Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8

Autor Wątek: Wasabi - kolagenowy czarodziej  (Przeczytany 24679 razy)

Zbyszko Tarczewski

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Wasabi - kolagenowy czarodziej
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 28, 2019, 09:47:14 am »

dzieki barney za pierwsza opinie - jak nie czuc grzania to moze tez sie skusze ... - nie lubie jak mnie zalewa pot na treningu - przez to musialem odstawic w formie pobudzenia przed treningiem Thermo Stim Hardcore

co do BA - ja nie lubie mrowienia ;) - zauwazylem ze dodatek do miksu BCAA zmniejsza to odczucie - od tego czasu zawsze  dokladam BCAA Xplode do porcji BA w przetreningowkach :) - sa oczywiscie inne plusy BCAA przed treningiem - ale to juz inna rozmowa :)

barney1234

• Hero Member
    • Email
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 28, 2019, 10:22:32 am »

Aby przedtreningówka dobrze grzała, wystarczy ją naprać niacyną.

więc już zostaje tylko łapać te dobre pomysły - najwidoczniej tej niacyny też jest mało w takich produktach

co do BA - ja nie lubie mrowienia ;)

a co tu lubić? to ma być bodziec do treningu, mrowienie po kilkunastu minutach przechodzi, zresztą bardzo mało przedtreningówek ma takie działanie dlatego osobiście ciągnąłem ostatnio BA Xplode Olimpu + AAKG
wolałem robić samemu mix z dwóch składników niż kupować gotowca "gniota"

zapomniałem - smak bardzo dobry - bałem się bo pomarańcz często w produktach jest za mocny, odbija się lub jest bardzo kwaśny (nawet rewolucje żołądkowe) a tutaj mamy delikatne zabarwienie tego smaku - tutaj 10/10

... - nie lubie jak mnie zalewa pot na treningu - przez to musialem odstawic w formie pobudzenia przed treningiem Thermo Stim Hardcore

widzę, że całkiem co innego nam się podoba  :)  dla mnie trening bez potu to nie trening, jak nie jestem spocony to trening uznaję za nie odbyty, zresztą samo rozgrzanie organizmu generuje efekt termo i pot, ale fajnie, że przy okazji wyszło info, że Thermo Stim Hardcore daje takie efekty, już kiedyś się do niego "dobierałem" i coś mi gdzieś uciekło ... trzeba wrócić do pomysłu
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2019, 06:25:50 am wysłana przez barney1234 »
trening po 50-tce

Zbyszko Tarczewski

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 29, 2019, 08:31:54 am »

... - nie lubie jak mnie zalewa pot na treningu - przez to musialem odstawic w formie pobudzenia przed treningiem Thermo Stim Hardcore

widzę, że całkiem co innego nam się podoba  :)  dla mnie trening bez potu to nie trening, jak nie jestem spocony to trening uznaję za nie odbyty, zresztą samo rozgrzanie organizmu generuje efekt termo i pot, ale fajnie, że przy okazji wyszło info, że Thermo Stim Hardcore daje takie efekty, już kiedyś się do niego "dobierałem" i coś mi gdzieś uciekło ... trzeba wrócić do pomysłu

do uslug :)
choc zupelnie przypadkowo nam to wyszlo :)

co do potu - latem bez gliceryny nie wyobrazam sobie treningu - sztangielki wypadaja z reki ;)

barney1234

• Hero Member
    • Email
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 29, 2019, 09:03:52 am »

co do potu - latem bez gliceryny nie wyobrazam sobie treningu - sztangielki wypadaja z reki ;)

to chyba spory ciężar śmiga - osobiście mam gumowe uchwyty ale lato to lato, człowiek nic nie robiąc też się poci, ma to spore plusy bo w jakiejś części organizm jest rozgrzany przed treningiem
osobiście mam ten komfort, że skąpo się pocę, 3 dni bez kąpieli to jak u innych jeden, oczywiście styl życia wymaga codziennego prysznica
trening po 50-tce

Zbyszko Tarczewski

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 29, 2019, 10:27:11 am »

pokaz jakie masz uchwyty ? :)

barney1234

• Hero Member
    • Email
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 29, 2019, 12:14:57 pm »

pokaz jakie masz uchwyty ? :)

Zbyszko to taki żarcik?  :)
cosik takiego, fi 31-33, można skręcić do ok.47kg obciążenia, gumowe ryflowanie trochę zeszlifowałem papierem ściernym dla lepszego komfortu
generalnie przy większym obciążeniu i tak wrzucam rękawice + paski, nie zamierzam skupiać się na chwycie, ważniejsza technika ćwiczenia i bezpieczeństwo
chyba najgorzej w lato przy wyciskaniu sztangi
... a mam też całe stalowe na zimę  :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2019, 12:22:17 pm wysłana przez barney1234 »
trening po 50-tce

Zbyszko Tarczewski

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 01, 2019, 09:14:26 am »

aaa myslalem ze masz jakies rekawiczo-uchwyty :) !

dzieki i tak !

barney1234

• Hero Member
    • Email
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 01, 2019, 12:42:54 pm »

... myslalem ze masz jakies rekawiczo-uchwyty :) !

też myślałem kiedyś o tym ale dałem sobie spokój - wybrałem paski zamiast rękawiczek z hakami, raczej by były mało wygodne 
trening po 50-tce

JohnSnow

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 01, 2019, 07:07:50 pm »

Dobry wieczór

Chciałbym zapytać Barney czy stosujesz nadal BCM95 z Kenay jeśli nie to dlaczego?

