczytany 5003 razy)

Yurek3

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 1530
  • Zobacz profil
  • Sport Academy z Cherlaka Robimy KOZAKA
BUTEA SUPERBA -Kwao Krua Dang
« dnia: Lipiec 17, 2015, 10:18:44 pm »

Dom Kwao Krua Kao Chi Wu Cha Kwao Krua Dang Mangkhut Makham Pom Butea superba Sklep Web-IPTV Praktykujący Survey Kolejność

Butea superba (Kwao Krua Dang) Przegląd Świadczeń

Gatunki związane z mirifica Pueraria, Butea superba jest nazywany lokalnie "Kwao kreu Dang" lub Red Kwao Krua. Jej nazwa pochodzi od czerwonego soku, który pochodzi z długiej bulwiaste root. Red Kwao Krua (Butea superba), jest obficie rozmieszczone w Thai lasu liściastego i jest popularny wśród tajskich mężczyzn w celu odmłodzenia i zwiększa wigor seksualny.

Bulwiaste korzenie Thai Butea superba stwierdzono obecność flawonoidów i flawonoidów glikozyd o aktywności inhibitora fosfodiesterazy cAMP, jak i steroli, w tym związków b-sitosterol, kampesterol i stigmasterol. Tajski tradycyjnej medycyny z Butea superba jako głównego składnika od dawna akceptowane jako skutecznego leczenia zaburzeń erekcji.

Zaburzenia erekcji: Streszczenie z:.. Badanie kliniczne Butea superba, alternatywnego ziołowych leczenia zaburzeń erekcji W. Cherdshewasart, N. Nimsakul

Cel: zbadanie wpływu Butea superba na zaburzenia erekcji (ED) w Thai mężczyzn.

Metody: 3 miesiące randomizowane, podwójnie ślepe badanie kliniczne zostało przeprowadzone u ochotników z ED w wieku 30 lat około 70 lat w celu oceny efektu terapeutycznego surowego przygotowania Butea superba bulw na ED ..

Wyniki: Stwierdzono istotną modernizację w 4 z 5 ocen opisowych na IIEF-5 kwestionariusz. Oszacowanie płyty wskazują, że płciowego;
82,4% pacjentów wykazywała wyraźną poprawę.
Hematologii i analizy biochemiczne krwi nie wykazały wyraźnych zmian.

Podsumowanie: Preparat roślin pojawia się do poprawy funkcji seksualnych u pacjentów ED bez widocznej toksyczności. [11]

Utrata włosów Leczenie: Jeden mały badanie pokazuje pozytywny wpływ na wypadanie włosów u mężczyzn, w połączeniu z Saw Palmetto. Wyłysienie androgenowe (AGA) charakteryzuje miniaturyzacji strukturalnym wrażliwych na androgen włosowych u osób wrażliwych i jest anatomicznie zdefiniowane w danej strukturze skóry głowy. Biochemicznie jednym czynnikiem tej choroby jest przekształcanie testosteronu (T) do dihydrotestosteronu (DHT) za pomocą enzymu 5a-reduktazy (5AR-alfa).

Wyniki tego badania pilotażowego wykazała bardzo pozytywną odpowiedź na leczenie. Zaślepieni Sprawozdanie z oceny pracowników śledczych wykazały, że 60% ​​(10/06) badanych, którym podawano preparat aktywnego badaniu oceniono jako ulepszone podczas wizyty końcowej. [12]

Prostaty Health W Europie, beta-sitosterol odgrywa główną rolę w leczeniu terapią ziołowe łagodnego przerostu gruczołu krokowego (BPH) i rak prostaty. Grupę beta-sitosterol wykazały spadek 7,4 punktu w prostacie Międzynarodowe Objawy wynik w porównaniu do zmniejszenia tylko 2,1 punktów w grupie placebo. , , znaczna poprawa 3,5-krotnie u mężczyzn przyjmujących beta-sitosterol.

