Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Strony: 1 [2] 3 4 ... 9

Autor Wątek: Yohimbina HCL plus ALCAR  (Przeczytany 22752 razy)

Viniu

  • Gość
Odp: Yohimbina HCL plus ALCAR
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 24, 2020, 05:08:19 am »

Czyli zestaw jest w zamyśle i go nie wykluczam. Zastanawiam się czy może dorzucić sobie tradycyjna karnitynę, np do bidonu na rower? Ten środek jest już tak zjechany jako " zero działania "... Czemu jest zatem nadal produkowany?
Zapisane

Norman1981

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
Odp: Yohimbina HCL plus ALCAR
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 24, 2020, 05:40:44 am »

Ja tam myślę sobie, że ludzie po prostu za mało tego jedzą i za krótko...

Zresztą ona ma sporo prozdrowotnych właściwości, ale więcej nt. może szef interesu powiedzieć.
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Yohimbina HCL plus ALCAR
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 24, 2020, 07:43:34 am »

Ten środek jest już tak zjechany jako " zero działania "... Czemu jest zatem nadal produkowany?
wiele suplementów nie działa (przynajmniej tak jak podaje producent) a jest produkowanych, bo jest tak: najpierw trening, aktywność ruchowa, regeneracja, potem długo nic ... i zaczynają się suplementy (dlatego wolę ziółka)

Ja tam myślę sobie, że ludzie po prostu za mało tego jedzą i za krótko...Zresztą ona ma sporo prozdrowotnych właściwości
200g acetyl l-karnityny w 2 mies, jak powietrze - podobno w dobrze zbilansowanej diecie organizm sam wytwarza wystarczającą ilość tego aminokwasu
Zapisane
trening po 50-tce

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: Yohimbina HCL plus ALCAR
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 24, 2020, 07:46:22 am »

Karnityna wciąż pozostaje sztandarowym suplementem sportowym, tak jak przykładowo kreatyna czy BCAA. Sam widzisz, że planowałeś zestawiać ją z johimbiną. Wielu tak kombinuje, bo karnityna wprowadza kwasy tłuszczowe w proces ich spalania. Jeżeli więc stosujesz jakiś środek zwiększający lipolizę, czyli rozbijanie tłuszczu na kwasy tłuszczowe, a masz zbyt mało karnityny, to i tak nie spalisz więcej tłuszczu. Karnityna zwiększa liczebność receptorów androgenowych, a tym samym skuteczność sterydów. Ponadto sama działa anabolicznie, więc minimalizuje straty mięśni podczas redukcji.
Zapisane

Zbyszko Tarczewski

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 9052
    • Zobacz profil
Odp: Yohimbina HCL plus ALCAR
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 24, 2020, 07:56:32 am »

200g acetyl l-karnityny w 2 mies, jak powietrze - podobno w dobrze zbilansowanej diecie organizm sam wytwarza wystarczającą ilość tego aminokwasu

acetyl bardziej w kierunku psyche :)
Zapisane

Viniu

  • Gość
Odp: Yohimbina HCL plus ALCAR
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 24, 2020, 08:27:53 am »

Ten środek jest już tak zjechany jako " zero działania "... Czemu jest zatem nadal produkowany?
wiele suplementów nie działa (przynajmniej tak jak podaje producent) a jest produkowanych, bo jest tak: najpierw trening, aktywność ruchowa, regeneracja, potem długo nic ... i zaczynają się suplementy (dlatego wolę ziółka)

Ja tam myślę sobie, że ludzie po prostu za mało tego jedzą i za krótko...Zresztą ona ma sporo prozdrowotnych właściwości
200g acetyl l-karnityny w 2 mies, jak powietrze - podobno w dobrze zbilansowanej diecie organizm sam wytwarza wystarczającą ilość tego aminokwasu
Żeby nie zabrzmieć w sposób arogancki- wiem, bo zaczynałem trenować w 1997 roku już...:) Suple to dodatek, lecz istotny. Ostatnio wrzuciłem melatoninę. Efekt? Wysypiam się niebo lepiej i mam... wzwód całą noc. Narzeczona zauważyła, smieje się że nastolatek ze mnie. Poważnie, dawka melatoniny 2 mg.
Kpię karnitynę. Kupię k... a z Olimpu, żeby sie przekonać. Ale pociągnę to tak do wakacji.
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Yohimbina HCL plus ALCAR
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 24, 2020, 08:54:18 am »

arogancki czy nie, liczą się spostrzeżenia - wcale mnie to nie cieszy, że wydaję kasę na coś co idzie w kibel, może winian lepszy, kupisz to ocenisz
też myślałem o melatoninie w końcu w nocy jest synteza cholesterolu ... tanie to więc można dorzucić, o której godzinie wrzucasz?
Zapisane
trening po 50-tce

Viniu

  • Gość
Odp: Yohimbina HCL plus ALCAR
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 24, 2020, 09:08:11 am »

Nawiązałem do tego że też stara data jestem:)Też nie chcę z drugiej strony madrzyć sie, bo w końcu szukam tu wymiany wiedzy, doswiadczenia. Ale do rzeczy- melatoninę wrzucam przed snem. To jest gdzieś tak w okolicach 21.30. Też jest temat inny. Mianowicie pracuję po 24 h w ochronie jednego urzędu i być może spróbuję melatoniny przy odsypianiu nocek.
Zapisane

Zbyszko Tarczewski

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 9052
    • Zobacz profil
Odp: Yohimbina HCL plus ALCAR
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 24, 2020, 09:38:09 am »

też myślałem o melatoninie w końcu w nocy jest synteza cholesterolu ... tanie to więc można dorzucić

warto rzuc okiem na np


lub wiecej
https://www.pbc24.pl/search.php?text=melatonina
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Yohimbina HCL plus ALCAR
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 24, 2020, 10:06:27 am »

Nawiązałem do tego że też stara data jestem:)Też nie chcę z drugiej strony madrzyć sie, bo w końcu szukam tu wymiany wiedzy, doswiadczenia.
wymiana mile widziana

Zbyszko zamówiłem szybciej niż podałeś  https://www.pbc24.pl/search.php?text=melatonina
Zapisane
trening po 50-tce

Zbyszko Tarczewski

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 9052
    • Zobacz profil
Odp: Yohimbina HCL plus ALCAR
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 24, 2020, 02:44:39 pm »

szybki jak torpeda

moze nastepnym razem albo komus innemu przyda sie link :)

na zdrowie i ku wiekszym miesniom rowniez!
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: Yohimbina HCL plus ALCAR
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 24, 2020, 05:32:22 pm »

Planowałem melatoninę po 60-ce, ale chyba wcześniej dorzucę.
Zapisane

Viniu

  • Gość
Odp: Yohimbina HCL plus ALCAR
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 24, 2020, 08:46:45 pm »

Ja chyba wiem czym zachęciłem :D
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: Yohimbina HCL plus ALCAR
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 25, 2020, 07:53:22 am »

Zachęciłeś, ale ogólnie mam wiele pozytywnych opinii użytkowników.
Zapisane

Guliwer

  • Gość
Odp: Yohimbina HCL plus ALCAR
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 25, 2020, 09:49:26 am »

Panie Sławku, ja po Melatoninie śpię jak zabity, mam też niesamowite i zwariowane sny, obecnie stosuje ją w dawce 3mg: https://www.lekam.pl/produkty/leki-bez-recepty/melatonina

Wcześniej leciało 5mg przez 3 miesiące i efekty były dokładnie takie same, natomiast dawka 1mg w ogóle na mnie nie działa, jakbym łykał powietrze...
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9