Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Autor Wątek: Cyanotis arachnoides 50% ecydysterone  (Przeczytany 3996 razy)

barney1234

• Hero Member
    • Email
Odp: Cyanotis arachnoides 50% ecydysterone
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 01, 2024, 07:34:48 am »

literatura chyba jest ogromna
Zebrane wcześniej dane, wraz z nowymi, zaktualizowanymi danymi, zostały przekonwertowane do „Ecdybase” , zaprezentowanego w 2002 roku na 15. Warsztatach Ecdysone i udostępnione do bezpłatnego dostępu pod adresem URL https://ecdybase.org/ . Jednakże liczba związków stale rośnie (np. 312 związków na początku 2000 r.), co wymaga nowych, zaktualizowanych wydań

https://ecdybase.org/?&action=history
https://ecdybase.org/?&action=search

wyszukiwarka wszystko wyświetla, trzeba tylko rozgryźć:
https://ecdybase.org/?&action=browse&row=2
trening po 50-tce

ambroziak

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 01, 2024, 07:47:17 am »

Aby to rozgryźć, trzeba mieć czas i motywację. Czasu mi brak, a motywacji nie mam, bo jak na razie nie planowałem suplementacji ekdysteroidami.

barney1234

• Hero Member
    • Email
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 01, 2024, 08:55:20 am »

to czekamy na szerszą relację Glady
trening po 50-tce

Glady

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 15, 2024, 07:31:51 pm »

Biorę Cyanotis arachnoides 50% już jakieś 3 tygodnie i uważam, że działa mocno anabolicznie. Mięśnie twardsze jak na AM. Równie szybko się wkręca. Kto wie, może to placebo, ale jeśli tak to bardzo podoba mi się takie placebo.
Podczas używania mam bardziej stonowaną sylwetką - jakby mięśnie urosły a tkanka tłuszczowa poszła lekko w dół.
Na Reddicie kilka osób twierdzi, że ekdysteroidy są szczególnie dobre na redukcję i mini-cuty. 3 dni temu zacząłem minicuta (zrobię dość mocno, 1000 kcal deficyt na 3 tygodnie da mi -3kg tłuszczu, nie licząc wody). Swoją drogą - najlepsze antykataboliki? Czytałem tutaj, że tauryna, HMB, OPC mogą być dobre.

Niestety, dziwne to jest bardzo, ale spadło mi bardzo libido. Nie jakoś tragicznie - regularnie spędzam czas z dziewczyną kilka razy w tygodniu, ale nie ma tego napalonego barana we mnie :D
Odkryłem ostatnio forum Yurka i tam był zestaw anaboliczny zawierający Cyanotis 50% i nie wiem czy przypadkiem nie został wycofany ten zestaw właśnie z powodu doświadczanych przez użytkowników spadków libido. Ktoś potwierdzi? Albo ma kontakt do Yurka?

Okłady z lodu na jądra (brzmi śmiesznie) ale jeśli nie słyszeliście to poczytajcie. Najmocniejsza rzecz na libido jaką w życiu stosowałem :D Działa po jednym użyciu na noc (10-20 min okład przez szmatkę).

Więc mam mieszane uczucia. Z jednej strony świetnie działa na mięśnie (uważam, że to nie placebo), a z drugiej dało po libido (pomimo, że mam 25 lat). Być może to zbieg okoliczności, ostatni miesiąc bardzo mało śpię. Ale jednak jest o pewna obserwacja, na którą warto zwrócić uwagę. Dobrze było by zapytać Yurka jak to było z wycofaniem ich Zestawu Anabolicznego.

Zbyszko Tarczewski

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 16, 2024, 10:02:25 am »

Okłady z lodu na jądra (brzmi śmiesznie) ale jeśli nie słyszeliście to poczytajcie. Najmocniejsza rzecz na libido jaką w życiu stosowałem :D Działa po jednym użyciu na noc (10-20 min okład przez szmatkę).

tu jest jeden rpoblem - zabieg dziala na podbicie T ale ale bardzo krotko - do czasu powortu normalnej temperatury

Zbyszko Tarczewski

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 16, 2024, 10:04:06 am »

Swoją drogą - najlepsze antykataboliki? Czytałem tutaj, że tauryna, HMB, OPC mogą być dobre.

https://slawomirambroziak.pl/tauryna-bycza-terapia/

milej lektury :)

ambroziak

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 16, 2024, 05:26:22 pm »

Albo więc ekdysteroidy blokują oś podwzgórze-przysadka-gonada, albo może hamują reduktazę i za spadek libido odpowiada spadek DHT.

Zbyszko Tarczewski

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 19, 2024, 02:23:54 pm »

szkoda byloby DHT...

ambroziak

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 19, 2024, 05:43:58 pm »

No ale dla prostaty to dobrze, szczególnie w starszym wieku.

barney1234

• Hero Member
    • Email
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 20, 2024, 11:53:41 am »

... a nie jest tak, że najnowsze badania obarczają bardziej estradiol niż dht co do prostaty
trening po 50-tce

Łukasz84

• Hero Member
    • Email
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 20, 2024, 12:29:21 pm »

Siema! Ja stosuję "Cyanotis arachnoides 50%" od 3-ech tygodni i zauważyłem na redukcji nabicie mięśnia i dość dobre treningi. Wróciłem po przerwie spowodowaną chorobą i byłem mile zaskoczony. Jesli chodzi o dawkowanie, to biorę 3 razy dziennie po pełnej miarce. Co do libido i porannych wzwodów-  tutaj jest bez zmian, czyli na plus :) Andromassa odstawiłem po kilkunasto miesięcznej kuracji.

barney1234

• Hero Member
    • Email
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 20, 2024, 01:12:20 pm »

Łukasz co to za produkt? tam jest miarka?
trening po 50-tce

Łukasz84

• Hero Member
    • Email
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 20, 2024, 02:47:10 pm »

Łukasz co to za produkt? tam jest miarka?
Stosuję ten polecony z tego posta, czyli "Nanga CYANOTIS ARCHNOIDES ekstrakt 50% 50g", natomiast zamówiłem dodatkowo "GymBeam Ecdysterone kapsułki 60 szt." bo lepiej to kosztowo wychodzi (jeśli chodzi o sam ecdysteron w opakowaniu). W tym pierwszym jest miarka dołączona do opakowania.

ambroziak

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 20, 2024, 02:51:39 pm »

... a nie jest tak, że najnowsze badania obarczają bardziej estradiol niż dht co do prostaty

Tego nie udało się chyba jednoznacznie rozstrzygnąć.

barney1234

• Hero Member
    • Email
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 20, 2024, 03:33:38 pm »

może i nie udało ale wiemy co widzimy, mężczyźni na starość robią się łagodni, natomiast kobiety agresywne ... u jednych i drugich hormony lecą w drugą stronę, stąd u kobiet zarost (wąsy, broda) zapewne w związku z podwyższonym testosteronem, u mężczyzn zapewne podniesiony estradiol robi z nich "kluchy" ... stąd może wpływ na prostatę
trening po 50-tce