Większość wyjątkowo, zalegania moczu w pęcherzu spadł do 30,4 z 65,8 ml ml w ludzi za pomocą beta-sitosterol, zmniejszenie o prawie 54%! W grupie placebo, pozostałości pęcherza spadła z 64,8 moczu do 54,3 ml ml, redukcja tylko około 16% 0,3 W obserwacji badania, które oceniano trwałość odpowiedzi na beta-sitosterol, korzystne efekty dla beta-sitosterol znaleziono być utrzymywane w czasie dodatkowe 18 miesięcy obserwacji. [13] Konsekwencje zdrowotne prostaty Super azjatyckiego owoców cartenoid, FAK KHAAO (owoców Gac)

Zdrowie układu sercowo-naczyniowego: Badania epidemiologiczne wykazały, że spożywanie genistein jest odwrotnie związane z ryzykiem chorób układu krążenia. Genisteina zapobiega dysfunkcji śródbłonka indukowanej przez barierę czynnika pro-zapalne i hamuje oddziaływanie leukocyty śródbłonka, modulując w ten sposób stan zapalny naczyń, główne zdarzenia w patogenezie miażdżycy. Najnowsze badania wykazały, że genisteina wykazuje nową niegenomowy działania poprzez skierowanie na ważnych cząsteczek sygnałowych w komórkach śródbłonka naczyń (ECS). Genisteina szybko aktywuje śródbłonkowej syntazy tlenku azotu i wytwarzanie tlenku azotu w EC. [14]

Osteoarthritis przeciwzapalnych Chociaż większość badań koncentruje się na aktywność obniżania poziomu cholesterolu stigmasterol inne aktywne biologicznie są przypisane do tego sterolu związku, z których jeden jest potencjalne działanie przeciwzapalne. Badanie to pokazuje, że stigmasterol hamuje kilka pro-zapalnych mediatorów i degradacji macierzy zazwyczaj związane z OA wywołane degradacji chrząstki, co najmniej w części przez hamowanie szlaku NF-kappaB. [15]

Instrukcja Kwao Krua Dang
Dzienna dawka Kwao Krua Dang to 10mg / kg. Człowiek o wadze 80 kg / 176 funtów musiałaby 800 mg / dzień herbaty parzonej w 4 # 1 lub kapsułek żelowych. Do leczenia utraty włosów, zalecamy stosowanie ze Saw Palmetto.

Toksyczność Study
W doświadczeniach na szczurach z toksyczności, stosowanie wysokich dawek suszu roślinnego (odpowiednik zużycia 12 do 16 gram dziennie przez dorosłego człowieka) miały negatywny wpływ na kilka parametrów krwi i zmniejszenie testosteronu, ale nie poziom LH. W dawce 200 mg / kg leczenie BW / dzień szczury wykazywały znacząco zmniejszyła się, a podwyższone poziomy we krwi neutrofilów i eozynofilów, odpowiednio, i spadek poziomu kreatyniny w surowicy.
Zapisane
Sport Academy z Cherlaka Robimy KOZAKA-http://sportacademy.com.pl/index.php

Yurek3

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 1530
  • Zobacz profil
  • Sport Academy z Cherlaka Robimy KOZAKA
Odp: BUTEA SUPERBA -Kwao Krua Dang
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2015, 10:27:25 pm »

CO TO JEST Butea SUPERBA?
Butea superba kwiat Znaleziony w górach Tajlandii, naturalny związek jest zdecydowanie tworzenia światową sensację seksualnej. To się nazywa Butea Superba, i ma strukturę cząsteczkową, która sprawia, że naturalny inhibitor PDE 5 czyni go idealnym naturalny męski enhancer.
Badania i rozwój za identyfikację wiele korzyści z tego niezwykłego związku, została odkryta i udokumentowane przez nagradzanym naukowca. Dr Wichai Cherdshewasart.

