Na tej stronie znajdziesz najciekawsze artykuły o najwartościowszych suplementach i najskuteczniejszych lekach, wpływających na tężyznę fizyczną, estetykę ciała i stan zdrowia osób aktywnych fizycznie

Siła synergii – jak łączyć składniki, by osiągnąć niesamowicie skuteczną mieszankę dla sportowców?

1.08.2016 | Legalne anaboliki | 0 komentarzy

Autor: STARIO

Artykuł Sponsorowany

Synergia, czyli współpraca, oznacza wspólne działanie różnych czynników, mogących szybciej i skuteczniej pomóc w osiągnięciu zamierzonego celu. Już od dawien dawna wiedziano o tej zależności i efektywnie ją wykorzystywano w niemal każdej dziedzinie życia. Kilkoro ludzi o różnych specjalizacjach lepiej wykona złożoną pracę niż jedna lub kilka, mających podobny zestaw umiejętności. Dokładnie taka sama zależność zachodzi w przypadku suplementów dla sportowców. Łącząc w jednej tabletce wiele składników, można osiągnąć nadspodziewane rezultaty.

Czy zastanawiałeś się, dlaczego dwa pozornie podobne preparaty, mogą charakteryzować się różną siłą działania, nawet gdy główny składnik pozostaje taki sam? Kryją się za tym substancje pomocnicze i dodatkowe składniki, działające na siebie wzmacniająco. Dzięki temu suplement jest lepiej przyswajany, działa szybciej i mocniej. Oczywiście nie mogą być to dowolne substancje. Istnieje wiele składników, które wchodzą w negatywne interakcje, mogące wywoływać uszkodzenia narządów wewnętrznych i szkodliwie wpływać na organizm. Dlatego tak istotne jest stosowanie tylko takich suplementów, które mają dokładnie przebadany skład pod kątem bezpieczeństwa, skuteczności i interakcji. Jednym z takich produktów jest Alpha Human, stworzony z naturalnych, wzajemnie wzmacniających się substancji. To właśnie w nim tkwi moc synergii. Sprawdźmy zatem, co znajduje się w środku niepozornej kapsułki.

Pyłek pszczeli – niesamowity przyrost siły

Pierwszą rzeczą kojarzoną z pszczołami jest oczywiście miód. Smaczny, zdrowy o wielu właściwościach leczniczych. Lecz prawdziwy skarb to nie miód, a półprodukt – pyłek pszczeli. Jego skład może się różnić, ale w kontekście sportu najważniejsze są steroidy: testosteron oraz fitosterole i zoosterole, których w pyłku jest naprawdę dużo. Oprócz testosteronu, zwłaszcza beta sitosterol zasługuje na uwagę, gdyż działa anabolicznie i wpływa na wzrost masy oraz siły. Pyłek dostarcza także niezwykle istotny czynnik IGF-1, który jest silnym anabolikiem. To właśnie dlatego sportowcy bardzo chętnie po niego sięgają. Ale to nie jedyny element pochodzenia pszczelego, który ma ogromne znaczenie podczas budowy masy i siły mięśniowej.

Mleczko pszczele – królewski cud natury

To substancja zarezerwowana wyłącznie dla królowej pszczół. Właśnie dzięki mleczku, królowa osiąga swoje potężne rozmiary i dożywa nawet 5 lat, podczas gdy trutnie maksymalnie 6 miesięcy. Takie działanie zawdzięcza wysokiemu stężeniu testosteronu, którego jest trzykrotnie więcej niż w organizmie młodego mężczyzny. To czyni je najskuteczniejszym, naturalnym boosterem testosteronu, wśród wszystkich znanych substancji pochodzenia biologicznego. Ponadto substancja ta podnosi liczbę komórek satelitarnych i zwiększa poziom IGF-1, według badań nawet o około 50%. Sportowcy przyjmujący wyłącznie mleczko pszczele notowali przyrost rozmiaru włókiem mięśniowych o połowę i zwiększenie siły nawet o 70%. A to wszystko, stosując wyłącznie ten, jeden składnik.

Cytryniec chiński – legalny doping hormonalny

Ta roślina, a właściwie wyciąg z niej jest określana jako legalne sterydy. I rzeczywiście stanowi doskonałą alternatywę dla sterydów, gdyż wykazuje potężne działanie na komórki mięśniowe. Poprawia kondycję, zdolności wysiłkowe, odporność na zmęczenie, a przy tym jest całkowicie bezpieczna i dopuszczana w sporcie, również tym wyczynowym. Cytryniec wspomaga produkcję testosteronu i zapobiega jego spadkom, obniża poziom kortyzolu, a składniki aktywne pobudzają produkcję tlenku azotu, poprzez wiązanie się z receptorami hormonów steroidowych. Dodatkowymi korzyściami ze stosowania cytryńca są: pobudzenie ośrodkowego układu nerwowego, oczyszczanie wątroby z toksyn, czy też lepsza praca narządów wewnętrznych.

Granat – owoc męskości

Siłą tego owocu jest wyciąg z jego łusek, który przede wszystkim usuwa wolne rodniki, neutralizujące w organizmie tlenek azotu. Ten z kolei odpowiedzialny jest za lepsze ukrwienie komórek mięśniowych – stąd jego silne działanie na erekcję, ale nie tylko, gdyż NO bierze udział w procesach odpowiedzialnych za skurcze mięśni, a także w rozszerzaniu naczyń krwionośnych i ułatwianiu zaopatrywania mięśni w składniki odżywcze. Ponadto wyciąg z łusek granatu podnosi poziom testosteronu nawet o 30%, chroni przed nowotworami i ma wiele innych, dobroczynnych właściwości.

Maca i Colostrum – wzmocniony efekt anaboliczny

Te dwa składniki również pełnią niezwykle istotną rolę w budowaniu komórek mięśniowych, a co za tym idzie wzroście masy i siły. Colostrum, czyli inaczej siara bydlęca, dostarcza przede wszystkim czynnik IGF-1 do organizmu. Jest to jeden z najsilniejszych naturalnych suplementów dla sportowców. Z kolei Maca polepsza adaptację do wysiłku, wspomaga procesy pamięciowe i poprawia nastrój.

Osobno czy razem?

Każdy z powyższych składników ma pewne określone działanie. Jedne dostarczają do organizmu czynnik IGF-1, inne boostują produkcję testosteronu, z kolei jeszcze inne wzmacniają organizm i poprawiają kondycję. Pojedynczo są bardzo skuteczne, ale dopiero łącząc je razem można liczyć na zmaksymalizowane, kompleksowe efekty. To jest właśnie synergia, o której była mowa na początku. Każdy składnik uzupełnia się i wzmacnia, tworząc idealną mieszankę poprawiającą: siłę, masę mięśniową, wydolność, zdrowie, sprawność seksualną, a także oczyszczającą organizm z toksyn. Dokładnie takie zestawienie znajdziesz w suplemencie dla sportowców Alpha Human. Dzięki synergicznej pracy wszystkich substancji, możesz liczyć na zmaksymalizowane efekty treningów.

Pamiętaj też, że synergia odnosi się do ogółu działań, jakie wkładasz w budowę sylwetki i poprawę zdrowia. Stosując suplementy nie możesz zapominać o prawdziwym, zdrowym odżywianiu, dostarczaniu do organizmu mikroelementów i odpowiedniej ilości wody. Do tego dobrze ułożony plan treningowy oraz odpowiednio długi czas na odpoczynek i efekty gwarantowane.

Wypróbuj Alpha Human od Stario już dziś i przekonaj się czym jest siła synergii!

Facebooktwitterlinkedin