Na tej stronie znajdziesz najciekawsze artykuły o najwartościowszych suplementach i najskuteczniejszych lekach, wpływających na tężyznę fizyczną, estetykę ciała i stan zdrowia osób aktywnych fizycznie

PRO-NOO-BIOTICS® – Eksploracja NATURY w Imię Zdrowia i Dobrostanu

24.11.2023 | Artykuły sponsorowane, Laboratorium urody, Legalne anaboliki, W zdrowym ciele... | 0 komentarzy

Autor: PRO-NOO-BIOTICS

Słowa kluczowe: NATURA, Humabiotics, Mystical Nature’s House and Garden, Uni-PRO BeautiQ, zioła, owoce, grzyby, produkty multi-bio-funkcjonalne, zdrowie, samopoczucie, probiotyki, postbiotyki, mikrobiota, mikrobiom, bakterie

W sercu naszej misji leży zaangażowanie w dostarczanie Konsumentom NATURAlnych i innowacyjnych produktów multi-bio-funkcjonalnych. Nasza ekipa, złożona z doświadczonych naukowców o interdyscyplinarnych umiejętnościach, posiada ponad dwie dekady doświadczenia w branży żywienia.

Pragniemy wprowadzić Cię w fascynujący, sekretny świat NATURY, gdzie harmonijne współżycie z jej Skarbami przekłada się na Ocean Zdrowia i Morze Wyśmienitego Samopoczucia.

Nasze Innowacje

Humabiotics®

Poddane fermentacji napoje funkcjonalne to więcej niż zwykła suplementacja.

To doświadczenie, w którym NATURAlne składniki, takie jak zioła, owoce i grzyby prozdrowotne, przechodzą proces fermentacji, tworząc bogate w metabolity wtórne (postbiotyki – białka, peptydy, enzymy, kwasy organiczne) eliksiry.

Ich rola?

Wspieranie prewencji i łagodzenie przebiegu chorób cywilizacyjnych, z ogólnym pozytywnym wpływem na well-being.

Mystical Nature’s House and Garden®

Nasza seria produktów do pielęgnacji domowego otoczenia jest niczym Rytuał Dobrostanu.

Bioferment z herbaty w preparatach poprawia jakość powietrza, wpływając pozytywnie na nastrój, relaksację, przy zachowaniu skupienia i czujności. Środki czyszczące (dla kuchni, łazienki i okien) oparte na naturalnych składnikach nie tylko są skuteczne, ale także pozytywnie wpływają na otoczenie!

Wkrótce będziemy wspierać Inne Aspekty naszego i Waszego Życia

Uni-PRO BeautiQ®

Produkty kosmetyczne o unikalnie wysokim stopniu NATURAlności, wspierające zróżnicowaną mikrobiotę skóry dla NATURAlnej ochrony.

Nie tylko produkty…

Nasze zaangażowanie w badania i rozwój obejmuje wszystkie grupy legislacyjne.

Rejestrujemy produkty z różnych dziedzin, od suplementów diety po wyroby medyczne.

Nasze szkolenia z zakresu Life Science, dostępne stacjonarnie, online czy podczas konferencji, promują rozwój w obszarze zdrowia i nauki.

Dodatkowo dofinansowania ze środków publicznych, tworzenie konsorcjów, partycypacja w BRI – to wszystko po to, byśmy razem zmieniali oblicze branży.

PRO-NOO-BIOTICS® to nie tylko marka!

To filozofia zdrowego życia, zatopiona w głębokiej mądrości NATURY, ukierunkowana na innowacje i wszechstronny rozwój.

Przyłącz się do naszej podróży ku lepszemu, zdrowszemu jutru!

Facebooktwitterlinkedin