Butea Superba, lub lokalnie znany jako Red Kwao Krua w Tajlandii jest herb roślin z rodziny Papilonaceae. Ta roślina ma właściwości bycia indeksowania winorośli, które owija się wokół dużych drzew. Istnieje wiele gatunków tej rośliny. Dzięki żmudnej wysiłków w dziedzinie badań wybrano dwa gatunki do uprawy komercyjnej. Są one wykorzystywane do badań medycznych, suplementów zdrowotnych, jak również do pielęgnacji urody. Chociaż istnieją podobieństwa chemiczne do Pueraria Mirifica (Biały Kwao Krua) te dwie rośliny są bardzo zróżnicowane pod względem cech chemicznych. Z prac badawczych ustalono, że Butea Superba ma ułatwić rozszerzenie naczyń krwionośnych w wykorzystaniem podobnych mechanizmów jak lek na receptę odmłodzić zioła. Pacjenci również sprawozdanie wzrost energii bez zwiększenia stymulacji układu nerwowego. Butea Superba jest stosowany bezpiecznie bez znane efekty uboczne. Według badań, zioło może być wykorzystany jako łagodny alternatywnym popęd płciowy.

Nowy herb cud
Jeden oddział ma 3 liście i kwiaty są z żółtawym kolorze pomarańczowym. Roślina ta rośnie w otwarty i długie korzenie rośliny są pod ziemią, podobnie jak korzenie yam. Korzenie roślin są dojrzałym 8 do 9 cali, zanim zamieni się w bulwach w kształcie kłów słoni. Na cięcia, bulwy ujawnić wiele czerwonych włókien i przecieki czerwone SAP. Instalacja tego typu odtwarza się przez nasiona i rozdzielania korzeni.
Głównie w Tajlandii, Butea Superba można znaleźć w lasach regionów północnych i wschodnich, a także prowincji Kanchanaburi. Korzenie i łodygi rośliny są leki stosowane w siłę i moc na wieki i to jest czczony jako tonik zdrowia.

Mężczyzna za Butea Superba
Dr Wichai Cherdshewasart, biomedycznych naukowiec w prestiżowym Uniwersytecie Chulalongkorn w Tajlandii, zidentyfikowane aktywny składnik Butea Superba i pod warunkiem rzeczywistego wspierające danych naukowych i badań klinicznych, które potwierdziły swoją naturalną zdolność do dramatycznie poprawy erekcji.

Dr Wichai, jak wiadomo, ma wiele stopni naukowych, ale on jest naprawdę uważana Ethnopharmacologist. Etnofarmakologia jest badanie właściwości biologiczne roślin i składników roślinnych środków leczniczych jako potencjalnych. Wiele cennych leków w dzisiejszym świecie (izotaksol, atropina, efedryna, tubocurarine, digoksyna, morfina, guanidyny, fizostygminy) przyszedł do korzystania poprzez badanie miejscowych środków roślinnych. Największa na świecie firmy farmaceutyczne zatrudniają wielu farmaceutów i chemików, którzy etno nadal używać narkotyków pochodzenia roślinnego jako prototypy, które mogą następnie wprowadzić na rynek syntetyczną pochodną.

Poprzez jego badań dr Wichai opracowała unikalny proces wydobycia i przeróbki natomiast zidentyfikowane i izolowanie unikalny składnik aktywny w Butea Superba które sprawia, że ​​tak skutecznego związku do spraw erekcji. Obecnie "Dr Wichai" jest profesorem na Wydziale Biologii Uniwersytetu Chulalongkorn w Tajlandii, często określane jako "The Harvard Tajlandii", na jej wysokich standardów akademickich i dokonań jego wydziału.

Dr Wichai rozpoczął badania nad Butea Superba w 1991 roku, najpierw przez podróżuje po całym obszarach wiejskich północnej Tajlandii, aby wyszukać i zidentyfikować najlepsze, najsilniejsze szczepy Butea Superba. Osiągnął to poprzez badanie cech botanicznych, analizy chemiczne, historia zużycie, badania toksykologiczne, jak i laboratoryjne i kliniczne na ludziach spoza. W 1998 roku, król Tajlandii Bhumibol wyznaczył go do Krajowej Rady o bezpieczeństwie biologicznym Tajlandii, grupa, która dotyczy w ochronie i zachowaniu naturalnych roślin, które można znaleźć tylko w Tajlandii. Organizacja międzynarodowa Greenpeace pochwalił jego wysiłki w celu zakazania żywności genetycznie modyfikowanej z Tajlandii w jednym z ostatnich głośnych międzynarodowych kampanii.