Czy widzicie Panowie jakieś przeciwskazania do długoterminowego wciągania zestawu Bcm95 plus Ashwa ksm66 z Jarrow (mało tu było o ashwahandzie chyba może inny ekstrakt polecacie lub firmę? Obawiam się podróbek z Jarrow ) i do tego teraz chciałem włączyć Wasabi  Kenay.

Dodam że ashwa i bcm95 biorę ponad rok robiąc kilka tygodni przerwy. Powody suplementacji to stresujący tryb życia , choroby skórne i reumatyczne. No i zacząłem ćwiczyć od 2 lat.

Czy uważacie że moze dojść do jakiejś interakcji między powyższymi?

Dziekuje

barney1234

• Hero Member
    • Email
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 02, 2019, 07:20:23 am »

Chciałbym zapytać Barney czy stosujesz nadal BCM95 z Kenay jeśli nie to dlaczego?

na razie tylko Wasabi - powód to bardzo kosztowne leczenie mojej suczki więc moje sprawy poszły na bok

przedstawiony zestaw bardzo dobry, ashwę ksm66 ma Olimp - ... a brać takie suple to trzeba bardzo długo, najlepiej jakby towarzyszyły one nam w życiu non-stop
jak możesz to dorzuć jeszcze laktoferynę - to jeden z nielicznych suplementów, które naprawdę działają prozdrowotnie - możesz brać codziennie lub w wersji eko po treningu, biorę 3 - 4 porcje na raz, lepsza regeneracja (15 saszetek to koszt 15zł) - córka wyszła z anemii po antybiotykoterapii a mój piesek bierze przy stanie rakowym, dobre parametry krwi przy chemii
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2019, 07:29:01 am wysłana przez barney1234 »
trening po 50-tce

ambroziak

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 02, 2019, 07:25:07 am »

Ja biorę od wielu lat BCM-95 i ashwę. Tę drugą z Olimpu. Jak jeszcze Olimp nie miał jej solo i w postaci preparatu Perceptin, to stosowałem ją jako Stress Control. 

Zbyszko Tarczewski

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 02, 2019, 08:06:41 am »

identycznie jak Slawek

https://www.pbc24.pl/product-zul-4532-ASHWAGANDHA-600-Sport-Edition-KSM-66.html

pamietajmy ze nie kazda ashagandha to KSM 66 a ta ma wlasnie znakomita literature :)

JohnSnow

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 02, 2019, 08:48:08 am »

Dzięki

Zmienię tego Jarrowa na Olimp chyba mialem błędne wyobrażenie ze amerykańskie to lepsze. ..

Laktoferyna ciekawe... córce zawsze to daję w okresie jesienno zimowym. Nie wiedziałem ze na tyle skuteczne. Czy mówimy tutaj o jakiejś konkretnej?

Czy biorąc pod uwagę substancje które są dodawane do kapsułki spulchniajace itd... nie powinno robić się jakiś przerw po np duzej puszce bcm95? Czy nie wpływają one jakoś negatywnie na zdrowie w długim terminie np zamula jelita i gorzej się wchłania właściwe wartości? Dlaczego o to pytam... jeszcze w zeszłym roku kupowałem bcm95 kenay gdzie na puszce w składzie kapsułki był 1 składnik (nie pamiętam ale coś pochodzenia naturalnego) teraz inaczej ten skład wygląda.  Pytanie czy zmienili skład całości czy dodatkowo o czymś informują ?

Dzieki

barney1234

• Hero Member
    • Email
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 02, 2019, 09:28:43 am »

Czy mówimy tutaj o jakiejś konkretnej?

mówimy o przystępnej cenowo - firma Pharma... coś tam - posiadają wersję w kroplach, kapsach i proszku/saszetki - działanie takie same jak tych drogich zachodnich także bezsens przepłacać

kapsułki Licaps BCM95 robią bardzo pozytywne wrażenie (z tego co pamiętam formy płynne konkurencji zawierają 40mg a tutaj mamy pow.300mg), pytanie tylko co robi tutaj za emulgator? niestety tej formy nie próbowałem
trening po 50-tce

JohnSnow

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 02, 2019, 09:43:25 am »

Nie wiem czy są w sprzedaży jeszcze bcm95 NIE licaps bo ten zawiera jak zauważyłeś emulgator. ... czemu?..
Wolałbym nie wciągać czegoś co nic dobrego mi nie da jak nie musze... a stare bcm 95 jak dobrze pamietam miało tylko celulozę.

Na sklepie kenay są tylko licaps wiec niwa produkcja jest tylko ta.

Czy możliwe jest ze poprzednio emulator tez był a nie informowali?

Dzieki

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8