Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Autor Wątek: Naturalne metody na spalenie tłuszczu  (Przeczytany 16246 razy)

djfafa

• Gość
Odp: Naturalne metody na spalenie tłuszczu
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 19, 2010, 12:43:56 pm »

Wiem  ;D

ambroziak

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 19, 2010, 05:12:44 pm »

Mnie kiedyś kumpel uraczył w meksykańskiej knajpie taką małą, zielną francą. Też nie wiedziałem, w co mam gębę wsadzić.

saxo

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 22, 2010, 06:09:33 am »

Wyniki badań sugerują, że należy ograniczyć w diecie pokarmy pikantne, solone, smażone i wędzone, albowiem ich spożycie zwiększa ryzyko zachorowania na raka żołądka. http://www.przeglad-urologiczny.pl/artykul.php?212

ambroziak

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 23, 2010, 05:32:11 pm »

Saxo, jak widzisz - ja też nie jestem fanem ostrej papryki. Głównie chodzi mi o jej negatywny wpływ na prostatę.

Mariusz

• Gość
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 23, 2010, 06:07:19 pm »

Wyniki badań sugerują, że należy ograniczyć w diecie pokarmy pikantne, solone, smażone i wędzone, albowiem ich spożycie zwiększa ryzyko zachorowania na raka żołądka. http://www.przeglad-urologiczny.pl/artykul.php?212

Zajrzyj do prac Venturiego i jego badan na temat raka żołądka we Włoszech i wpływie antyutleniaczy oraz jodu na ten problem.

Sór rafinowana jest szkodliwa w przeciwieństwie do morskiej. Zreszta ludzie i tak oggraniczyli w swojej diecie sód i pojawiają sie problemy z równowagą potasu vs sodu  a co za tym idzie hormonów wytwarzanych przez nadnercza. Smażenie be, ale na tłuszczach roślinnych , które utleniają sie zdecydowanie szybciej niż tłuszcze nasycone (olej palmowy, kokoswy, smalec ect). Kumaryna, pieprz ceyane, imbir są wręcz zbawienne dla wątroby i nadnerczy. Za to nie mam pojęcia jak wędzone pożywienie może wpływać na rzwój raka. Substancje E i owszem :)

ambroziak

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 23, 2010, 08:07:53 pm »

W dymie wędzarniczym znajdują związki rakotwórcze.