Badania naukowe banner
Butea superba macierzystych Dr Wichai jest zdumiony społeczności naukowej z jego odkrycia. Jego przełomowe odkrycie to nie przypadek. Spędził ponad 12 lat prowadzi badania, studia i badania Butea Superba zarówno w dżungli w Tajlandii i jego laboratorium. W 2003 roku jego punkt badanie kliniczne ludzka prezentowane społeczności naukowej po raz pierwszy. Został natychmiast spotkał się z entuzjastyczne recenzje i pochwały. Że praca została szybko zatwierdzona przez czołowych naukowych i czasopism medycznych na całym świecie. W 2004 roku został nominowany do prestiżowych międzynarodowych Instytutów Royan Biomedical badacz Roku. Jest to nagroda za roczne wybitnych badań w biomedycynie reprodukcyjnego oraz etnofarmakologia.
W 1999 roku, zespół badawczy w szpitalu spotkali Ramathibodi z zespołem z Instytutu Medycyny Tradycyjnej tajskiego. To był wspierany finansowo przez Fundację Medycyny tradycyjnej tajskiej i wsparcia technicznego z Wydziału Nauk Medycznych w Ministerstwie Zdrowia Publicznego. Zespół rozpoczął próby do badań zwierząt dla ostrego i pół-przewlekłego toksykologii Butea Superba wyprodukowany przez Dr. Cherdshewasart. Uzyskane dane będą wykorzystywane w przyszłości projektowania badań klinicznych na ludziach.

Mężczyźni z całej Tajlandii i innych części Orientu podróży duże odległości, aby udać się na wzgórza w poszukiwaniu Tajlandii zakładu Butea Superba. W wyniku tego działania rządu Tajlandii jest zintensyfikowanie wysiłków w celu rozprawienia się z kłusownikami Butea Superba i rozważa zakaz wywozu rośliny, aby zapobiec piractwu do innych krajów.

Butea Superba lub Red Kwao Krua wykazała wiele korzyści dla zdrowia, w wielu badaniach koncentruje się na jego korzyści wobec męskiego zdrowia. Pochodzące z selekcję klonów, odmiana o najwyższych glikozydy flawonoidów i flawonoidów zostały wybrane i hodowane poprzez rolnictwa ekologicznego.

Ekstrakt z surowego korzenia Butea Superba zawiera flawonoidy i glikozydy flawonoidów wykazując porównywalne korzyści jak wszystkie tabletki zwiększających mężczyzn komercyjnych, bez żadnych skutków ubocznych. Badania wykazały, że wysokiej zawartości flawonoidów i flawonoidów glikozyd może wspierać przepływ krwi do męskich narządów płciowych, mogą promować normalne funkcje seksualne i zdolności erekcji, zwiększa czułość i wydajność.

odmłodzić skutki ziół banner
Badania wykazały również silne działanie rozszerzenie naczyń, poprzez wytwarzanie tlenku azotu. Badania biochemiczne wykazały, Butea Superba być silnym inhibitorem c-fosfodiesterazy, który reaguje bezpośrednio w ciałach jamistych w penisie zwiększając przepływ krwi do tego obszaru, tworząc częściej, dłużej trwały, silniejszy mężczyzna pobudzenia seksualnego okres.
Butea korzeń superba
Moc korzeń Butea Superba!

Butea Superba jest używany jako wzmacniacz seksualnej w Azji przez średnim wieku i starszych mężczyzn jako środek wzmacniający i męskości wzmacniacz. Jeden człowiek badanie pokazuje Butea Superba może poprawić erekcji u mężczyzn (patrz poniżej). Badania przeprowadzone na gryzoniach wykazały, że gdy Butea Superba (gatunki frondosa Koen) została podana do samców szczurów, częściej montowane są samic szczurów i też wytrysku częściej. Ponadto, korzeni i łodyga są traktowane w celu zwiększenia sprawności seksualnej samców. Tak więc, roślina ta zaczęła być znana jako cud zioło. Od Butea Superba pomaga zwiększyć zdrowia ludzkiego, uznano za niezbędny czynnik do jednostki chemiczne składniki tego zioła.
Jedno z badań pokazuje, że Butea Superba ma jakiś antycholinesterazowych działalność. Oznaczałoby to, że Butea Superba może zwiększyć poziom acetylocholiny w organizmie. Acetylocholina jest znane są zaangażowane w erekcji i pamięci. Podczas gdy Biały ma potencjał Krua kwao biznesowe dla kobiet, czerwony Kwao Krua wydaje się, że takie obietnice handlowe dla mężczyzn, który został nazwany "Odmładzające zioło".

