Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Autor Wątek: Andromass+Pyłek sosnowy+DHEA+diosmina  (Przeczytany 2971 razy)

Gniewomir

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Andromass+Pyłek sosnowy+DHEA+diosmina
« dnia: Sierpień 04, 2022, 08:25:49 am »

Witam wszystkich, zauważyłem ,że forum nadal się rozwija, dlatego po długiej przerwie wracam!
Nakreślę wam nieco moją sylwetkę, obecnie 30 letni gość, niestety średnio u mnie z testosteronem, stąd próby jego zboostowania. Myślałem o tym aby zarzucić Proviron, jednak stwierdziłem ,że spróbuje stack Andromass do tego pyłek sosnowy w ilości 5g dziennie oraz DHEA w ilości 100 mg, do tego wrzucę diosminę, która również nieco poprawia twardość i waskularyzację mięśnia. Stack ten posłuży bardziej do redukcji niż do budowania rozmiarów, w końcu testosteron jest genialny na redukcje! Chętnie wrzucę tutaj opinie i spostrzeżenia w działaniu tego stacku. Obecnie rozrosłem się do 100kg i niestety BF skoczył dosyć wysoko, wymiary wrzucę w pierwszym porównaniu, możliwe ,że tak jak gospodarz będzie to bic+pas, zdjęcia również zamieszcze.
Jeżeli chodzi o mój trening - badam dawne metody, dawnych siłaczy, Max Sick, The Great Gada, książki Dinosaur Training, Atlas, to są tego typu rzeczy, które mnie kręcą w tym indywidualnym sporcie. Obecnie rozpisze sobie na ten naturalny cykl trening składający się z 1 dnia z obciążeniem w formie ciężkich sandbagów - 75-100kg, kolejny dzień w formie treningu izometrycznego z użyciem urządzenia bullworker, oraz jeden dzień w formie kalisteniki. W każdym dniu będzie robione fbw, będę pilnował progresu, dodatkowo dorzucam cardio w formie koszenia trawy kosą klasyczną! Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2022, 05:24:35 pm wysłana przez Gniewomir »
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Andromass+Pyłek sosnowy+DHT+diosmina
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2022, 10:57:19 am »

Witamy, dht?
brałem diosminę 2-3g ed bo mi wywaliło żylaczka po superszczepionce ale coś mi się zdaje, że to napimpowany produkt, czy brałem 1g czy 3g nie było różnicy, generalnie nie czułem diosminy, jak placebo
Zapisane
trening po 50-tce

Łukasz84

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 538
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Andromass+Pyłek sosnowy+DHT+diosmina
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 04, 2022, 11:28:40 am »

Ja też po diosminie nie czuję jakiejś poprawy (brane głównie pod żylaki odbytu). Mimo tego nadal biorę, z nadzieją że coś działa.
Zapisane

Gniewomir

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: Andromass+Pyłek sosnowy+DHT+diosmina
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 04, 2022, 12:55:29 pm »

Dzięki za odpowiedź. Chciałem napisać DHEA a nie DHT, nie wiem skąd to DHT mi się wzięło :D już poprawiłem. A też mam po superszczypawkach potrójnych troche problemy teraz, jakby mi się chciały żylaki robić na łydach, stąd też pomysł z diosminą. Wziąłem diosmine z aliness, mają tam w składzie jeszcze hesperydyne oraz rutynę i witaminę C, także bardziej kompleksowo podchodzą do tematu.
Zapisane

Gniewomir

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: Andromass+Pyłek sosnowy+DHT+diosmina
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 04, 2022, 12:56:52 pm »

Ja też po diosminie nie czuję jakiejś poprawy (brane głównie pod żylaki odbytu). Mimo tego nadal biorę, z nadzieją że coś działa.

Polecam jako wzmocnienie terapii porobić sobie samemu czopki takie mrożone, skład można dobrać bardzo fajnie pod kątem dolegliwości a dodatkowo masz krioterapie
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Andromass+Pyłek sosnowy+DHT+diosmina
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 04, 2022, 04:25:18 pm »

dht zostało jeszcze w temacie wątku
Zapisane
trening po 50-tce

Gniewomir

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: Andromass+Pyłek sosnowy+DHEA+diosmina
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 04, 2022, 05:24:47 pm »

Dzięki, hah, ogarnięte :D
Zapisane

Łukasz84

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 538
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Andromass+Pyłek sosnowy+DHT+diosmina
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 04, 2022, 06:45:06 pm »

Ja też po diosminie nie czuję jakiejś poprawy (brane głównie pod żylaki odbytu). Mimo tego nadal biorę, z nadzieją że coś działa.

Polecam jako wzmocnienie terapii porobić sobie samemu czopki takie mrożone, skład można dobrać bardzo fajnie pod kątem dolegliwości a dodatkowo masz krioterapie
Też ostatnio zamówiłem ten kompleks z Alliness. Czopki mam różne przetestowane, głównie z dodatkiem propolisu.
22-go września jestem umówiony na zabieg skleroterapii. Liczę, że to rozwiąże moje problemy.
Trzymam kciuki za test i dojście do wyznaczonych sobie celów.
Zapisane

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: Andromass+Pyłek sosnowy+DHEA+diosmina
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 05, 2022, 07:34:17 am »

No to widzę, że bardzo ciekawy test się zapowiada.

A diosmina działa dobrze na żylaki, tyle że trzeba ją mieć w stałej suplementacji.
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Andromass+Pyłek sosnowy+DHEA+diosmina
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 05, 2022, 09:11:37 am »

A diosmina działa dobrze na żylaki, tyle że trzeba ją mieć w stałej suplementacji.

miałem 1,5 roku i żadnych rezultatów i to w dawce 2-3g dziennie, chyba, że rezultatem jest to, że inne nie wyskoczyły ... ale nawet jakieś tam drobne pajączki zostały takie same także jak dla mnie pod znakiem zapytania
Zapisane
trening po 50-tce

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: Andromass+Pyłek sosnowy+DHEA+diosmina
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 05, 2022, 01:11:31 pm »

Jak powiedzałeś, gdybyś nie brał, mogłoby być gorzej.
Zapisane

barney1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3608
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Andromass+Pyłek sosnowy+DHEA+diosmina
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 05, 2022, 05:41:38 pm »

Może problem to zawartość cukru w cukrze, Sławek jaki znasz dobry produkt z diosminą?
Zapisane
trening po 50-tce

ambroziak

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 28371
    • Zobacz profil
Odp: Andromass+Pyłek sosnowy+DHEA+diosmina
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 05, 2022, 06:25:13 pm »

Ja biorę DIH.
Zapisane

Gniewomir

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: Andromass+Pyłek sosnowy+DHEA+diosmina
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 29, 2022, 06:26:45 am »

Dla mnie topka to diosmina z aliness, skład jest boski, cena też rozsądna.

Do swojego stacku, dodałem miksturę różańskiego Anabolica. Biorę to jakoś od tygodnia, ten zestaw - no dawno się nie budziłem rano twardy tam na dole :D, teraz codziennie. Także coś jest na rzeczy. Andro Mass wrzucam na stałe do suplementacji póki co, cena trochę mnie boli ale fajny suplemencik.
Zapisane

Łukasz84

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 538
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Andromass+Pyłek sosnowy+DHEA+diosmina
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 29, 2022, 06:47:36 am »

Ja często kupuję na Shopeee- korzystając z kuponów sprzedawcy i marketplace'u, wychodzi mi za jakieś 70 zł (a czasami jeszcze mniej)
Zapisane