Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9

Autor Wątek: Yohimbina HCL plus ALCAR  (Przeczytany 19040 razy)

Guliwer

• Gość
Odp: Yohimbina HCL plus ALCAR
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 27, 2020, 04:59:42 am »

@Viniu odpiszę Ci tak, jestem moderatorem na największym w Polsce forum wędkarskim i mam jakiś dziwny dar do wyłapywania trolli... u nas dosyć często pojawiają się tacy co piszą "Taaaką rybę złowiłem... !" ale jak proszę o jakieś szczegóły, np. gdzie i kiedy złowione, na co złowione, czym złowione (grubość żyłki / plecionki, rodzaj i rozmiar haczyka, etc) jaka waga ryby (często waga całkowicie nie pasuje do długości ryby :) ) albo proszę o jakieś zdjęcia, to już zaczynają się problemy... To nie jest moje forum, zwróciłem tylko uwagę i nie będę się już wtrącał, pisz sobie co chcesz.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2020, 05:12:48 am wysłana przez Guliwer »

barney1234

• Hero Member
    • Email
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 27, 2020, 07:38:04 am »

też podaję nazwy firm, moja kasa, moje suplementy i moje posty - tak samo o tych firmach mogę pisać negatywy bo mają też sporo produktów placebo
kreatyna to kreatyna więc pisanie, że kreatyna jakiejś firmy A jest lepsza niż firmy B mija się z prawdą

co do moderowania - ostatnio chciałem sprzedać bardzo drogie leki weterynaryjne za 50% ceny, nowe nieodpakowane (bo nie udało się leczenie)  na platformie olx i łobuzerstwo kasowało ogłoszenia, jeszcze bym się z tym zgodził gdyby podchodzili do wszystkich ogłoszeń rzetelnie i sprawiedliwie - na chwilę obecną na tej platformie możemy kupić testosterol iniekcyjny, inne SAA, prohormony, sarmy i jest dobrze
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2020, 07:40:33 am wysłana przez barney1234 »
trening po 50-tce

Zbyszko Tarczewski

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 27, 2020, 07:42:02 am »

Panowie

prosba aby pozostac jak najblizej tematu glownego w tym watku
i oczywiscie BEZ wycieczek osobistych

zrobmy sobie wszyscy chwile przerwy od emocji a pozniej wszystko pojdzie gladko :)

ambroziak

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 27, 2020, 07:50:54 am »

Panowie, dyskutujemy o tematach, unikamy argumentum ad personam.

Ja mam prawie 20 lat doświadczenia, trolla wyczuwam na kilometr, dlatego autorytatywnie zaświadczam, że ani Viniu, ani żaden uczestnik bieżącej dyskusji nie jest z całą pewnością trollem.

Zbyszko Tarczewski

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 27, 2020, 07:54:39 am »

Planowałem melatoninę po 60-ce, ale chyba wcześniej dorzucę.

no wlasnie nas Kolega ubiegl
ale moze juz czas ... ? ;)

Viniu

• Gość
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 27, 2020, 08:12:59 am »

Zestaw tytułowy będzie zamówiony niebawem. Z korektą, bo l Karnityna poleci Olimpu, zaś Yoha z Apollo Hegemony.
Zero urazy do nikogo, luz z mojej strony.

Zbyszko Tarczewski

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 27, 2020, 08:23:02 am »

ciesze sie ze watek sie uspkaja :)

o jakosc z Olimpu mozemy byc spokojni

raportuj o wynikach
ale prosze nie zapomnij dopiac wszystkich guzikow w tym garniturze - choc zapewne nie musimy o tym przypominac :)

powodzenia !

ambroziak

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 27, 2020, 08:33:34 am »

Ciekaw jestem twojej reakcji na johimbinę, bo różnie ludzie na nią reagują.

Viniu

• Gość
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 27, 2020, 09:55:45 am »

Planuję  wystartować z nadejściem sezonu rowerowego. Będzie trzeba to dorzucę screeny z Endomondo.
Brałem Yohimbee Bark krótki czas i strasznie mnie to dziwnie nastrajało. Jakieś nieokreślone poczucie napięcia, poplątania myśli. Ale w seksie odczucia intensywniejsze.

Guliwer

• Gość
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 27, 2020, 10:28:44 am »

też podaję nazwy firm, moja kasa, moje suplementy i moje posty - tak samo o tych firmach mogę pisać negatywy bo mają też sporo produktów placebo
kreatyna to kreatyna więc pisanie, że kreatyna jakiejś firmy A jest lepsza niż firmy B mija się z prawdą

@barney1234 Pan to co innego, więc nie porównujmy Pana do użytkownika który jest na forum dopiero od 2 tygodni. Ma Pan tutaj już spory staż, wiedzę, doświadczenie i jak najbardziej zasłużył swoją rzetelnością i cennymi radami na szacunek od innych użytkowników, jest Pan po prostu wiarygodny. Przyznam, że wielokrotnie czytałem Pana wątki z zaciekawieniem. Co do Kreatyny to jestem takiego samego zdania jak Pan, niepotrzebna była ta reklama ze strony Vinia.

Pozdrawiam serdecznie.

Viniu

• Gość
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 27, 2020, 10:32:52 am »

@barney1234 Pan to co innego, więc nie porównujmy Pana do użytkownika który jest na forum dopiero od 2 tygodni. Ma Pan tutaj już spory staż, wiedzę, doświadczenie i jak najbardziej zasłużył swoją rzetelnością i cennymi radami na szacunek od innych użytkowników, jest Pan po prostu wiarygodny. Przyznam, że wielokrotnie czytałem Pana wątki z zaciekawieniem. Co do Kreatyny to jestem takiego samego zdania jak Pan, niepotrzebna była ta reklama ze strony Vinia.

Pozdrawiam serdecznie.
Każdy kiedyś był gdzieś drugi tydzień.  Liczę że nie pozbawia mnie to prawa wypowiedzi w formie takiej, jaka odpowiada mojej osobowości, wiedzy i doświadczeniu. Również innym użytkownikom nie chcę tego odmawiać. Pozdrawiam.
P.S
Jeśli złamałem regulamin, to oczywiście proszę o reakcję.

barney1234

• Hero Member
    • Email
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 27, 2020, 10:55:04 am »

Dzięki Guliwer, takie słowa naprawdę motywują

w temat - z mojej strony raz miałem styczność z yohą w przedreningówce, efekt był taki, że po dwóch treningach odsprzedałem za pół ceny - miałem po tym jakby gorączkę na treningu, nie polecam
trening po 50-tce

Viniu

• Gość
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 27, 2020, 11:32:22 am »

Narzeczona stosowała przygotowując się do zawodów, jako jeden ze środków. Nie miała żadnych sajdów.
Mnie też motywują zarzuty o trollowanie bo nie jestem nielat z pierwszej łapanki.

barney1234

• Hero Member
    • Email
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 27, 2020, 12:09:10 pm »

yoha podnosi temperaturę, jak ktoś to lubi to czemu nie - osobiście trening ze stanem podgorączkowym mi nie odpowiada, zamula brak skupienia
trening po 50-tce

Viniu

• Gość
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 27, 2020, 12:12:43 pm »

Thermo Speed Extreme to u mnie powodował.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9