Inne badanie pokazuje, że Butea Superba działa przede wszystkim poprzez zwiększenie możliwości relaksacji mięśni korpusu jamistych (które są gładkie dwie komory w penisa) poprzez fosfodiesterazy cAMP (PDE5), a także zahamowania Uważa się, że działają na mózg poprzez wyzwalanie rzeczywistości poprawa emocjonalnej reakcji seksualnych. PDE 5 jest często nazywany "montaż zabijanie" enzym w organizmie. PDE 5 jedynym zadaniem jest korekta erekcji. Mężczyźni, którzy mają problemy z osiągnięcia i utrzymania erekcji najczęściej to dlatego enzymu PDE 5 nie został zneutralizowany. Enzym PDE już 5 można zneutralizować dłuższe erekcje końcu łatwiej jest erekcja występuje i więcej komór penisa może poszerzyć zwiększając tym samym wielkość, jakość, pełnię, jędrność i częstotliwość erekcji. Żaden inny naturalny związek może to zrobić.

Badania na zwierzętach na 10 mężczyzn w średnim wieku szczurów karmionych siły przez 10 dni w dawce 4 mg / kg Butea Superba nie wykazały nieprawidłowości krótkoterminowej. Badania na ludziach na 3 ochotników płci męskiej (w wieku od 20 do 55) przyjmujących do 1,6 g / dzień Butea Superba przez 2 miesiące pokazały dramatyczne prącia odpowiedzi takich jak indukcji i wysokości wczesnym rankiem erekcji, częstotliwość erekcji penisa,, siłę erekcji, przedłużenie postu -ejaculation montaż i częstotliwości współżycia. Odpowiedź okazała się być zależne od dawki, a kilka czuł ból szyi wolontariuszy i bóle pleców.

Flawonoidy FUNKCJI
Flawonoidy, lub bioflawonoidy, są wszechobecne grupa substancji polifenolowych, które są obecne w większości roślin i ziół, koncentrując się w nasionach, skóry lub skórki owoców, kory i kwiatów. Wiele leków roślinnych zawierają flawonoidy, które zostały zgłoszone przez wielu autorów jako posiadające przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, antyalergiczne, mutagenne, anty-anty-wirusowe, anty-nowotworowe, przeciwzakrzepowe i rozszerzające naczynia działania. Z niezwykłe bogactwo ponad 6000 różnych substancji występujących w niemal wszystkich roślin i ziół, flawonoidy są odpowiedzialne za wiele kolorów, które olśniewają nas roślin z ich wspaniałych odcieniach żółtego, pomarańczowego i czerwieni.

Miejscowo lub doustnie
Badacze i naukowców stwierdził, że produkty Butea superba może być zarówno w formie - spożywania produktów, takich jak środki ochrony żywności oraz produktów do stosowania miejscowego stosowania, takiej jak produkt w żelu. Dostawa Butea Superba może być poprzez połknięcie kapsułki doustnie lub wyciągów z tego zioła mogą być formułowane w postaci żelu do stosowania zewnętrznego.
Zapisane
Sport Academy z Cherlaka Robimy KOZAKA-http://sportacademy.com.pl/index.php

ambroziak

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 28429
  • Zobacz profil
Odp: BUTEA SUPERBA -Kwao Krua Dang
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2015, 08:46:33 am »

Generalnie inhibitory PDE-5 to bardzo ciekawa sprawa, również z uwagi na ich aktywność anaboliczną.
Zapisane